חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על טיפול הרמת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


שתלי סיליקון

לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הגדלת חזה
לקבלת יעוץ שלח טופס

שתלי סיליקון

 
שיתוף פייסבוק

ישנם סוגים שונים של שתלי סיליקון להגדלת חזה. בכתבה שלפניכם תוכלו לקרוא על הסוגים השונים וההבדלים ביניהם

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

לנשים רבות יש סיבות שונות לבחור בביצוע ניתוח הגדלת חזה, אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר בארץ. הסיבות לביצוע ניתוחי חזה הן אסתטיות אך ההשלכות עשויות להיות גם פסיכולוגיות, לשפר את הביטחון העצמי ואת התפקוד המיני. ניתוחים פלסטיים מאפשרים לנשים שעברו סרטן שד, או לחילופין ניתוחים או תאונות שפגעו בצורת השד, לבצע ניתוח הגדלת חזה בו יוחדרו לגופן שתלי סיליקון, ובכך יהיו להן שדיים והן יוכלו להרגיש בנוח לגבי הגוף שלהן.

סוגי שתלי סיליקון

ישנם שני סוגים של שתלי סיליקון נפוצים בשוק, בשניהם מוחדרת לגוף מעטפת עשויה סיליקון. באחד הסוגים, המילוי הוא תמיסת מלח נוזלית (תמיסה פיזיולוגית), שיטה פחות פופולארית כיום, ובשני המילוי מורכב מסיליקון במרקם של ג'ל. שתלי סיליקון אלה מוחדרים לגוף דרך חתך מסביב לפטמה, מתחת לשד או באזור בית השחי, כאשר השתלים ממוקמים מאחורי בלוטת השד, לפני או מאחורי שריר בית החזה. מיקום שתלים במהלך ניתוח הגדלת חזה נקבע על ידי מנתח פלסטי לאחר בדיקה רפואית, לפי נתוני הגוף ובהתאם להעדפותיה של האישה לקראת הניתוח.

בשנים האחרונות ניכרת מגמה של העדפת שתלי סיליקון אנטומיים המחליפים את שתלי הסיליקון העגולים, ומותאמים באופן אינדיבידואלי לצורתו של הגוף ולפרופורציות שלו. לא לכל מבנה גוף יתאימו שתלים אנטומיים, והבחירה בסוג השתלים היא אינדיבידואלית. כעת יש אפשרות לבחור את מידת הסמיכות של שתלי סיליקון, ג'ל סיליקון סמיך, 100% מנפח השד, יעניק לשד מראה מתוח ונוקשה יותר. ג'ל סיליקון סמיך פחות, 80% מנפח השד, למראה רפוי ורך יותר. ככל שג'ל הסיליקון סמיך יותר, כך גם במידה והמעטפת בה הסיליקון נמצא נקרעת מסיבה כלשהי, נמנעת זליגה של החומר לתוך רקמות הגוף, ומיקומו מיוצב יחסית, זהו יתרון בריאותי שאין להתעלם ממנו. אם בדור הקודם של השתלים היה צורך להחליף אותם מדי חמש עשרה שנים, הרי שהשתלים כיום עמידים יותר, לתקופה של כעשרים וחמש שנים. מומלץ לעבור בדיקה אחת לשנה אצל כירורג שד ומנתח פלסטי כדי להעריך את המצב.

סיליקון בחזה - נכנסים לניתוח

ביום בו מבוצע ניתוח הגדלת חזה, על המנותחת להקפיד על צום מלא. ניתוח הגדלת חזה נמשך בדרך כלל בין חצי שעה לשעתיים, הניתוח מבוצע בהרדמה מלאה. אחרי הניתוח, המנותחת תרגיש כאבים וחוסר נוחות למשך מספר ימים, ולשם כך תצויד באספקה של משככי כאבים למניעת אי נעימות. בימם שאחרי הניתוח, יש ללבוש חזייה תומכת, כעבור כעשרה ימים המנותחת עוברת בדיקות מקיפות והסרת התפרים שנשארו מהניתוח.

נשים מסוימות ישיגו שדיים מעוצבים וגדולים יותר, עבור נשים אחרות זו דרך לשפר את מראה גופן שנפגע ממחלה או מתאונה, ועבור נשים שנולדו כגברים זו דרך טובה להשיג לעצמן את הגוף חשקו בו. באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת בצעדי ענק, שתלי סיליקון לניתוח הגדלת חזה הופכים ידידותיים יותר לגוף האישה. יש בשוק ארבע-חמש חברות שמייבאות שתלי סיליקון מאירופה ומארצות הברית,העומדים בסטנדרט רפואי קפדני.

שתלי סיליקון - תופעות לוואי

אמנם מספר הנשים הפוגשות בתופעות לוואי של ניתוחים פלסטיים אלה הוא זניח, כעשרים מתוך אלפי נשים העוברות ניתוחים אלה מדי שנה. אבל חשוב כשאת בוחרת לבצע ניתוח להגדלת חזה, להיות מודעת גם לתוצאות הלוואי האפשריות. אין עדויות לכך שהשתלת שתלי סיליקון גורמת למחלות, זוהי פרוצדורה כירורגית פשוטה יחסית, וככזו חשוב לקבל ייעוץ מהרופא המנתח להתאמה אופטימאלית לרצון, לצרכים, למבנה הגוף ולתוצאה הרצויה. הרופא יבדוק את השד, יישמע מהן התוצאות הרצויות וימליץ בהתאם למבנה הגוף והמצב הבריאותי על השיטה היעלה ביותר להשתלת שתלי סיליקון לניתוח הגדלת חזה.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הגדלת חזהשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות