חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתה יודע הכל על ניתוח לעיצוב חזה גברי?

הכנסו לשאלון וגלו!


טיפים להגדלת חזה

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > טיפים להגדלת חזה
לפורום בנושאלוח מרפאות

טיפים לניתוחי חזה

 

טיפים להגדלת חזה

ישנם מכונים המשתמשים בהדמיה ממוחשבת. בקשי מהרופא לראות כיצד תראי עם החזה החדש שבחרת, כך תוכלי להיות משוכנעת כי בחרת בגודל ובצורה הרצויים.1.
ישנם מכונים אשר מאפשרים למטופלת 'למדוד' את השתל שבחרה בעזרת שתלים המיועדים למדידה. שאלי במקום האם קיימת אפשרות שכזו, במידה וכן – קני חזייה במידה המתאימה ובואי עימה לפגישה הבאה בה תוכלי לנסות את השתל. 2.
במשך מספר שבועות לאחר הסרת התפרים, מומלץ להשתמש בסבון אנטיספטי במהלך הרחצה. סבון אנטיספטי מכיל בתוכו חומר כימי עדין המחטא את האזור ועוזר במניעת זיהומים. 3.
כאשר את רוכשת חזיית ספורט שתשמש אותך לחודש הראשון שלאחר הניתוח, שקלי לרכוש חזיות אשר נסגרות מלפנים, לרוב הנשים סגירה זו נוחה יותר לאחר הניתוח, משום שאינה מצריכה מאמץ של הזרועות.4.
מומלץ לבצע עיסוי חזה כפעמיים שלוש ביום על מנת למנוע התקשות של השדיים. הנחיות מדויקות לאופן ביצוע העיסוי תקבלי מהרופא המנתח.5.
לאחר הניתוח חשוב להתהלך באופן זקוף ובצורה חופשית, ולהקפיד שלא להגביל או לכווץ את אזור הכתפיים והצוואר. הגבלה בתנועות עלולה להוביל להתכווצות שרירים וכאבים באזורים אלו.6.
לאחר הניתוח ישנם לרוב כאבים בקימה וישיבה לכן, רצוי לקחת באופן קבוע בימים הראשונים משככי כאבים פשוטים כגון אופטלגין או נורופן על מנת למנוע מראש כאבים אלו.7.
חשוב מאוד להימנע מהרמת משאות כבדים בשבועות הראשונים שלאחר הניתוח.8.
יש להימנע מהפעלת כוח או הפעלת לחץ על הזרועות לאחר הניתוח, שכן הדבר עלול לגרום להתרחבות צלקות הניתוח.9.
זכרי! תהליך ההחלמה מהניתוח הינו אינדיווידואלי ביותר ומשתנה מבחורה לבחורה בהתאם לפרמטרים של גופה, יש להתאזר בסבלנות עד לקבלת המראה הסופי של השדיים והתאוששות מוחלטת. 10.
לאחר ניתוח הגדלת חזה לא מומלץ לשכב במיטה זמן רב, רצוי לקום מוקדם ככל שניתן ולהתחיל להסתובב מעט, הכל כמובן בהתאם להנחיות הרופא.11.
לאחר ניתוח הגדלת חזה, רצוי לקחת נשימות ושאיפות עמוקות. נשימה בצורה זו מבצעת למעשה מעין טיפול פיזיותרפי לאזור החזה, עוזרת בהפחתת כאבים ועשויה אף לעזור בהורדת הסיכון להופעת חום לאחר ההליך.12.
לאחר ניתוח הגדלת חזה יש ללבוש חזייה ללא ברזלים, חזייה אשר תאחוז היטב את החזה ותמנע טלטולים מיותרים, אך יחד עם זאת לא תגרום ללחץ מיותר כתוצאה מברזלים המצויים בה- חזיית ספורט תעשה את העבודה נאמנה. דאגי להצטייד בכמה חזיות (במידה של החזה העתידי), שכן עם חזיות אלו יהא עלייך להסתובב במשך כל שעות היממה (כולל במהלך השינה) בחודש הראשון.13.
בקשי לראות את תיק העבודות של הרופא שבחרת, כך תוכלי להתרשם מתוצאות ניתוחי הגדלת חזה שביצע ומניסיונו.14.