חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על טיפול הרמת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


הגדלת חזה ללא ניתוח

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > הגדלת חזה  > הגדלת חזה ללא ניתוח
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הגדלת חזה
לקבלת יעוץ שלח טופס

הגדלת חזה ללא ניתוח

 
שיתוף פייסבוק

נשים רבות מעוניינות להגדיל את החזה מבלי לעבור תחת סכין מנתחים. הגדלת שדיים ללא ניתוח צוברת תאוצה בשנים האחרונות ומהווה פתרון טוב עבור נשים אלו. לפניכם כל השיטות

מאת: צוות אתר אסתטיקה

נשים רבות נרתעות מהגדלת שדיים שכן מדובר בניתוח כירורגי לכל דבר. עבור אלה, שיטות אחרות שאינן מחייבות הליך כירורגי, יכולות להוות פתרון אידיאלי להשגת המטרה. יש להבחין בין האלטרנטיבות השונות להגדלת חזה ללא ניתוח ובין תכשירי פלא למיניהם שאינם מספקים תוצאות ממשיות. בין הפרוצדורות הנפוצות היעילות ניתן למנות הזרקת הורמונים, זריקות מקרוליין ושומן עצמי.

הביקוש המאסיבי אחר שיטות הגדלת חזה ללא ניתוח וסכומי הכסף הגדולים שנשים מוכנות להשקיע באחד מסמלי הנשיות של גופן, הובילו להתפתחות תעשייה ענפה למדי, המציעה שיטות שונות המתיימרות לספק את הסחורה. בין השיטות תוכלו למצוא משחות ייעודיות למריחה על החזה, כדורים כימיים או טבעיים וגם "תרופות סבתא" שונות ומשונות, הכוללות עוגיות יפניות מיוחדת ובירה הונגרית, שלטענת היצרנים מגדילות את החזה הנשי. לדאבונן של נשים רבות, המחקרים מראים שהשפעתם של מוצרי הגדלת חזה ללא ניתוח אלה, במקרה הטוב, היא פסיכולוגית בלבד ובמקרה הפחות טוב, הם עלולים להזיק – לכיס ולגוף כאחד.

לצד ממציאי "פתרונות הפלא" למיניהם, המנצלים את תסכוליהן של נשים רבות כל-כך וכמיהתן לחזה אידיאלי, נעשים גם מאמצים כנים למציאת פתרונות לא פולשניים ובטוחים להגדלת החזה. נכון להיום שיטות אלה אינן יכולות להתחרות עם ניתוחי השתלים הידועים, אך יש תקווה כי בעתיד הלא רחוק הן תספקנה אלטרנטיבה הולמת עבורם. להלן סקירת 4 השיטות המבטיחות ביותר כיום של הגדלת חזה ללא ניתוח:

הגדלת חזה ללא ניתוח באמצעות הורמונים

נטילת הורמוני מין נשיים, כגון אסטרדיול, עשויים לעודד התפתחות וגדילה של החזה הנשי, אך לאו דווקא בהיקף הרצוי. בנוסף, נמצא כי לנטילת הורמונים נשיים במינונים מסוימים ולאורך זמן, עשויות להיות תופעות לוואי קשות, כגון הגדלת הסיכויים לחלות בסרטן. מדענים משקיעים זמן רב בבדיקה מעמיקה יותר של הקשר בין הורמונים מסוימים להתפתחות החזה הנשי ולמצוא אופנים בהם ניתן יהיה להשתמש בהם מבלי להיחשף לתופעות הלוואי הבלתי רצויות.

הגדלת חזה ללא ניתוח באמצעות זריקת מקרוליין

נראה כי אחד הפיתוחים המבטיחים ביותר בתחום הגדלת חזה ללא ניתוח מגיע בצורת זריקה חדשה של חומר מילוי בשם מקרוליין, פרי פיתוח של החברה השוודית Q-med, המדמה חומצה היאלורונית הקיימת בגופינו באופן טבעי. הזרקת החומר לשד נעשית תחת הרדמה מקומית בלבד, וכשעה לאחריה ניתן לשוב לשגרת הפעילות היומיומית. הגדלת החזה באמצעות מקרוליין מעניקה לחזה מראה ותחושה טבעיים יותר מאשר ניתוח הגדלת חזה קלאסי, ומאפשרת לרופא המנתח רמת דיוק גבוהה במתן הנפח והצורה הרצויה לחזה. בנוסף ליתרונות אלה, תוצאות הגדלת החזה בהזרקה באמצעות מקרוליין הן הפיכות – החומר נספג כעבור שנה עד שלוש שנים. נשים שתעבורנה את ההליך תוכלנה, אם הן מרוצות, להמשיך לתחזק את התוצאות ולשפרן באמצעות זריקה נוספת. אלה שלא תהיינה מרוצות תוכלנה להמתין עד שהחזה יחזור לצורתו המקורית. מצד אחד, מדובר בקלף מנצח עבור מי שחוששת משינוי קבוע במראה החזה בעקבות החדרת שתלים, מצד שני, מחירה היקר של הזריקה הופך שיטה זו של הגדלת חזה ללא ניתוח לבלתי נגישה לרובן.

הגדלת חזה ללא ניתוח באמצעות הזרקת שומן עצמי

ניתן להשתמש בשומן עצמי הנשאב מאזורים מסוימים בגוף ולהזריקו חזרה לגוף. לשימוש בשומן עצמי כחומר מילוי ישנם מספר יתרונות: החומר הינו טבעי ומחזיק לאורך שנים רבות ושיטת השימוש בו פשוטה ויעילה. החיסרון המרכזי של הזרקת שומן עצמי הוא שרק אחוז קטן מהשומן המוזרק ייקלט ברקמה, בעוד הרוב ייספג בגוף. עובדה זו מאלצת את המטופלות לעבור סדרה של הזרקות בטרם מתקבלת התוצאה הנכספת. השימוש בשומן עצמי נוסה בהצלחה בתחום הצערת העור או עיבוי שפתיים, ולאחרונה החלו להשתמש בשיטה זו גם לעיצוב החזה הנשי ועיצוב הישבן. נכון להיום, ניתן להשתמש בשומן עצמי לתיקון פגמים אסתטיים והגדלה של השדיים בהיקף קטן יחסית, ורופאים ומדענים עוד בודקים את סיכוני השיטה, תופעות הלוואי שלה ומידת יעילותה בתחום עיצוב החזה הנשי.

הגדלת חזה ללא ניתוח - הצצה לעתיד

בשנים האחרונות מתבצעים מחקרים ראשוניים לשיטת הגדלת חזה ללא ניתוח באמצעות שימוש בתאי גזע. תאי גזע הינם תאים הנמצאים בגוף האדם והם בעלי פוטנציאל להפוך לכל תא שהוא – תא שומן, עצב, שריר וכן הלאה. השימוש בתאי גזע לצרכים רפואיים הם הדבר החם ביותר בתחום הרפואה המודרנית, שכן פוטנציאל השימוש בהם הוא עצום ומעבר לכל דמיון – הצמחת גפיים שנקטעו, תיקון אברים פנימיים, שיקום מערכת העצבים ועוד. השימוש בתאי גזע טומן בחובו פוטנציאל אדיר גם בכל הנוגע לרפואה האסתטית –מחקרים מתקדמים על השימוש בתאי גזע לצורך הגדלת שדיים כבר החלו, ולמרות שיש עוד זמן עד שהטכניקה תהיה ברת ביצוע, נראה כי בעוד מספר שנים מהיום נוכל לזנוח לאלתר את אותם שתלי סיליקון ולעבור הגדלת חזה ללא ניתוח באמצעות תאי גזע.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הגדלת חזהשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
3. מה לגבי הגדלת חזה ע"י טבליות וקרם ראיתי מוצר כזה האם זה עובד
שרון, 31/01/2011
2. מחיר הזרקת המקרוליין
מורן, 22/12/2010
1. אני צריכה לדעת מה המחיר !
אנג'לה אנדרסון, 17/07/2010