חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול עיבוי שפתיים?

הכנסו לשאלון וגלו!


מילוי קמטים

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > מילוי קמטים  > מילוי קמטים באמצעות ביו אלקמיד
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום מילוי קמטים
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

מילוי קמטים באמצעות ביו אלקמיד

 
שיתוף פייסבוק

הקוקטייל שמרכיב את הביו אלקמיד משמש לכיסוי שטחים נרחבים יחסית בעור, ויתרונו הגדול הוא ביכולת להוציא אותו מהגוף במקרה הצורך

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ביו אלקמיד הוא מעין “קוקטייל” של מים (95%) וחומר כימי הנקרא ביו-אלקמיד. חומר זה נוצר באופן מלאכותי במעבדה, ובשילוב עם מים מהווה חומר מילוי עם יתרונות בולטים על פני הסיליקון הותיק: ניתן למלא בעזרתו לא רק קמטים אלא גם שקעים עמוקים ואזורים נרחבים יחסית, וניתן לשאוב אותו מהגוף במקרה הצורך. רופאים המשתמשים בביו אלקמיד מציינים שאחוז המים הגדול בתרכובת והתפזרותו לאחר הזרקתו לגוף, מסייעים ליצירת מראה טבעי והומוגני יותר מאשר בשימוש בחומרים אחרים.

ביו אלקמיד מתאים לצורך מילוי קמטים שטחיים ועמוקים כאחד, מילוי לחיים ועצמות לחיים, עיבוי שפתיים, הגדלת סנטר נסוג, מילוי צלקות בפנים ועוד. ביו אלקמיד יעיל גם לטיפול בפגמי-גוף ולמילוי איברי גוף בכמויות מתונות - חזה, ישבן וכדומה. תוך מספר שבועות מההזרקה נוצרת סביב החומר מעטפת של רקמה המבודדת את החומר משאר הגוף ומקבעת אותו, כך שהחומר הופך למעין שתל ומתקבל מראה טבעי, אחיד וחלק.

הליך מילוי קמטים בביו אלקמיד

הליך ההזרקה מבוצע בהרדמה מקומית. יתרון בולט בשימוש בביו אלקמיד הוא שניתן לטפל בעזרתו בפגעים גדולים ולמלא קמטים עמוקים. בנוסף, ניתן לשאוב את הביו אלקמיד בחזרה מהגוף מכיוון שרובו מורכב ממים. חומרי מילוי קמטים אחרים שמאופיינים ביתרונות דומים אינם ניתנים לשאיבה. במידה ובוצע מילוי עודף של ביו אלקמיד, במידה ומופיע סיבוך או התוצאות אינן מספקות מסיבה כלשהי, ניתן תמיד לשאוב חזרה את החומר.

תוצאות

תרכובת זו של ביו אלקמיד מוזרקת לרקמת השומן התת עורית, וזאת בניגוד לרוב חומרי מילוי קמטים המוזרקים ישירות מתחת לעור. במרבית הטיפולים התוצאה יפה, אחידה וחלקה והחומר טבעי ורך למגע. עם זאת, בהזרקות מילוי בשטחים נרחבים יחסית, המראה המתקבל הינו פחות אחיד. מכיוון שמדובר בחומר סינתטי וקבוע, אורך החיים שלו בגוף הוא בין חמש לחמש עשרה שנה ואין צורך לחזור על הטיפול במהלך תקופה זו.

סיכונים ותופעות לוואי

הסיכון העיקרי בחומר זה הינו השכיחות הגבוהה למדי להיווצרות זיהום באזור ההזרקה, בעיקר כאשר ביו אלקמיד מוזרק לצורך מילוי קמטים בפנים ובקרבה לאזור השפתיים. אי לכך, מומלץ לקבל טיפול אנטיביוטי למשך כשבוע לאחר ההזרקה על מנת למנוע תופעה זו. תופעות הלוואי של מילוי קמטים או שקעים באמצעות ביו אלקמיד הן בצקות, נפיחות, התפתחות דלקת ובמקרים נדירים הופעת תגובה אלרגית. רוב התופעות חולפות תוך מספר ימים ובכל מקרה מומלץ כאמור לשלב טיפול אנטיביוטי מונע.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - מילוי קמטיםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות