חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

כירורגיה פלסטית


כירורגיה פלסטית

 

בלוג כירורגיה פלסטית מאת צוות אתר אסתטיקה מציג בפניכם את כל הידיעות והחידושים בעולם הניתוחים הפלסטיים והאסתטיקה הרפואית.


מאת: צוות אסתטיקה
רשימת פוסטים

סיליקון – לא רק בחזה! עיבוי שפתיים בסיליקון

יום שני, 13 במאי, 2013

שפתיים עבות נחשבות לסקסיות במיוחד. כיום, נשים רבות ואפילו גברים, חולמים על מראה חושני בשפתיים ומחליטים לעבור עיבוי שפתיים בסיליקון.

הפוסט המלא

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית

יום שני, 29 באפריל, 2013

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית קיים בארץ כבר כמה עשורים. מטרתו היא לעמוד על הסטנדרטים והמקצועיות של הרופאים הנמנים תחתיו ולדאוג לכך שתמיד יהיה להם בסיס מקצועי לפנות אליו לקבלת ייעוץ בהחלטות חשובות בנוגע לביצוע ניתוחים פלסטיים במטופלים.

הפוסט המלא

ניתוח הצמדת אוזניים - להפטר מאוזניי הפייפר

יום שני, 15 באפריל, 2013

כשהיינו קטנים גדלנו על סרט מצויר, הכוכב הראשי היה פיל קטן ומקסים ומה שהבדיל אותו מכולם הוא אוזני ענק - אוזני "דמבו", כמו שנהוג לקרוא להן היום. אוזניים גדולות יתר על המידה גורמות סבל רב לאנשים כמו אותו הסבל שחווה דמבו הפיל בסרט.

הפוסט המלא

ניתוח אף ללא ניתוח?!

יום שלישי, 2 באפריל, 2013

קשה להאמין אבל היום ישנם פתרונות לניתוח אף ללא ניתוח, כך שלא חייבים לבצע הליך כירורגי בשביל להרגיש טוב במבט חטוף במראה.

הפוסט המלא

הקטנת חזה ללא ניתוח - זה אמיתי?!

יום שני, 18 במרץ, 2013

נכון, זה נשמע טריוויאלי בעולם של שנות האלפיים, אבל יש נשים שלא מעדיפות את החזה שלהן גדול. אפילו אגדיל ואומר, תאמינו או לא, אבל יש נשים שרוצות להקטין את החזה שלהן משמעותית.

הפוסט המלא

מנתח פלסטי או כירורג פלסטי - מה ההבדל ביניהם?

יום שני, 4 במרץ, 2013

עוד משחר הימים בוצעו ניתוחים פלסטיים לצורך שיקום לאחר תאונה או תיקון מראה מעוות ומומים מולדים. זאת הרבה לפני שהחלו להשתמש בניתוחים הפלסטיים לטיפול בבעיות אסתטיות, ללא בעיה רפואית ממשית שעומדת מאחוריהן.

הפוסט המלא תגובות (1)

לרדת בגדול

יום שני, 18 בפברואר, 2013

"לרדת בגדול" זה לא רק שם של תוכנית טלויזיה, זהו חלומו הרטוב של כל אדם עגלגל ולפעמים גם של כאלו שלא. מי מאתנו לא היה רוצה להביט במראה ולראות את עצמו רזה וחטוב, בלי תוספות מיותרות וקימורים לא מחמיאים.

הפוסט המלא תגובות (1)

הקטנת חזה לגבר שופע

יום שני, 4 בפברואר, 2013

ניתוח הקטנת חזה מוכר לנו בדרך כלל בהקשר של גוף האישה, אך לא נכון הדבר לנשים בלבד. כיום ישנם גברים הסובלים מתופעה בה החזה הגברי נופל, מתמלא שומן בצורה לא פרופורציונלית למסת השומן בגוף, ולמעשה מקבל מראה נשי למדי.

הפוסט המלא תגובות (1)

הרמת חזה נפול

יום שני, 21 בינואר, 2013

בעיה של חזה נפול בד"כ נפוצה בקרב נשים לאחר לידה והנקה, אך גם אצל נשים שעברו תהליך הרזיה משמעותי במהלך הזמן, נשים שמאז ומעולם סבלו מבעיה של חוסר סימטריה בין שני השדיים, או בקרב נשים בעלות חזה גדול יחסית שאינו עומד זקוף כפי שהיה.

הפוסט המלא תגובות (1)

כמה עולה ניתוח אף?

יום שני, 7 בינואר, 2013

הרבה אנשים מתעניינים בשאלה כמה עולה ניתוח אף? וזה פחות או יותר השלב שבו הרעיון של ניתוח פלסטי באף מתחיל להיראות רציני. לא סתם השתעשעות באפשרות אלא משהו שבאמת יכול להפוך למציאות.

הפוסט המלא תגובות (1)

מנתחים פלסטיים מומלצים

יום שלישי, 25 בדצמבר, 2012

רוב האנשים לא מחזיקים ברשימת אנשי הקשר שלהם מספר טלפון של מנתח פלסטי. כדי למצוא מנתחים פלסטיים מומלצים יש צורך לערוך תחקיר. בדרך כלל מתחילים בלשאול אנשים קרובים, כדי לברר מי מהם מכיר או אולי שמע על מישהו שמכיר מנתח פלסטי מומלץ.

הפוסט המלא תגובות (1)

הגדלת חזה - לפני ואחרי

יום שני, 10 בדצמבר, 2012

מבחינה אסתטית המראה של לפני ואחרי הגדלת חזה הוא שונה באופן דרמטי. מבחינת ההרגשה, אפשר להעיז ולהגיד שמדובר בשיפור דרמטי עוד יותר. הביטחון העצמי ותחושת הסיפוק הגופנית קופצים לשמיים.

הפוסט המלא תגובות (1)

מתיחת בטן - כל אחת רוצה בטן שטוחה

יום שני, 26 בנובמבר, 2012

יש נשים שאחרי הריון הבטן שלהן לא חוזרת למצב המקורי ויש כאלה שכן. יש נשים שמצליחות להקפיד על שגרה ספרטנית של התעמלות ויש כאלה שלא. בסופו של דבר התוצאה היא שיש נשים שיש להן בטן שטוחה באופן טבעי ויש כאלה שצריכות מתיחת בטן.

הפוסט המלא תגובות (1)

מותחים את הפנים - נפטרים מהקמטים

יום ראשון, 11 בנובמבר, 2012

באופן אובייקטיבי, ביחד עם ההתבגרות – וכמובן עם תהליך ההזדקנות – המראה מתחיל להיפגם. לרוב הסימן הראשון הוא בעור: קמטים, כתמים ומראה פנים נפול, שיכול להתחיל בכל רגע ובכל אזור בפנים.

הפוסט המלא תגובות (1)

הסרת משקפיים - חוזרים לראות 6:6

יום שלישי, 30 באוקטובר, 2012

הרבה רגעים דרמטיים בסרטים כוללים מחווה תיאטרלית של הסרת משקפיים: הגיבור הממושקף, או הבוסית שלו, מסירים לרגע את המשקפיים כדי לבחון לעומק את תכנית הפעולה או לשקול ברצינות את המצב (תחשבו על M וג'יימס בונד).

הפוסט המלא תגובות (1)
12