חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על טיפול הרמת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


ניתוחים פלסטיים בחו"ל

לפורום בנושאלוח מרפאות

ניתוחים פלסטיים בחו"ל

 
שיתוף פייסבוק

ניתוחים פלסטיים, שבעבר היו נחלתם של אנשים אמידים, הפכו לנחלת הכלל וכיום נגישים כמעט לכל אדם שחפץ בשיפור מראהו החיצוני

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

תחום הניתוחים הפלסטיים צמח בשנים האחרונות בצורה ניכרת וכולל כיום מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים. החשיבות של המראה החיצוני של כולנו גדלה עם השנים וכיום ההתעסקות בשיפור המראה תופסת חלק נכבד מחיינו. אם בעבר הניתוחים הפלסטיים היו נחלתם של הנשים האמידות, כיום כולם עוברים ניתוחים פלסטיים, כולל גברים.

מי בוחר לבצע ניתוחים פלסטיים בחו"ל?

תחום הניתוחים הפלסטיים צבר תאוצה בקרב אנשי העסקים שהשכילו להבין כי מראה מצדד יעזור להם בעסקים. כיוון שהארץ קטנה וכולם מכירים את כולם בבראנז'ת העסקים, רבים מאנשי העסקים בוחרים לנסוע לחו"ל ולעבור שם ניתוח פלסטי לשיפור חזותם החיצונית והרגשתם הפנימית.

ניתוחים פלסטיים בחו"ל הפכו, אם כן, במרוצת השנים לפופולריים בקרב אנשי העסקים ששאפו לשפר את התדמית העסקית שלהם בעזרת שיפור מראם החיצוני. כיום, העולם העסקי שם דגש רב על שיווק עצמי, מיצוב עצמי, תקשורת אפקטיבית, יכולות שכנוע ופרסום עסקי. בכדי להצליח בכל אלה, נדרש איש העסקים להצגה מרשימה שלו ושל עסקיו. לרוב, הצגה זו נעשית אל מול לקוחות פוטנציאליים או אנשי עסקים אחרים. חשוב מאוד להרשים אותם, במיוחד בעולם תחרותי כמו זה שאנו חיים בו.

בנוסף, במקרים של בעלי עסקים המציעים אפשרויות עבודה בחו"ל לישראלים, המראה החיצוני האסתטי יכול להוות גורם משיכה נוסף לישראלים השוקלים עבודה בחו"ל ומוקסמים מאיכות החיים והאופציות הכלכליות מעבר לים. אין ספק שמראה מרשים, מטופח, ואסתטי יעזור בהעברת המסר ובשיווק העצמי של איש העסקים. בנוסף לטיפוח היומיומי, נדרשים אנשי העסקים ל"עבודות תחזוקה" מקיפות יותר. ניתוחים פלסטיים נותנים מענה לסוגיה זו. כאמור, רבים מאנשי העסקים מעדיפים לעבור ניתוחים פלסטיים בחו"ל ולחזור מחודשים ומשופצים לארץ.

בין הניתוחים הפופולריים ביותר, בקרב אנשי העסקים, ניתן למנות שאיבת שומן מאיזורים שונים בגוף, עיבוי שפתיים והרמת עפעפיים. כיום ניתן למצוא מרפאות רבות בחו"ל המעניקות שירות מקיף הכולל את שירותי האשפוז, מלון, הצמדת אחות מסייעת והסעות אל ומשדה התעופה. כך למשל, בניתוח בעפעפיים העליונים, כלל התהליך אורך כמספר ימים (בדר"כ כחמישה ימים), הכוללים את הניתוח המתבצע בהרדמה מקומית ואת תהליך ההחלמה האורך כמספר ימים שבסופם מוצאים התפרים. לאחר מכן ניתן לחזור לפעילות מלאה בארץ, מבלי שמישהו מהעמיתים למקצוע ידע על הניתוח.

ישנם אנשי עסקים המבצעים ניתוחים פלסטיים בחו"ל באמצעות הארכת נסיעת עסקים במסגרת ביצוע עבודה בחו"ל, שנדרשה בכל מקרה. כך נשמרת ככל האפשר דיסקרטיות התהליך.

ניתוחים פלסטיים בחו"ל אינם פופלריים רק בקרב אנשי עסקים. אנשים רבים בוחרים לשפר את מראם האסתטי בכדי להרגיש יותר טוב עם עצמם ולחזק את בטחונם העצמי, ועם זאת אינם מעונינים שמכריהם ידעו על ביצוע הניתוח. אם בעבר ניתוחים פלסטיים היו נחשבים מעשה רדיקלי שנעשה רק במקרים חמורים, הרי שכיום ניתוחים פלסטיים הינם חלק משגרת הטיפוח. כשם שמטפחים את העור ע"י שימוש בקרמים, כך מבצעים עיבוי שפתיים, שאיבת שומן ועוד.

ניתוחים פלסטיים בחו"ל - בחירת מנתח פלסטי

חשוב לדעת לגבי ניתוחים פלסטיים בחו"ל, כמו גם ניתוחים פלסטיים בארץ, כי אין כל מניעה בחוק, שניתוח פלסטי יבוצע ע"י מנתח פלסטי שאינו מומחה בכירורגיה פלסטית. על כן, חשוב לבדוק שהרופא שעתיד לנתח אתכם הינו כירורג מומחה בכירורגיה פלסטית.

התחום של ניתוחים פלסטיים בחו"ל הינו פופולרי וקיימים שחקנים רבים בשוק. התחרות הרבה מביאה עימה מצד אחד מגוון אפשרויות ומצד שני פותחת פתח לשרלטנים. על כן, חשוב לבצע בדיקה מעמיקה לפני ההחלטה על ביצוע הניתוח ולהתייעץ, במידת האפשר, עם אנשים שנותחו על ידי המנתח שאתם שוקלים לעבור אצלו את הניתוח. ממליצים הינם הדרך היעילה ביותר בכדי לדלות אינפורמציה על המנתח ועל מרפאתו.

חשוב לדעת כי ישנם שני תתי התמחויות בתחום הכירורגיה הפלסטית. התחום הראשון נוגע לשיקום ושחזור אסתטי שלאחר פגיעה. התחום השני נוגע לכירורגיה אסתטית. בבואכם לבחור מנתח פלסטי, יש לוודא כי הוא מתמחה בתחום בו אתם מעוניינים לעבור את הניתוח.

ביצוע ניתוחים פלסטיים בחו"ל מומלץ לאילו מכם המעוניינים הן בחוויה והן בשמירת דיסקרטיות - אותה קשה להשיג לעיתים בביצוע ניתוח בארצינו הקטנטונת.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות