חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


ניתוחי חזה

ברוכים הבאים לעולם ניתוחי חזה של פורטל אסתטיקה. כאן תכלו למצוא את כל המידע על ניתוחי החזה השונים. בין היתר, בתוך קטגוריית ניתוחי חזה פלסטיים ישנם סרטונים וחוויות בנושא הגדלת חזה וכן ניתוח הקטנת חזה. תוכלו גם למצוא מדריכים למתעניינים באפשרות של ניתוח פלסטי לצורך הרמת חזה. בנוסף, תמצאו טיפים למציאת מנתח פלסטי ושאר מידע מקיף ועשיר בנושא ניתוחים פלסטיים בחזה.

 

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה
חדשות ניתוחי חזה

חוויות ניתוחי חזה

טיפים לניתוחי חזה
לפני ואחרי ניתוחי חזה

מנתחים פלסטיים

ניתוחי חזה
ניתוחי חזה בוידאו

פורום ניתוחי חזה


ניתוחי חזה: מידע כללי

ישנו מגוון עצום של ניתוחים פלסטיים, המשפרים ומתקנים פגמים בכל חלקי הגוף, אך למעשה ניתוחי חזה הם הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בישראל וגם בארה"ב.

כאשר דנים בניתוחי חזה, מתייחסים לשלושה ניתוחים עיקריים: הגדלת חזה, הקטנת חזה והרמת חזה, כאשר הגדלה וכן הרמת חזה הם יותר פופולאריים מבין השלושה. ישנם ניתוחים פלסטיים נוספים, פחות נפוצים, השייכים לקטגוריה זו והם שחזור שד, תיקון פטמות שקועות ואף הקטנת חזה לגברים. כיום, השיטה הנפוצה ביותר בעולם לביצוע ניתוחי חזה היא באמצעות שתלי סיליקון, שעברו מהפכים רבים במהלך העשורים האחרונים וכעת הם משוכללים ובטוחים מאי פעם.

ניתוחי הגדלת חזה, כאמור, הינם חלק מאותם ניתוחים פלסטיים הפופולאריים ביותר בעולם. נשים רבות שלא מרוצות מגודלו של החזה שלהן או צורתו פונות למנתחים פלסטיים כדי להרגיש יותר נחשקות. הדימוי העצמי מגלם תפקיד חשוב בבחירה של אישה לעבור ניתוח חזה להגדלתו. השיטה העיקרית לביצוע ניתוח הגדלת חזה היא עם שתלים העשויים מסיליקון סמיך וצמיגי, שהביא את סיכון הדליפה מהשתל לאחוזים אפסיים כמעט. ניתוחי חזה מסוג הגדלת חזה אורכים כשעה ובמהלכם מבצעים חתך בחלק התחתון של השד או קרוב לבית השחי, תלוי בגודל השתל, ומחדירים דרך חתך זה את השתלים. ההחלמה אורכת בין שבוע לשבועיים, כאשר בתחילה השדיים נפוחים וישנם כאבים. לאחר חודש כבר ניתן לראות את תוצאותיו הסופיות של ניתוח חזה מסוג זה. צלקות שנשארות מהניתוח מטשטשות כבר חודש או חודשיים לאחר הניתוח.

ניתוחי הרמת חזה הם ניתוחים פלסטיים המיועדים לנשים בעלות חזה נפול, לפני או אחרי הריונות אשר רוצות לשפר את מראה השד ולהחזירו למצב זקור וצעיר. במהלך ניתוח הרמת חזה, הרופא מסיר עור עודף מהחזה, מרים את הפטמה למעלה, היכן שהיא התחילה את דרכה ואז מעצב את השד כך שיראה טבעי אך יפה. ההחלמה לאחר ניתוח פלסטי להרמת חזה היא נוחה ביותר, כאשר הכאבים הם פחותים יחסית לכאבים לאחר ניתוח הגדלת חזה ולפעילות ניתן לשוב לאחר יומיים לערך. ישנן נשים המבקשות לשלב הרמה והגדלת חזה במסגרת ניתוח חזה אחד, שזה בהחלט אפשרי בסוג כזה של ניתוח פלסטי, אך דורש תקופת החלמה מעט ארוכה יותר.

אמנם חזה גדול הוא משאת נפשה של כמעט כל אישה באשר היא ונשים רבות משלמות ממיטב כספן כדי שיהיה להן חזה מפואר. אך ישנן נשים שהטבע העניק להן חזה גדול, יותר מידי גדול והדבר מעיק עליהן וכן גורם לכאבי גב וצוואר כרוניים. נשים אלו פונות לעיתים למוצא של ניתוחים פלסטיים כדי להקטין את החזה וכך לשפר את איכות חייהן. במסגרת ניתוח הקטנת חזה ניתן אף להקטין את העטרה ולהתאים אותו לגודל החזה החדש. הניתוח אורך מספר שעות ובמהלכו מסיר הרופא רקמות של עור ושומן מהשד, משנה את מיקומה של העטרה ואז מעצב את השד כך שיהיה קטן יותר ופרופורציונאלי. במקרה זה של ניתוחי חזה, ניתוח פלסטי גם מביא לתוצאה אסתטית וגם משפר את אורח החיים ובעיות גופניות.