חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על הגדלת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


הגדלת חזה בהזרקה

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > הגדלת חזה  > הגדלת חזה בהזרקה
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הגדלת חזה
לקבלת יעוץ שלח טופס

הגדלת חזה בהזרקה

 
שיתוף פייסבוק

הגדלת שדיים בהזרקה - ללא ניתוח וללא כאבים מתאפשרת באמצעות הזרקת חומר בשם מקרוליין לחזה. תוצאות הטיפול נשמרות עד שלוש שנים, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור נשים שאינן מעוניינות בתוצאות בלתי הפיכות

מאת: צוות אתר אסתטיקה

הגדלת חזה בהזרקה היא פרוצדורה שנשים רבות חיכו להופעתה. בעקבות ביקוש הולך וגובר לתיקונים אסתטיים פשוטים ובטוחים, שאינם מצריכים ניתוחים פלסטיים כירורגיים, פיתחה החברה השוודית Q-med חומר מילוי מהפכני בשם מקרוליין, המשמש לתיקון פגמים אסתטיים שונים, לרבות עיצוב הישבן וכן הגדלת חזה.

המקרוליין המבוסס על חומצה היאלורונית (רב-סוכר חומצי), הוא מעין ג'ל המיוצר בטכנולוגיה מתקדמת של הנדסה גנטית, באופן שהופך אותו ידידותי ובטוח לגוף האנושי. במהלך הגדלת חזה בהזרקה באמצעות מקרוליין, החומר מוזרק, באמצעות מחט מיוחדת, אל מתחת לעור ומעניק נפח לרקמה במקומות הרצויים ובדיוק מקסימאלי. ב-2008 אושר השימוש בחומר על-ידי ה-CE האירופאי ולאחרונה הוא אושר לשימוש גם על-ידי משרד הבריאות הישראלי.

הגדלת חזה בהזרקה – הקץ לסכין המנתחים

היתרון הגדול של הגדלת חזה בהזרקה באמצעות שימוש במקרוליין, הוא ההליך הרפואי הפשוט והבטוח: הזרקת המקרוליין לשד מצריכה הרדמה מקומית בלבד, וכשעה מתום מתן הזריקה ניתן לחזור לשגרת הפעילות הרגילה, ללא צורך בזמן התאוששות, ללא צלקות, ללא כאבים וכמעט ללא הגבלות - ההגבלה היחידה היא להימנע מחשיפה לטמפרטורות חריגות (סאונה, מיטת שיזוף) למשך מספר שבועות. הליך הגדלת חזה בהזרקה מצמצם מאוד את רמת הסיכון ותופעות הלוואי אשר כרוכות בניתוחי הגדלת החזה הנהוגים כיום, ומהווה אלטרנטיבה מפתה במיוחד לכל מי שתמיד חשקה בחזה גדול ומעוצב יותר, אך נמנעה מכך, בשל החשש מהפרוצדורה הכירורגית הפולשנית.

בנוסף לענייני הבטיחות, הגדלת חזה בהזרקה מאפשרת מילוי של רקמת השד במקומות המתאימים, ברמת דיוק וסימטריה גבוהים ביותר, והחומר המוזרק מעניק תחושה של רקמת שד טבעית, רכה בהרבה מהתחושה אחרי השתלת סיליקון בחזה. זריקת המקרוליין, אם כן, עשויה להיות פיתרון מצוין לא רק להגדלת חזה, אלא גם לפיתרון בעיות אסתטיות כמו חוסר סימטריה של השדיים.

הגדלת חזה בהזרקה – הפיך ולא מחייב

תוצאות הגדלת חזה בהזרקה נשמרות שנה עד שלוש שנים, שכן במהלך זמן זה נספג המקרוליין בגוף. כך, מי שתעבור הגדלת חזה בהזרקה ותהיה מרוצה מן התוצאות, תוכל לעבור שוב את הפרוצדורה בכדי לשמר אותן ומי שלא, תוכל להתאזר בסבלנות עד שהחזה ישוב לצורתו המקורית. מדובר באלטרנטיבה מצוינת לכל מי שמתלבטת האם לעשות הגדלת חזה, אך חוששת מתוצאות בלתי הפיכות ומצורך בניתוחים נוספים.

הגדלת חזה בהזרקה ניתן לעבור מדי חצי שנה, כך שקיים מרחב תימרון בכל הקשור לגודל החזה וצורתו, לביצע תיקונים כדי להשיג מראה חזה אידיאלי או על-מנת לשמור על צורתו הנוכחית. גם נשים אשר עברו הגדלת חזה בסיליקון תוכלנה להשתמש בזריקת המקרוליין להגדלה נוספת ועיצוב החזה, ללא צורך בניתוחים נוספים. החיסרון היחסי של הגדלת חזה בהזרקה הוא מחירה היקר, שעולותו עולה לעיתים על מחיר ניתוח פלסטי המערב השתלת סיליקון.

למי מתאימה הגדלת חזה בהזרקה?

בעיקרון, כל מי שנמצאה מתאימה לעבור ניתוח הגדלת חזה תוכל לעבור הגדלת חזה בהזרקה. כמובן שפגישת ייעוץ ותיאום ציפיות תבטיח כי תפיקי מהליך הגדלת חזה בהזרקה את התוצאות הרצויות לך.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הגדלת חזהשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות