חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

אודות אסתטיקה

ניתוחים פלסטיים   > אודות אסתטיקה

אודות אסתטיקה

 

פורטל אסתטיקה – המדריך הישראלי לאסתטיקה ויופי הוקם על מנת לתת מענה עבור ביקוש הולך וגדל לידע בתחומי האסתטיקה בקרב ציבור הגולשים ובכלל. פורטל אסתטיקה הינו מקור הידע העיקרי, המקצועי והמקיף ביותר בתחום, ובו תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ אודות טיפולי יופי ואסתטיקה, טיפולים קוסמטיים, ניתוחים פלסטיים והליכי כירורגיה פלסטית.

בנוסף למדריכים מפורטים ומקיפים אודות כל טיפולי האסתטיקה והיופי, תמצאו בפורטל גם מאות טיפים שימושיים, תוכלו לצפות בסרטוני תלת מימד המדגימים הליכים שונים, לגלוש אל עמוד "חדשות אסתטיקה" על מנת להתעדכן בהליכים החדשניים ביותר בתחום, ואף למצוא את המרפאה המתאימה עבורכם, הכל בלחיצת כפתור. בנוסף, תוכלו לקרוא חוויות אישיות של גולשים אשר עברו טיפולים אסתטיים שונים, לצפות בתמונות "לפני" ו"אחרי", להתייעץ עם מיטב המומחים בתחומי האסתטיקה השונים, ועוד.

צוות האתר, אשר מאגד בתוכו מומחים מהתחומים השונים- מעצבים, כתבי תוכן ומתכנתים, כולם מהטובים בארץ, עמל במשך כשנה על הקמת פורטל זה – היחיד במינו בארץ ובעולם. הפורטל משלב מידע מקיף, מעמיק ומקצועי תוך שילוב באלמנטים חדשניים המאפשרים חווית גלישה אינטראקטיבית באמצעות סרטונים ואפליקציות תלת ממדיות בלעדיות וייחודיות לאתר. כפורטל אשר עומד בסטנדרטים גבוהים ואשר מתעדכן בחידושים בתחומי האסתטיקה השונים, חשוב לנו לשמוע את דעתכם- נשמח לקבל רעיונות, הערות והארות.

פרטינו ליצירת קשר -

טלפון- 09-7424659

פקס- 09-7440595

אימייל- info@estetica.co.il