חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי שיער באסתטיקה

טיפולי שיער  
מרפאות הסרת שיער
פורום טיפולי שיער

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הסרת שיער בלייזר?

הכנסו לשאלון וגלו!


הסרת שיער

ניתוחים פלסטיים   > טיפולי שיער  > הסרת שיער  > הסרת שיער בשיטת 4MP
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הסרת שיער בלייזר
לקבלת יעוץ שלח טופס

ענת אלקין

הסרת שיער בשיטת 4MP

 
שיתוף פייסבוק

הורדת שיער בשיטת 4MP מאפשר גמישות רבה של המטפל בהתאם לסוג העור של המטופלים. למי השיטה מתאימה ומה החידוש שהיא מציעה?

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

הסרת שיער בשיטת 4MP היא טכנולוגיה חדשה יחסית שמערבת הבזקים או פעימות קצרות של אור, הפוגעות במלנין (פיגמנט השערה) והורסות את הזקיק. בשונה משיטות אחרות שמבוססות על אותו העיקרון, מכשירי ה- MP4 מאפשרים שלוש עוצמות שונות של הבזקים ושילוב ביניהן במהלך הטיפול. בתוך הציוד שפועל בהסרת שיער 4MP מותקנת מערכת קירור שמקלה מאוד על טיפול בבעלי עור שזוף במיוחד, באלו הרגישים לכאב, ובמי שחוששים מכוויות, צריבות או נזק לעור.

ההליך

הסרת שיער 4MP בנויה על טכנולוגיה שנקראת DPC. הטכנולוגיה מאפשרת לטכנאי/ת לספק פעימות-אור דינמיות ומבוקרות לאזור הטיפול, שעוצמתן ממותנת על ידי מערכת קירור משוכללת. ניתן לקבוע האם הפעימה תהיה רכה, ארוכה או גבוהה. המטרה היא להרוס את זקיק השערה אך מבלי ליצור יתר-חום סביבה. כך ניתן להגן על העור ולהפחית עד לאפס תחושת כאב וצריבה. בנוסף, השליטה בפעימות-האור מאפשרת גמישות בטיפול והתאמתו לצבעי עור ושיער שונים, לצפיפויות שונות של שיער, למצבי עור בעיתיים, לשלב הטיפול ולסף רגישות משתנה של המטופלים. הודות למערכת הקירור הפנימית אין צורך במריחת ג'ל מקרר או משחות אילחוש – הטמפרטורה שבאה במגע עם העור אינה גורמת כוויות או כאב.

משך הטיפול ומגבלות

יש צורך בסדרת מפגשים שנמשכת בין ארבע לארבע-עשרה פגישות, תלוי בהיקף האזור שמיועד להסרת שיער, באיכות השערה, עוביה ושלב הצמיחה שלה. ניתן להתמיד בטיפול בכל עונה ואין חשש מעור שזוף מדי או מחשיפה לשמש במהלך טיפול, אך חשוב להמנע מצריבות שמש או כוויות שמש. כמו ביתר השיטות שמבוססות על אנרגיות אור, ניתן להסיר כ-80 אחוזים מהשיער. טיפולים נוספים יכולים לצמצם עוד יותר את כמות השיער באזור המטופל.

מועמדים להליך הסרת שיער בשיטת MP4

קוסמטיקאית מוסמכת או מכון שמאושר לטפל בעזרת 4MP למטרת הסרת שיער, יכולים כאמור לשלוט על עוצמת הפעימות ולבחור את ידיות הקירור. הרעיון הוא שככל שמשך הפעימה גבוה והיא דחוסה יותר, כך המקום יתחמם ויש צורך להגביר גם את הקירור על מנת למנוע נזק לעור או כוויה (שבשיטות האחרות נמנע על ידי ג'לים מקררים ומאלחשים). בזכות הגמישות בהתאמה לנתוני המטופל/ת וסף הרגישות האישי, ניתן להתאים את הטיפול לבעלי עור כהה, בינוני ובהיר, לסוגי שיער שונים – פלומה דקה או שיער קשה ועבה, ולצבעי שיער שונים.

פורומים מרפאות הסרת שיער הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הסרת שיער בלייזרשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות