חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי שיער באסתטיקה

טיפולי שיער  
מרפאות הסרת שיער
פורום טיפולי שיער

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הסרת שיער בלייזר?

הכנסו לשאלון וגלו!


הסרת שיער

ניתוחים פלסטיים   > טיפולי שיער  > הסרת שיער  > הסרת שיער בשיטת SHR
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הסרת שיער בלייזר
לקבלת יעוץ שלח טופס

ענת אלקין

הסרת שיער בשיטת SHR

 
שיתוף פייסבוק

שיטת SHR מאפשרת לטפל גם בקבוצות באוכלוסיה שלא יכלו עד כה לבצע הסרת שיער בלייזר. הכל על השיטה החדשה שמכה גלים (בלי צריבה או כאב) בתעשיית הטיפולים האסתטיים

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

הסרת שיער בשיטת SHR מבוססת על אנרגיית אור, בדומה להסרת שיער בלייזר או ב-IPL. ההבדל טמון בכך שבשיטת SHR הבזקי האור הם מהירים ורציפים בחום נמוך, וניתן לבצע את הטיפול גם במטופלים בעלי עור שזוף או כל גוון שיער למעט לבן. SHR הינו טיפול הסרת שיער ללא כאב או צריבה, או לפחות אינו מצריך אלחוש או קירור של האזור המטופל.

ההליך

ההליך מתחיל בגילוח של השיער מהאזור המטופל, במטרה למנוע מהשערה שמעל פני העור להתחמם יתר על המידה. במהלך הסרת שיער בשיטת SHR, המכשיר מועבר על פני העור וההבזקים נשלחים תוך כדי תנועה ומגיעים לשורשי השערות דרך ידית מקוררת שניתנת להתאמה לפי גוון העור וגוון השיער. הפעולה מחממת את זקיק השערה ואת תאי העור סביבה. החום נמוך יחסית בכל הבזק והמכשיר אינו עוצר במקום אחד לאורך זמן. טיפול שניתן על ידי טכנאי/ת מיומנ/ת אינו מסכן את העור בכוויות, צריבות או חימום יתר של אזור הטיפול, ואינו גורם כאב או צריבה. זקיק השערה נהרס מהחום, וכמו בשיטות אחרות להסרת שיער, שיער שנמצא בשלב הצמיחה מגיב טוב יותר לטיפול.

מאיפה אפשר להסיר שיער

השיטה מתאימה להסרת שיער בכל מקום בגוף, מאחר ואין חשש לחימום יתר או כוויות. ניתן לטפל באזורים נרחבים ובאזורים מצומצמים ולהגיע להסרה של כ- 80% מהשיער באזור הטיפול. טיפולים נוספים מאפשרים הסרה של יתר השיערות במקום.

משך הטיפול ומגבלות

שישה טיפולים הם המינימום הנדרש לצורך הסרת שיער בשיטת SHR, והמקסימום – 14 פגישות. יש להמתין כחודש עד שלושה חודשים בין ביקור לביקור כדי להגיע לתוצאות מירביות. כל ביקור נמשך בין כמה דקות לשעה, תלוי בהיקף השטח המדובר. באנשים בעלי שיער סמיך וכהה, עשוי להווצר חום גבוה יותר מאשר באנשים ששערם בהיר או דליל. חשוב להקפיד שלא לתלוש שיערות בשעווה או בכל שיטה אחרת כל עוד סדרת הטיפולים נמשכת, אך מותר לגלח את השיער.

למי מתאימה הסרת שיער בשיטת SHR

כיוון שניתן להתאים את הידיות של מכשיר הסרת שיער בשיטת SHR לסוג השיער, איכותו, צבע העור והיקף האזור המטופל, כל אחד יכול לעבור הסרת שיער בשיטה זו – למעט אנשים בעלי שיער לבן או לבקנים. כדי לבדוק התאמה לכל אחת מהידיות – Combo, Style, Quick או NM810 – יש צורך לאבחן את העור, השיער, ולהגדיר האם המטרה היא הסרת שיער בשטח נרחב או מצומצם, האם קיימת רגישות גבוהה במיוחד לכאב או לא. לאחר האבחון תתאים הטכנאית את הידית המתאימה ותעריך את מספר הפגישות הנדרשות על מנת להשלים הסרת שיער בשיטת SHR.

פורומים מרפאות הסרת שיער הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הסרת שיער בלייזרשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות