חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי עור וגפיים

ניתוחי עור / גפיים
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


ניתוחי עור / גפיים

ברוכים הבאים לעולם ניתוחי עור וגפיים של פורטל אסתטיקה. כאן תכלו למצוא את כל המידע על ניתוחים פלסטיים באזור העור והגפיים. בין היתר, בתוך קטגוריית ניתוחי גפיים ועור ישנם סרטונים וחוויות בנושא מתיחת זרועות וכן הזעת יתר. תוכלו גם למצוא מדריכים למתעניינים בנושא ניתוח פלסטי להרמת מצח וגבות. בנוסף, תוכלו לקרוא טיפים לבחירת מנתח פלסטי.

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי עור / גפיים
חדשות ניתוחי עור וגפיים

חדשות ניתוחי עור וגפיים


חוויות ניתוחי עור וגפיים

חוויות ניתוחי עור וגפיים


לפני ואחרי ניתוחי עור/גפיים

לפני ואחרי ניתוחי עור/גפיים

מנתחים פלסטיים

ניתוח עור וגפיים בוידאו

ניתוח עור וגפיים בוידאו


ניתוחי עור / גפיים
פורום ניתוחי עור וגפיים


ניתוחי עור וגפיים: מידע כללי

בימינו ישנם ניתוחים פלסטיים כמעט לכל איבר ואיבר בגוף, כשאר לעיתים ניתוחים כאלה פותרים בעיות רפואיות ולעיתים מדובר בבעיות אסתטיות שניתוחים אלו עוזרים לשפר.

ניתוחי גפיים ועור כוללים שתי קבוצות של ניתוחים (ניתוחים המתמחים באזור הגפיים וניתוחים המתמחים בבעיות עור שונות), הפונים לאנשים המעוניינים לתקן פגמים אסתטיים בגופם.

בקבוצה הראשונה, ניתוחי גפיים, קיימים ניתוחים פלסטיים שמטרתם להקנות לרגליים ולידיים מראה חטוב ואסתטי יותר. מתיחת ירכיים (או הרמת ירכיים פנימיות) הוא ניתוח המתאים במיוחד לאנשים שהצליחו לרזות ולהשיל מעליהם כמות גדולה של קילוגרמים, אך "נתקעו" גם עם עור רפוי ומתדלדל באזור הירכיים. במהלך ניתוחים פלסטיים למתיחת ירכיים מסירים מהאזור כמות נכבדת של עור עודף ואת העור שנשאר מותחים כך שיראה מעוצב יותר. תופעת לוואי של הניתוח היא מידה מסוימת של הצטלקות באזור המפשעה או הירך.

ניתוח פלסטי נוסף מבין ניתוחי גפיים ועור הוא הליך הנקרא הגדלת שריר התאומים. כבר מהשם ניתן להבין שמדובר בניתוח שלא ממש פותר בעיות רפואיות, אך הוא בהחלט משפר את מראה הרגליים. שריר התאומים הוא השריר שנמצא בחלק האחורי של השוק. ניתוח פלסטי זה מתאים לגברים ונשים אך הוא נפוץ יותר בעיקר בקרב גברים ששריר התאומים חלש או לא מאוזן בין שתי הרגליים ומעוניינים שהוא יראה יותר מחוטב ושרירי. ניתוח גפיים זה מותנה בניסיון קודם ולא מוצלח להגדיל את השריר על ידי דרכים יותר קונבנציונאליות, כמו ספורט. ניתוח פלסטי להגדלת שריר התאומים מתבצע בהרדמה כללית ובמהלכו מכניסים דרך החלק האחורי של הברך שתלים העשויים מסיליקון חזק, מה שיוצר את המראה של שריר תאומים לתפארת.

מהרגליים עוברים לידיים, אשר בשנים האחרונות נכנסו גם הם לתחום של ניתוחים פלסטיים. מבין שלל ניתוחי גפיים ועור, זהו הניתוח היחיד המתמקד בידיים והוא נקרא ניתוח מתיחת זרועות. כולנו מכירים את המראה הלא מושך של עודפי עור רופפים הנתלים מהחלק העליון של הזרועות. כמו במתיחת ירכיים, גם כאן הניתוח מתבצע על ידי חיתוך של עור עודף ולאחר מכן עיצוב ומתיחה שלו לקבלת מראה הדוק של הזרוע. לרוב, נותרות לאחר הניתוח מספר צלקות לאורך הצד הפנימי של הזרוע.

הניתוח הנפוץ ביותר בתחום ניתוחי גפיים ועור הוא דווקא ניתוח גפיים פלסטי המטפל בתופעת הזעת יתר, תופעה די נפוצה באוכלוסייה ומעיקה במיוחד, במיוחד באקלים הישראלי. הזעת יתר יכולה להיות ממוקדת באזור אחד או בכמה אזורים, כיוון שבלוטות הזיעה קיימות במספר רב של מוקדים בגוף. תופעה זו נגרמת כתוצאה מחוסר איזון בין כמות הזיעה המופרשת מהבלוטות לבין מזג האוויר או ביצוע פעילות ספורטיבית. הביטוי החיצוני של הזעת יתר פוגע גם בהרגשת הנוחות של האדם וגם בתדמית ולעיתים בחיי החברה שלו. טיפול יעיל ושכיח מהתחום של ניתוחים פלסטיים להזעת יתר הם ניתוחים הנקראים ETC ו ETS C, המבוצעים על ידי אנדוסקופיה, כלומר החדרת צינורית וצריבה של עצבים מסויימים הקשורים לבלוטות הזיעה הבעייתיות. ניתוח פלסטי זה מוכח כיעיל ביותר בפתרון בעיית הזעת יתר.