חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי פנים באסתטיקה

ניתוחי פנים
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


ניתוחי פנים

ברוכים הבאים לעולם ניתוחי פנים של פורטל אסתטיקה. כאן תכלו למצוא את כל המידע על ניתוחי פנים שונים. בין היתר, בתוך קטגוריית ניתוחי פנים ישנם סרטוני ניתוחים פלסטיים בפנים וחוויות בנושא ניתוח אף ומתיחת פנים. תוכלו גם למצוא מדריכים למתעניינים בהליך ניתוח פלסטי להצמדת אוזניים. בנוסף, תמצאו טיפים למציאת מנתח פלסטי.

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי פנים
חדשות ניתוחי פנים

חוויות ניתוחי פנים

טיפים לניתוחי פנים
לפני ואחרי ניתוחי פנים

מנתחים פלסטיים

ניתוחי פנים
ניתוחי פנים בוידאו

פורום ניתוחי פנים


ניתוחי פנים: מידע כללי

ניתוחי פנים הם שם כולל לקבוצה שלמה של ניתוחים פלסטיים שכל מטרתם לשפר ולעצב את מראה הפנים.

בין ניתוחי הפנים ניתן למצוא ניתוחי אף, מתיחת פנים, עיצוב סנטר, הצמדת אוזניים והרמה של חלקים שונים כמו עפעפיים, מצח וגבות. ניתוחי פנים מהווים נתח ניכר מהניתוחים הפלסטיים המתבצעים בארץ ובעולם, הם מתבצעים על ידי מומחים בבתי חולים או מכונים פרטיים ולרוב נחשבים ניתוחים פלסטיים פשוטים יחסית, בעלי סיכון נמוך לסיבוכים, אך בדרך כלל נדרשת תקופת החלמה של מספר שבועות.

אולי בגלל האף היהודי המפורסם שלנו, ניתוחי אף הם ניתוחים פלסטיים נפוצים מאוד בחברה הישראלית והכי נפוצים בקרב ניתוחי הפנים. ישנן שתי שיטות לניתוח פלסטי באף - ניתוח אף סגור ופתוח, כששתיהן לא מסובכות במיוחד אך עדיין הניתוח נעשה לרוב בהרדמה מלאה, נמשך כשעתיים ודורש שהייה של יממה בבית חולים לפני השחרור הביתה. ניתוחי אף הם ניתוחי פנים פלסטיים שמבצעים בדרך כלל בגילאים שונים, צעירים ומבוגרים כאחד.

בדומה לניתוחי אף, גם ניתוח הצמדת אוזניים הוא ניתוח פנים המבוצע בטווח גילאים מגוון, גם נערים ונערות, כיוון שלא מדובר בניתוח שמטרתו להחזיר את המראה הצעיר והרענן, אלא תיקון חלק בגוף אשר אנשים מרגישים חוסר ביטחון ושלמות איתו. בנוסף, מדובר בביצוע ניתוח פלסטי פשוט יחסית לעומת סוגים אחרים של ניתוחים פלסטיים, הנעשה בהרדמה מלאה ודורש שהייה של לילה בבית החולים לאחר הניתוח וכמה ימים של התאוששות ומנוחה.

ניתוחים פלסטיים דוגמת ניתוחי פנים למתיחה והרמת פנים מאפיינים יותר נשים וגברים בגילאי 40 עד שישים פלוס אפילו, אשר מעוניינים להקנות לפניהם מראה צעיר ורענן. בעידן בו אנשים נוהרים אחר האמצעים שישאירו אותם צעירים לנצח, ניתוחי פנים הפכו לדבר שבשגרת בעולם הניתוחים הפלסטיים. מדובר בסוגי ניתוחים פלסטיים כמו מתיחת פנים או הרמה של חלקים שונים בפנים, כשבדרך כלל מתיחה והרמה הם ניתוחי פנים המשלימים אחד את השני. במהלך ניתוח פלסטי של מתיחת פנים מבצעים מספר חתכים בעור לאחר מכן מותחים אותו על מנת להעלים קמטים. בניתוח הרמת פנים מתמקדים בחלקים שונים מהפנים, כמו עפעפיים, גבות ומצח. ניתוחי פנים אלו נועדו להעלים או לטשטש את סימני הגיל, כמו קמטים, עור מדולל, נזקי שמש ועוד שאר תופעות בלתי נמנעות המלוות את האדם באשר הוא כאשר הוא מתבגר.