חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על הגדלת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


מחיר הגדלת חזה

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > הגדלת חזה  > הגדלת חזה – מחירים
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הגדלת חזה
לקבלת יעוץ שלח טופס

הגדלת חזה – מחירים

 
שיתוף פייסבוק

מחירי ניתוח הגדלת שדיים הינם מגוונים אך בהשוואה לניתוחים פלסטיים אחרים, טווח המחירים אינו רחב. התשובה לשאלה כמה יעלה הניתוח תלוייה במספר גורמים וביניהם סוג השתלים, אופי הניתוח והרופא המנתח שיבצע אותו

מאת: צוות אתר אסתטיקה

בבואכם לבחור כירורג לביצוע הניתוח חשוב לקבל הצעות מחיר מכמה מנתחים פלסטיים שהינם מומחים לכירורגיה פלסטית ולא להתרשם רק ממחיר זול, שכן מדובר בניתוח כירורגי לכל דבר ויש לוודא כי בחרתם במרפאה אמינה ובמנתח פלסטי בעל ניסיון והמלצות.

מבחינת מחירים, הגדלת חזה הוא ניתוח חזה משתלם ביותר; הוא זול בצורה משמעותית מהליכי הרמת חזה או הקטנת חזה. למרות זאת, ביצוע הגדלת חזה עדיין כרוך בתשלום לא מבוטל: המחיר הממוצע להגדלת חזה עומד על 15,000 שקלים. בהשוואה לסוגי ניתוחים פלסטיים אחרים, טווח מחירים של הגדלת חזה אינו רחב במיוחד. עם זאת, ייתכנו בהחלט הבדלים של עד כ- 5,000 שקלים בין הניתוחים השונים.

מחירי הגדלת חזה - הגורמים המשפיעים

א. סוג השתל – בעבר התבצעו ניתוחי הגדלת חזה באמצעות שתלים מלאים במי מלח, אולם אלו התגלו כבעייתיים מבחינה בריאותית ובטיחותית ולכן הוצאו משימוש. את מקומם של אלו תפסו שתלים מג'ל סיליקון, המתחלקים לשני תת-סוגים: שתל אנטומי ושתל עגול. השתל האנטומי לרוב יקר יותר, ולכן מייקר את מחירי הגדלת החזה. גם ההבדלים בין מרקמי השתלים, סמיכות החומר הממלא אותם ואיכותם מביאים להבדלי מחירים בין ניתוחי הגדלת חזה שונים.

ב. גודל השתל – בנוסף לכל הקריטריונים שהוזכרו עד כה, נבדלים השתלים השונים זה מזה גם בגודלם. ככל שהשתל הנבחר גדול יותר, כך מטפס מחיר הגדלת החזה.

ג. אופי הניתוח – ישנם כמה גורמים היכולים להשפיע על אורך הניתוח ואופיו: מקום החדרת השתל, סוג ההרדמה הנדרש, מיקום השתל (מעל או מתחת לשריר החזה) ועוד. ככל שהגדלת החזה מורכבת יותר ודורשת מיומנות רבה יותר מצד הרופא, כך המחירים יהיו גבוהים יותר.

ד. הרופא המנתח - כמו במרבית תחומי הרפואה, מנתחים פלסטיים שהספיקו לצבור ניסיון ויוקרה מקצועית בתחום הגדלת החזה גובים מחירים גבוהים יותר מאלו של מנתחים מתחילים. רובם המוחלט של הרופאים כוללים במחיר הניתוח את פגישות הייעוץ המוקדמות, וגם את ההדמיות הממוחשבות (במידה ויש כאלו).

כאמור, כל הגורמים הנ"ל משפיעים על מחירים של ניתוחי הגדלת חזה, אך אינם משפיעים עליהם בצורה דרסטית. מי שאינה יכולה לעמוד במחירים הממוצעים של ניתוח הגדלת חזה יכולה לחפש מבצעים והנחות מיוחדות. בשל התחרות הגדולה בתחום של ניתוחי חזה מבצעים כאלו אינם נדירים במיוחד, ונפוצים בעיקר לקראת הקיץ – העונה החמה של הגדלות החזה. במסגרת מבצעים על ניתוחי הגדלת חזה יכולים מחירים לרדת בכ- 1,000 שקלים, או להתפרש על פני מספר תשלומים רב במיוחד.

בעת בחינת ניתוחי הגדלת חזה במחירים מיוחדים יש לנקוט משנה זהירות: לא פעם הוזלת מחירים באה על חשבון איכות שתלים, או על חשבון מיומנות המנתח בטכניקות השונות של הגדלת חזה. אל תתנו למחירים להיות השיקול היחיד שלכם בבחירת מנתח פלסטי להגדלת חזה, והקפידו לבחור רק במנתחים מנוסים ובעלי המלצות.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הגדלת חזהשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות