חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי שיער באסתטיקה

טיפולי שיער  
מרפאות הסרת שיער
פורום טיפולי שיער

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הסרת שיער בלייזר?

הכנסו לשאלון וגלו!


הסרת שיער

ניתוחים פלסטיים   > טיפולי שיער  > הסרת שיער  > הסרת שיער בלייזר – מחירים
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הסרת שיער בלייזר
לקבלת יעוץ שלח טופס

ענת אלקין

הסרת שיער בלייזר – מחירים

 
שיתוף פייסבוק

הטיפול האסתטי שהפך לאחד הנפוצים בישראל מביא לתחרות אגרסיבית בין מכוני טיפול ומטפלים. כיצד נקבעים מחירים של הסרת שיער בלייזר? וממה כדאי להיזהר? הכל במדריך שלפניכם

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

הסרת שיער בלייזר הפכה לאחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר בישראל. הנוחות שבמראה חלק לצמיתות, לעומת התחזוק השוטף הנדרש בכל שיטה אחרת של הסרת שיער, הופך את הטיפולים לאהוב על נשים וגברים מכל הגילים. הפופולריות הרבה של הסרת שיער בלייזר, כמו גם השתכללות המכשירים והטכנולוגיה הרפואית, הביאה לירידת מחירים משמעותית מאז הפציעה הטכנולוגיה לראשונה בישראל. לירידה זו תרמו גם התחרות הרבה בין מכוני הסרת שיער, והעובדה כי חלק מקופות החולים מציעות ללקוחותיהם השתתפות במימון הסרת שיער בלייזר.

מחירי הסרת שיער בלייזר יכולים לנוע בין 800- 1,900 ₪ לאזורים מצומצמים יחסית, כמו אזור המפשעות או בתי השחי, ולהגיע עד ל – 7,000- 15,000 ₪ להורדת שיער מכל הגוף. ישנם פרמטרים רבים המשפיעים על מחירים של טיפולי הסרת שיער בלייזר, ואלו המרכזיים שבהם:

1. אזור הסרת השיער – הגורם המשמעותי ביותר בקביעת מחירים לטיפול הסרת שיער בלייזר הוא אזור ההסרה המבוקש. מרבית המטופלים אינם מסתפקים באזור אחד ומעדיפים לשלב בין מספר אזורים. בהתאמה לכך, רבים ממכוני הסרת שיער בלייזר מציעים מבצעים של אזור + אזור מתנה, או הוזלה משמעותית על הורדת שיער מכמה אזורים. ככל שהאזור המבוקש נרחב יותר, כך מחיר ההסרה גבוה יותר.

2. כמות הטיפולים – בחלק מן המכונים נהוגה שיטת תשלום גלובלית, הכוללת מספר טיפולים בלתי מוגבל לפי הצורך. במכונים אחרים להסרת שיער בלייזר התשלום הוא לכל טיפול בנפרד, או לחבילת טיפולים שמספרם מוגבל מראש. בד"כ תשלום גלובלי יהיה גבוה יותר ממספר טיפולים מוגבל, אולם כך לא תצטרכו להוסיף כסף על טיפולים לא מתוכננים, או להישאר עם תוצאות לא מושלמות כי הטיפולים לא הספיקו.

3. סוג השיער והעור – קרני הלייזר פועלות באופן אופטימלי על שיער כהה ודליל ועל בעלי עור בהיר. ככל שאתם רחוקים יותר ממודל זה (בעלי עור כהה, שיער בהיר או שיער גוף עבה ועקשן במיוחד), כך סביר יותר שתשלמו יותר עבור טיפולי הסרת שיער בלייזר. בחלק מן החברות ההבדלים יהיו משמעותיים יותר, בעוד שבאחרות מחירים מושפעים יותר מפרמטרים אחרים.

4. המכון המטפל – כמו בכל תחום הקשור לרפואה, גם בטיפולי הסרת שיער בלייזר, מחירים מושפעים מאוד משם הרופא או המכון שבו מתבצעת ההסרה. מכון הסרת שיער בלייזר שנחשב יוקרתי ואיכותי יותר מאחרים בד"כ יגבה סכומי מחירים גבוהים מהממוצע.

5. סוג מכשיר הלייזר – בארץ נפוצים מספר דגמים של מכשירי הסרת שיער בלייזר, חלקים נחשבים למתקדמים יותר וחלקם מיושנים. בחלק מהמקרים השימוש בציוד מתקדם יותר יתבטא בקביעת מחירים גבוהים יותר, אולם לא תמיד יש התאמה בנושא.

מספר המשתנים הרב יכול להסביר את טווח המחירים הרחב כ"כ של הסרת שיער בלייזר. על מנת לקבל הצעת מחיר רלוונטית עבורכם יש לקבוע פגישת ייעוץ במכון הרלוונטי. בפגישת הייעוץ יוכלו המטפלים לאבחן את סוג העור והשיער שלכם, ואת האזורים שבהם כדאי לכם לבצע הסרת שיער בלייזר. פגישות הייעוץ הן גם ההזדמנות שלכם לעמוד על טיבו של המכון ושל המטפלים העובדים בו.

מחירי הסרת שיער בלייזר נתונים לשינויים רבים על פי עונות השנה, מבצעים שונים והתקדמות הטכנולוגיה. אפשר – ורצוי – לנצל את המבצעים לטובתכם, אולם בשום אופן אסור להתפתות למחירים נמוכים באופן מוגזם. בד"כ מחירים הנמוכים באופן משמעותי מהממוצע בשוק מעידים על חוסר ניסיון או על ציוד לא מתאים, ויש להתייחס להצעות כאלו בחשדנות. כאשר אתם ניגשים לבחון הצעת מחירים של הסרת שיער בלייזר, זכרו כי לפני הכל מדובר בגוף ובבריאות שלכם.

פורומים מרפאות הסרת שיער הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הסרת שיער בלייזרשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות