חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי פנים באסתטיקה

ניתוחי פנים  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על ניתוח אף?

הכנסו לשאלון וגלו!


ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים הוא הניתוח הפלסטי השלישי בשכיחותו בישראל והוא מותאם לכל אדם בנפרד, בהתאם למורכבות הבעיה, כמות העור העודף ומיקום שקיות השומן. ניתוח עפעפיים יכול להתבצע מסיבות קוסמטיות או רפואיות כמו: הפרעות בראייה וכאבי ראש שנגרמים מכבדות העין. במידת הצורך, ניתן לשלב ניתוח הרמת עפעפיים עם הרמת מצח וגבות, להשגת תוצאות מירביות.

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי פנים  > ניתוח עפעפיים
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום ניתוחי עפעפיים
לקבלת יעוץ שלח טופס

ניתוחי פנים

 

ניתוח עפעפיים

הרמת עפעפיים

ניתוח הרמת עפעפיים יכול לשפר פלאים את המראה החיצוני וההרגשה הפנימית. לפניכם כל המידע על ההליך.

הרמת עפעפיים

הרמת עפעפיים ללא ניתוח

פרט לביצוע ניתוח הרמת עפעפיים, ישנן מספר חלופות בהן ניתן להיעזר על מנת להפטר מקמטים עדינים באזור העפעפיים התחתונות ללא ניתוח.

הרמת עפעפיים ללא ניתוח

ניתוח עפעפיים עליונים ותחתונים

ניתוחי עפעפיים יכולים לכלול ניתוח עפעפיים עליונים ותחתונים או ניתוח עפעפיים עליונים בלבד או תחתונים בלבד. לפניכם כל המידע.

ניתוח עפעפיים עליונים ותחתונים

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - ניתוחי עפעפייםשלח

ניתוח עפעפיים: מידע כללי

העיניים הן האיבר הקומוניקטיבי ביותר בפנים, וקיימת חשיבות רבה הן למראה העין והן לשדה הראיה, שיכול להצטמצם משמעותית כתוצאה מעפעפיים עליונות נפולות.

העור סביב העיניים הוא רגיש, דק ועדין, ולכן הרבה פעמים העפעפיים הם המקום הראשון והמרכזי בו הגיל נותן את אותותיו. אם בעבר עיקר הפונים היו גברים ונשים בסביבות גיל 50 הרי היום אפשר להתחיל לטפל במראה העפעפיים בגילאים צעירים יותר, ובארה"ב מדובר על פונים בשנות ה-30 לחייהם.

ניתוחי עפעפיים מספקים מענה לא רק לעפעף נפול למטרת הרמת עפעפיים, אלא גם לקמטים וקמטוטים סביב העיניים, שקיות ושקעים, מאגרי שומן בולטים וכן עיגולים שחורים.

השיטה המסורתית לביצוע ניתוח עפעפיים הייתה כריתה בעזרת סכין מנתחים של עודפי עור, שומן ולעתים גם שריר, ותפירתם מחדש בחוט רפואי. כיום ניתן למצוא חידושים בתחום, חלקם משולבים בשיטה המסורתית וחלקם מחליפים אותה במקרים מסוימים. חומרים חדשים בטוחים לשימוש מאפשרים להשיג מיצוק ומילוי, הרמת עפעפיים, העלמת נפיחויות וטיפול בתופעות נוספות.