חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


פורום בנושא ניתוחים לעיצוב הגוף

ניתוחים פלסטיים   > פורום רופאים   > פורום ניתוחים פלסטיים   > פורום בנושא ניתוחים לעיצוב הגוף

[309 דיונים פעילים] פורום בנושא ניתוחים לעיצוב הגוף
 

חפש חיפוש בפורום:
מנהל הפורום: ד"ר טלי פרידמן
מנהלת פורום ניתוחים לעיצוב הגוף
לפגישת ייעוץ עם מנהל הפורום
הוספת הודעה
18:16 01/05/12 אסתריה

נייתוח ידיים

לפני כחצי שנה בערך עברתי ניתוח פלסטי במרפאה פרטית מוכרת מאוד ואצל מנתח מוכר מאוד הניתוח היה להורדת עודפי עור מהידיים עכב הרזיה קיצונית שילמתי קרוב ל30,000₪ אחרי שקצת החלמתי וחזרו לי התחושה לידיים התחושה ביד ימין מהמרפק עד שורש כף היד לא חזרה וככה זה עד עכשיו , כשהייתי אצל המנתח ארבעה חודשים אחרי הוא אמר שיש מצב שהם פגעו בעצב וגם אם הם פגעו לוקח שנה לעצב לשקם את עצמו והוא אמר לי במילים האלו ״תחכי שנה ואם לא תחזור לך התחושה נראה מה נעשה..״ זה פוגע בי ובעבודה שלי אני עובדת 12 שעות עם מקלדת זה כואב ולא נוח לפעמים יש לי דקירות וכאבים איומים ותמיד שאני נוגעת התחושה היא קרה, גם אם היד שנוגעת באיזור הרדום לא קרה.. זה מלחיץ אותי ומפחיד אותי מעבר לזה נשארו לי צלקות איומות - למרות שאמרו שישארו צלקות קטנות, כששאלתי אותו על הצלקות (מכיוון שהוא המליץ על רצועות סיליקון - שקניתי והן לא עוזרות) כשדיברתי איתו על הצלקות הוא נתן לי תשובה של ״הגוף שלך לא מקבל צלקות טוב.. ״ מה עכשיו..?

00:16 02/05/12 ד"ר טלי פרידמן

ד"ר פרידמן

אסתריה שלום,

באזור הניתוח עוברים עצבים תחושתיים לאזור האמה ואכן אחד מסכוני הניתוח הנו ירידה בתחושה. לעיתים מתאוששת התחושה עם הזמן. הצלקות בהחלט עשויות להחלים בצורה בעיתית ומחייבות מעקב וטיפול לפי צורך. בשלב זה מומלץ לטפל בצלקות בטיפולים המקובלים, כמו יריעות סיליקון והזרקות סטרואידים ולהמתין בסבלנות לפחות שנה. מנסיוני, מעטים מאוד המטופלים אשר זקוקים לתקון צלקות בזרועות, משום שלרוב אלו מסתדרות, נהיות דקות ומבהירות.

13:22 02/05/12 אסתריה

תודה..

הצלקות פחות מפריעות לי

למרות שסיקרנת אותי עם הזרקת הסטוראידים, תוכל לפרט על כך בבקשה?

אז יש מצב שבעצם לא בטוח שהתחושה תחזור ליד?

18:07 04/05/12 ד"ר טלי פרידמן

עיצוב זרועות

התחושה לרוב חוזרת, אולם לא בכל המקרים, יש להמתין. הזרקת הסטרואידים לצלקת הנה טיפול מקובל ונעשית במשולב עם שמוש ביריעות הסיליקון. בבקשה פני למנתח.

בהצלחה!

הוספת הודעה