חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

בלוג ניתוחים פלסטיים

בלוג ניתוחים פלסטיים בפורטל אסתטיקה מרכז עבורכם מידע וחידושים בשלל נושאים מעולם הכירורגיה הפלסטית והאסתטיקה הרפואית ומציג יומנים אישיים שכתבו גולשים שהתנסו בטיפולים פלסטיים וקוסמטיים בהם הם מתארים בגוף ראשון את המסע והחוויות שעברו במהלכו.

ניתוחים פלסטיים  > בלוג ניתוחים פלסטיים

בלוגים בנושאי ניתוחים פלסטיים

 
מאת: צוות אסתטיקה
בלוג כירורגיה פלסטית מאת צוות אתר אסתטיקה מציג בפניכם את כל הידיעות והחידושים בעולם הניתוחים הפלסטיים והאסתטיקה הרפואית.
מאת: פרופסור אברהם ברוכין
בלוג מנתח פלסטי מאת פרופ' אברהם ברוכין תוכלו להתעדכן בחידושים ובמילה האחרונה בשטחי הכירורגיה הפלסטית והקוסמטית בארץ ובעולם.
מאת: עינב חדד - זוכת התחרות של ד"ר וינברגר
כשעינב חדד ראתה מודעה באתר אסתטיקה על תחרות הגדלת חזה ללא עלות, היא לא האמינה שרק כמה חודשים אחר כך, היא כבר תהיה אחרי ניתוח מוצלח להגדלת חזה בשיטה ברזילאית שערך לה ד"ר וינברגר...
מאת: עדי רונן
עדי רונן מספר על ההליך הייחודי שהוא עובר בעזרתו של ד"ר יורם וולף: הפיכה מאישה לגבר. הבלוג הראשון בעברית העוסק בהליך לשינוי מין, בחסות מרפאת ד"ר יורם וולף.
מאת: ניקול אסולין - החיוך המושלם
ניקול אסולין נפגעה בגיל חמש בתאונת דרכים ומאז לא חשבה שתצליח לחייך חיוך שלם. היום, עשרות שנים אחרי, מגשימה ניקול את חלומה ועוברת טיפול מקיף לשיפור מראה הפה אצל ד"ר ערן פרמון, מנהל מרפאת פרמון דנטל סנטר. הבלוג של זוכת תחרות החיוך המושלם, 2011