חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפולי הסרת קעקועים?

הכנסו לשאלון וגלו!


מילוי קמטים בשומן

לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום מילוי קמטים
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

מילוי קמטים בשומן

 
שיתוף פייסבוק

חיפשתם סיבה להיפטר מהשומן העודף? השומן שנשאב מהגוף יכול לשמש כחומר מוצלח במיוחד למילוי קמטים. הכל על ההליך החדשני בכתבה הבאה

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

אם יש משהו בגוף שכולנו נשמח להיפטר ממנו זה שומן, אז עכשיו יש לשומן ממנו נפטרים שימושים נוספים: הוא משמש למילוי קמטים בפנים, גומות ושקעים בגוף, ואף יכול לשמש כחומר מילוי לאזורים בגוף שעברו הדלדלות שרירים ושומן, כגון זרועות הידיים. למרות שקשה לצפות את תוצאותיו, מדובר בחומר מילוי קמטים קלאסי שעונה על כל הדרישות: הוא בטוח ונטול סיבוכים, והסיכוי שהתוצאות יישמרו לזמן ארוך הן גבוהות.

סוגי שומן למילוי קמטים בפנים

ישנם כמה סוגי שומן בהם ניתן להשתמש למטרת מילוי קמטים בפנים.

שומן עצמי הוא שומן שנשאב מגוף המטופל/ת, לרוב מאזור העכוז, ומוזרק ישירות לאזור הקמט או השקע.

שומן מועשר – הוא שומן שנלקח מגוף המטופל/ת ומועשר בתאי גזע צעירים. שומן כזה הוא עמיד יותר וצפוי להשאר זמן רב יותר בסביבת הגוף.

שומן מן החי – הוא שומן שנלקח מגוף של חיה כלשהי, עבר תהליכי עיבוד וסטריליזציה במעבדה ומוזרק לאזור.

הליך מילוי קמטים בעזרת שומן

במידה והשומן הוא שומן עצמי, את תאי השומן שואבים לרוב מאזור העכוז, הבטן או הירכיים, תחת הרדמה מקומית. השומן עובר עיבוד מסוים או מוזרק ישירות לאזור המטופל. במידה ונעשה שימוש בשומן מועשר בתאי גזע, יש צורך בשאיבה ושליחת השומן להעשרה במעבדה מתאימה. כאשר מילוי קמטים בפנים נעשה בעזרת שומן מן החי, אין צורך בשאיבה מקדימה וניתן לגשת הישר להזרקה.

ההזרקה מתבצעת באלחוש מקומי בלבד. את איזור ההזרקה מעסים קלות כדי לעצב את השומן המוזרק ולקבלת תוצאה אסתטית מירבית. בעיקרון, לאחר מילוי קמטים בעזרת שומן, ניתן לחזור מייד לשגרה וליטול כדור משכך כאבים פשוט במידה ותחושו חוסר נוחות. תיתכן נפיחות קלה ואודם באזורים להם הוזרק השומן. למרות שאפשר לחזור מייד לשגרה, כדאי לזכור יום מנוחה אחד בבית עוד לא הרג אף אחד.

סיכונים ותופעות לוואי

מכיוון שמקור השומן המוזרק הוא מגוף המטופל או מגוף ביולוגי, אין חשש לרגישויות יתר, אלרגיות או סיבוכים. הטיפול מאוד בטוח ונטול סיכונים מהחומר עצמו. עם זאת, הסיכון בזיהום שנובע מהזרקה בתנאים לא סטריליים קיים תמיד. חשוב להקפיד על ביצוע ההליך או הטיפול במרפאה מוסמכת ששומרת על הגיינה נאותה ועל ידי רופא שמיומן בעבודה בתנאי סטריליות גבוהים.

תוצאות הזרקת שומן למילוי קמטים

לא ניתן לצפות במדויק את תוצאות מילוי קמטים בעזרת שומן, כיוון שחלק מהחומר ייספג לגוף תוך שבוע ימים וחלקו יישאר יציב לעד. קשה לשלוט באחוזי הספיגה וקצב הספיגה, אולם, במבחן המציאות פעמים רבות רק אחוז נמוך של שומן נספג באופן מיידי לגוף, ותוצאות הטיפול מחזיקות זמן רב יחסית לחומרים אחרים המשמשים לצורך מילוי קמטים בפנים. באופן כללי, סיכויי ההצלחה עולים ככל שהאזור המטופל רחב יותר ובעל פחות יכולת תנועה.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - מילוי קמטיםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות