חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הצרת היקפים?

הכנסו לשאלון וגלו!


מילוי קמטים

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > מילוי קמטים  > מילוי קמטים עם קלציום הידרוכסילפטית
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום מילוי קמטים
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

מילוי קמטים עם קלציום הידרוכסילפטית

 
שיתוף פייסבוק

קלציום הידרוכסילפטית, או בשמו המסחרי רדיאס, משמש למילוי קמטים גדולים וקטנים כאחד. לפניכם כל המידע על הליך מילוי קמטים בחומר זה

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

קלציום הידרוכסילפטית (CaHA) הינו חומר שמיועד לצורך מילוי קמטים בפנים ולתיקון פגמים אסתטיים קשים וקלים כאחד. הקלציום משתייך לקטגוריית חומרי מילוי קמטים המצויים בגוף - בדומה לשומן, קולגן וחומצה היאלורונית. קלציום הוא חומר טבעי, שקיים בעצמות ולכן הגוף אינו מתייחס אליו כאל חומר זר, מה שהופך אותו חומר בטוח לשימוש למטרת מילוי קמטים ומקטין את תופעות הלוואי והסיכונים. בהליכים האסתטיים השונים כמו מילוי קמטים בפנים, העלמת קמטים, תיקון פגמים, מילוי שקעים ועיצוב הוא מוכר גם בשמו המסחרי רדיאס (Radiesse).

רדיאס - קלציום הידרוכסילפטית CaHA

קלציום הידרוכסילפטית (CaHA), הלא הוא רדיאס, משמש לצורך מילוי קמטים בפנים, להגדלת סנטר נסוג, להרמה קלה של השפתיים ואזור הפה, לתיקון פגמים באף ועיצוב מחדש של קווי מתאר בפנים (קו הלסת, עצמות לחיים ועוד). הקלציום מיוצר בצורה של כדוריות מיקרוסקופיות, המוזרקות לרקמה התת-עורית כתרחיף עם קולגן נוזלי. בעוד הקולגן הנוזלי נספג לגוף תוך מספר חודשים, כדוריות הקלציום מתפרקות באיטיות ומאריכות את חיי החומר בגוף. CaHA בשמו המסחרי רדיאס נחשב למוצר חדש בתחומי קוסמטיקה שונים, אולם הוא נמצא בשימוש כמעט כעשור בטיפולים רפואיים אורטופדיים, כחומר מילוי עצם.

קלציום הידרוכסילפטית למילוי קמטים בפנים

מילוי קמטים עם קלציום הידרוכסילפטית נחשב סמיך יחסית לחומרים אחרים של מילוי קמטים, ומתאים למילוי שקעים וקמטים עמוקים כגון קמטי מריונטה (בין האף לפה) וכן לתיקוני הבלטה של עצמות (אף, לחיים, סנטר, לסת). ראשית מוזרק למקום חומר הרדמה. לאחר מכן מוזרק הקלציום (רדיאס) לשכבה התת עורית. בשל היותו חומר סמיך, קלציום הידרוכסילפטית למילוי קמטים בפנים מתאים לשקעים וקמטים עמוקים, לבעלי עור עבה, ואינו מתאים לאזורים עדינים ורגישים ולתיקון קמטים מיניאטוריים.

תוצאות מילוי קמטים בפנים בעזרת רדיאס

תוצאות מילוי קמטים עם קלציום הידרוכסילפטית או עם רדיאס הן מיידיות, ומספקות מראה טבעי, חלק ומוצק שנשמר לאורך זמן. כדוריות הקלציום נספגות בהדרגה על ידי הגוף במשך שנה וחצי עד שנתיים וזהו אורך החיים של החומר בגוף. כדי לשמור על תוצאות מילוי קמטים בפנים בעזרת רדיאס או תוצאות הליכים אחרים של רדיאס, ועל מראה רענן וחלק, ההמלצה המקובלת היא לחזור על ההזרקה לאחר כשנה וחצי. לאחר ביצוע ההליך ניתן לחזור מיידית לשיגרה.

סיכונים ותופעות לוואי

קלציום הידרוכסילפטית נחשב חומר מילוי קמטים בפנים הבטוח מאוד לשימוש, ואינו גורם לרגישות יתר או לסיבוכים מיוחדים. תופעות הלוואי של רדיאס הן אותם תסמינים המלווים כל הליך מילוי קמטים בפנים וביניהם: רגישות, אדמומיות ונפיחות קלה שנמשכת מספר ימים וכן שטפי דם זעירים שחולפים במהרה. מכאן ניתן להבין כי השימוש בחומר זה כרוך ברמת סיכון נמוכה יחסית.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - מילוי קמטיםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות