חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי אגן באסתטיקה

ניתוחי אגן
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


ניתוחי אגן

ברוכים הבאים לעולם ניתוחי אגן של פורטל אסתטיקה. כאן תכלו למצוא את כל המידע על ניתוחים פלסטיים באגן. בין היתר, בתוך קטגוריית ניתוחי אגן ישנם מדריכים וחוויות בנושא עיצוב ישבן ושינוי מין. תוכלו גם למצוא מדריכים למתעניינים בביצוע ניתוח פלסטי להצרת הנרתיק והגדלת פין. בנוסף, תמצאו טיפים למציאת מנתח פלסטי.

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי אגן
חדשות ניתוחי אגן

חדשות ניתוחי אגן


חוויות ניתוחי אגן

לפני ואחרי ניתוחי אגן

לפני ואחרי ניתוחי אגן

מנתחים פלסטיים

ניתוחי אגן

ניתוחי אגן בוידאו

ניתוחי אגן בוידאו

פורום ניתוחי אגן


ניתוחי אגן: מידע כללי

למרות שצמד המילים ניתוחי אגן נשמע גריאטרי במקצת, מדובר בניתוחים פופולאריים, שעוברים גברים ונשים, בדרך כלל בשנות השלושים והארבעים לחייהם, במטרה אחת- להרגיש ולהיראות נחשקים יותר.

ניתוחי אגן כוללים ניתוחים פלסטיים לחיטוב הישבן, כמו שאיבת שומן ועיצוב ישבן וכן ניתוחי אגן פלסטיים באזורים אינטימיים, כמו הצרת נרתיק, עיצוב הואגינה, שחזור קרום הבתולין ואף הגדלת הפין. רוב ניתוחי האגן הם ניתוחים פשוטים יחסית עם אחוזי סיכונים וסיבוכים נמוכים, אך עדיין חשוב לבחור לביצוע ניתוחי אגן במומחה מנוסה ומקצועי.

ניתוח פלסטי נפוץ ביותר מבין ניתוחי אגן הוא עיצוב ישבן. לאחר ששנות התשעים עם ההירואין שיק חלפו, שנות האלפיים החזירו לאופנה את הישבן המלא והעסיסי (מישהו אמר ג'ניפר לופז?). ישנן שתי שיטות עיקריות לביצוע ניתוחים פלסטיים לעיצוב ישבן: באמצעות סיליקון או באמצעות שומן עצמי. עיצוב ישבן עם שתלי סיליקון מתאים בעיקר לנשים שרוצות להגדיל את ישבנן. בגדול התהליך עובד כמו ניתוח הגדלת חזה עם שתלי סיליקון - רק בישבן.

ניתוח עיצוב ישבן באמצעות שומן עצמי, הנקרא גם הרמה ברזילאית, הוא הליך פופולארי וותיק שבו שואבים שומן ממקום בו הוא מצתבר כעודף קל בגוף ומעבירים אותו לישבן. לאחר השאיבה מפרידים בין השומן הטהור לשאר המרכיבים ומחדירים אותו לישבן באמצעות צינורית קטנה.

ישנם מספר ניתוחים פלסטיים קטנים, המוגדרים כניתוחי אגן והם מתמקדים באזורים האינטימיים של האישה. ניתוחי אגן אלו נועדו לשפר את ההרגשה האישית ולעיתים גם את חיי המין. הצרת נרתיק, למשל, הוא ניתוח שאליו פונות בעיקר נשים שעברו מספר לידות וכתוצאה מהתרופפות של שרירי רצפת האגן הנרתיק התרחב. תופעה זו מפריעה לעיתים על איכות חיי המין כיוון שמידת הגירוי נפגמת בקרב שני בני הזוג. לא רק נשים לאחר מספר לידות מגיעות לעבור ניתוח הצרת נרתיק, אלא גם נשים שיש להן נרתיק רחב כתוצאה מסיבות גנטיות.

עיצוב וואגינה הוא ניתוח אגן, אליו מגיעות נשים מסיבות אסתטיות, נשים שלא מרגישות נוחות או שלמות עם צורתו החיצונית של הוואגינה שלהן. חוסר ביטחון זה מפריע לנשים רבות בזמן קיום יחסי מין, לעיתים במידה כזו עד שהן מתביישות לקיים יחסי מין. עיצוב וואגינאלי מתרכז בשני זוגות השפתיים שנמצאות סביב הפתח החיצוני של הנרתיק. ישנם זוג שפתיים גדולות וזוג קטנות מתחתיהן. נשים שלהן שני זוגות שפתיים גדולות, מוצאות את התופעה הזו מטרידה ולעיתים אף כואבת בזמן יחסי מין.

ניתוחי אגן מושכים גם את המין הגברי, כאשר ההקבלה הגברית לעיצוב הוואגינה הוא ניתוח פלסטי לצורך הגדלת פין. בעולם בו משפט כמו "הגודל כן קובע" עדיין נשמע מפי נשים וגברים כאחד, גברים רבים לא מרוצים מגודל הפין שלהם. אם בעבר לא היה מה לעשות עם הרגשה זו, כיום קיימים ניתוחים פלסטיים מיוחדים, במהלכם ניתן להגדיל את רוחב הפין בהליך פשוט ונפוץ יחסית על ידי הזרקת שומן/סיליקון או להגדיל את האורך, שזהו ניתוח יותר מסובך המתבצע בכמה דרכים אפשריות, כמו הארכה עם מכשיר הפועל על וואקום וכן ניתוח פלסטי בו מפרידים בצורה כירוגית את בסיס הפין מהאגן.