חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתה יודע הכל על ניתוח לעיצוב חזה גברי?

הכנסו לשאלון וגלו!


חדשות ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > חדשות ניתוחים פלסטיים  > ניתוחים פלסטיים בתחרויות יופי
לפורום בנושאלוח מרפאות

ניתוחים פלסטיים בתחרויות יופי

 
שיתוף פייסבוק

בניגוד לתחרויות יופי רגילות, המשותף לכל המתמודדות בתחרות זו הוא ניתוחים פלסטיים רבים שהן עברו. קראו על מלכת היופי הפלסטי בימינו

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

לאחר ערב מלא בנאומים, בהופעות ובאינספור הצגות של המתמודדות, הגיע רגע ההכרזה. פנג קיאן בת ה- 22 עמדה על הבמה נרגשת, אולי אפילו מעט דומעת, כשקראו בשמה והניחו על ראשה את הכתר הנכסף, המבשר שהיא היפה מכולן.

מעמד זה מוכר לנו היטב מאלפי תחרויות יופי קודמות, רק בהבדל אחד: בעוד שיופייה של המלכה הטיפוסית עשוי לנבוע משילוב גנים מוצלח, דיאטה מנצחת או מריחת קרם עיניים השכם וערב, קיאן חייבת את יופייה לאנשים אחרים – המנתחים הפלסטיים שלה.

בניגוד לתחרויות יופי רגילות, בהן המועמדות הומוגניות למדי, תחרות 'מלכת היופי הפלסטי' שנערכה בבייג'ין שבסין הפגישה בין נשים מכל קצוות הקשת- למשל, טרנסג'נדר מנותחת וגבירה נכבדת שכבר חגגה את יום הולדתה ה-62. המכנה המשותף בין כל המתמודדות הוא ניתוחים פלסטיים שעברו (בד"כ מדובר ביותר מאחד) כדי להגיע למראה הנוכחי שלהן.

בכך המתמודדות בתחרות אינן שונות ממיליון סינים אחרים; השנים האחרונות הביאו למדינה הקומוניסטית את רוחות המערב, ועימן צצו קליניקות פלסטיות כפטריות אחרי הגשם. אחד הניתוחים הפופולריים ביותר, אותו עברה גם מלכת היופי הפלסטי, הוא ניתוח להפיכת עיניים מלוכסנות למערביות.

ניתוח פופולרי אחר הוא ניתוח אף, אלא שבניגוד לאף הקטן והסולד שהוא משאת נפשם של רוב המנותחים המערביים, הסינים מבקשים דווקא ליישר את אפם ולהיפטר מהמבנה הסולד האופייני להם. מלבד ניתוחים יחודיים אלו נפוצים בסין גם הניתוחים הרווחים כל כך במחוזותינו,כמו ניתוחי הגדלת חזה, שאיבת שומן ועוד. המלכה המוכתרת,למשל, שיפצה, מלבד את עיניה, גם את מבנה פניה, ואת חמוקי גופה עיצבה באמצעות שאיבת שומן.

כשקיאן אינה שוכבת על שולחן הניתוחים, היא עומדת מעליו: בשנים האחרונות היא לומדת לבצע ניתוחים פלסטיים. לאחר הזכייה אמרה קיאן בראיון ל"טיימס" כי הזכייה תרמה רבות לביסוס בטחונה במראה שלה, והוסיפה כי היא מקווה שהתחרות תזרע את אותו בטחון גם בנשים שרוצות לעבור ניתוחים פלסטיים, אך חוששות. היא סבורה כי אין הבדל בין יופי שהוא מתנת הטבע ליופי שהוא פרי כישרונו של מנתח מוצלח.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
2. אני בעד טבעי
אורית, 08/04/2008
1. בעיני זה הגיוני לחלוטין
סיוון, 04/04/2008