חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתה יודע הכל על ניתוח לעיצוב חזה גברי?

הכנסו לשאלון וגלו!


הגדלת חזה טבעית

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > הגדלת חזה  > הגדלת חזה טבעית
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הגדלת חזה
לקבלת יעוץ שלח טופס

הגדלת חזה טבעית

 
שיתוף פייסבוק

הגדלה טבעית של החזה, באמצעות שומן עצמי, אינה כרוכה בפרוצדורה ניתוחית. שיטה זו מאופיינת בהזרקה של שומן עצמי טבעי מגוף המטופלת אל אזור השדיים ויתרונה הוא בכך שלא נדרשת החדרה של חומר זר לגוף

מאת: צוות אתר אסתטיקה

הגדלת חזה טבעית באמצעות הזרקת שומן עצמי תופסת בהדרגה מקום של כבוד בין הטיפולים האסתטיים. הטיפול נועד עבור נשים שאינן מעוניינות לעבור ניתוח הגדלת חזה מלא על כל הסיכונים הכרוכים בו, או מעוניינות בשינויים מינוריים לצורך הגדלה או טיפול בבעיות סימטריה.

הגדלת חזה טבעית באמצעות שומן עצמי כוללת שתי פרוצדורות כירורגיות: הראשונה היא שאיבת שומן עודף מאזורים שונים בגוף והשנייה היא הזרקת השומן בעדינות ובהדרגתיות אל רקמת השד, באופן אשר יבטיח היקלטות מקסימאלית של תאי השומן במיקומם החדש. שומן אשר לא נקלט ברקמת השד (ושאינו מקבל אספקת דם) יחזור וייספג בגוף וינדוד לאזורי גוף אחרים.

הגדלת חזה טבעית - מראה ומגע טבעיים יותר

אחד היתרונות הבולטים של הגדלת חזה טבעית באמצעות הזרקת שומן עצמי היא שלא נדרשת החדרה של חומרים מלאכותיים זרים לגוף, החומר המוזרק אל השד הינו טבעי - שומן השייך לגוף עצמו. תאי השומן שנקלטו בשד אחראיים להעניק לחזה את הנפח הנכון במקומות הנכונים, תוך שמירה על מראה ומגע טבעיים, באופן שאינו ניתן להשגה עם אותם שתלי סיליקון מפורסמים. בנוסף, בעיות המיוחסות לשתלי הסיליקון כגון דליפות, צלקות בולטות והתקשות השדיים, נמנעות, ובמקביל, שאיבת השומן מאזורים אחרים של הגוף תורמת כמובן לעיצוב וחיטוב של אזורים אלה.

הגדלת חזה טבעית – לא לכל אחת

הגדלת חזה טבעית באמצעות שומן עצמי איננה מתאימה לכל מטרה ולכל אחת. ראשית, על מנת שהשומן המוזרק ייקלט כראוי באזור החזה, יש להזריק כמויות קטנות יחסית של שומן. הזרקת כמויות גדולות מדי של שומן עשויות להוביל לסיבוכים שונים כגון נמק של תאי השומן שהוזרקו, התפתחות ציסטות והסתיידות הרקמה. הגדלת חזה טבעית, אם כן, מתאימה לנשים המעוניינות להגדיל את החזה בחצי מידה עד מידה בלבד, לנשים המעוניינות בתיקון פגמים אסתטיים הקשורים בצורת החזה או לשיפור המראה והמגע של החזה לאחר ניתוח השתלת סיליקון. הגדלה מאסיבית של החזה כמו שניתן להשיג באמצעות שתלים, איננה אפשרית בשיטה זו.

שנית, הגדלת חזה טבעית באמצעות שומן עצמי דורשת שאיבה של ליטר שומן לפחות מאזורי גוף אחרים, ולא לכל הנשים יש מספיק מאגרי שומן עודף. המנותחות האידיאליות הן נשים אשר מבנה גופן הוא דמוי אגס – השומן בגופן נוטה להצטבר בעיקר בפלג הגוף התחתון – אשר מעוניינות בעיצוב וחיטוב במקביל להגדלה לא דראסטית של החזה.

חיסרון נוסף של הגדלת חזה טבעית באמצעות שומן עצמי הוא שמדובר בפרוצדורה האורכת זמן רב יותר מניתוח השתלת הסיליקון הרגיל. שתי הפעולות – הוצאת השומן והזרקתו לחזה - חייבות להיעשות בהדרגתיות ובזהירות מרבית, על-ידי מנתח פלסטי מיומן מאוד. עובדה זו מייקרת את מחיר הניתוח ומחיר זה אף מוכפל ומשולש במקרים בהם יש צורך לחזור על הפרוצדורה לשם השגת התוצאות הרצויות.

הגדלת חזה טבעית – לב המחלוקת

מכיוון שניתוח הגדלת חזה טבעית באמצעות שומן עצמי אינו כולל פצעים פתוחים, כמו בניתוחי הגדלת חזה קלאסיים, הסיכון לפגיעה בעצבים, כלי דם והצינורות, קטן יותר מאשר בניתוח הגדלת חזה בסיליקון. יחד עם זאת, קיים סיכון להתפתחות זיהומים, נמק של רקמת השומן שהוזרק, התפתחות ציסטות והסתיידות והצטלקות של רקמת השד. בנוסף, אותם סיכונים התקפים לניתוח שאיבת שומן כגון עיוות פני העור של האזורים השאובים, קיימים אף הם.

אולם הבעיה העיקרית, המהווה את לב המחלוקת בנוגע לפרוצדורת הגדלת חזה טבעית באמצעות שומן עצמי, היא השפעת הפרוצדורה על גילוי מוקדם של סרטן השד. רופאים מסוימים יוצאים כנגד השימוש בפרוצדורה לצרכים אסתטיים פר-סה, בשל הקושי להבחין בבדיקה ממוגרפית בין הסתיידות כתוצאה מגידול סרטני ובין הסתיידות כתוצאה מהשתלת השומן. נכון להיום, יש עוד צורך במחקרים אשר יאשרו את מידת היעילות והבטיחות של הגדלת חזה טבעית באמצעות שומן עצמי.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הגדלת חזהשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
1. הגדלת חזה
אילנית, 15/01/2011