חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על טיפול הרמת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


הגדלת חזה

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > הגדלת חזה  > החלמה לאחר ניתוח הגדלת חזה
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הגדלת חזה
לקבלת יעוץ שלח טופס

החלמה לאחר ניתוח הגדלת חזה

 
שיתוף פייסבוק

כמה זמן צפויה להמשך תקופת ההחלמה לאחר הניתוח, על מה חשוב להקפיד ומתי יתעצב המראה הסופי של שדייך. כל המידע בכתבה שלפניכם.

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

בימים הראשונים שלאחר הניתוח את עשויה לחוש עייפות, כאב, רגישות, נפיחות בשדיים ותחושה של מתיחה בעור (תחושה אשר תעלם כאשר העור יתרגל לגודלם החדש של השדיים). תחושת הרגישות והנפיחות עשויה להימשך אף כחודש או יותר לאחר הניתוח.

כמו כן, לאחר הליך הגדלת חזה צפויים להופיע כאבים, אך אל דאגה, לרוב ניתן להפיג כאבים אלו בעזרת משככי כאבים פשוטים כגון אופטלגין, נורופן וכו'. כאשר השתל ממוקם מתחת לשריר, הכאבים צפויים להיות חזקים יותר ומעט ממושכים יותר, לרוב, תקבלי מהכירורג מרשם למשככי כאבים מעט חזקים יותר. כשבוע לאחר ניתוח הגדלת חזה הכאבים יפחתו בצורה משמעותית. בנוסף, כאשר השתל ממוקם מתחת לשריר תתכן מגבלה תנועתית קלה של הידיים אשר חולפת עם הזמן.

לאחר ניתוח הגדלת חזה את עשויה להרגיש שינוי בתחושה בעור השד והפטמות. עשויה להופיע תחושתיות יתר או חוסר תחושה, לרוב, תופעה זו עוברת תוך מספר חודשים, אך ישנם מקרים בהם התהליך נמשך גם עד שנה וחצי.

במהלך החלמה מניתוח הגדלת חזה יש להמנע מפעילות פיזית מאומצת, מטלטול חזק של הגוף ומלחץ על השדיים, לכן, יש להמנע בפרט מריצה, קפיצה, שינה על הבטן וממגע מיני אשר עשוי להפעיל לחץ שכזה, וכל זאת למשך תקופה של לפחות שבועיים לאחר ניתוח הגדלת חזה. במידה ובוצעה השתלה עם שתלים אנטומיים, פרק הזמן יהיה ארוך יותר ויקבע ע"י המנתח. בנוסף, במידה והשתל הוחדר מתחת לשריר, אין לאמץ את הכתפיים והזרועות לפחות למשך שבועיים.

החזרה לעבודה לאחר ניתוח הגדלת חזה תלויה כמובן בתחושה האישית של כל אחת ואחת, אך ניתן לומר בכלליות כי ניתן לחזור לעבודה מתונה כעבור מספר ימים, ומי שעבודתה כרוכה בפעילות פיזית יכולה לשוב כעבור שבועיים לערך. בהגדלה שבוצעה מתחת לשריר, עקב כאבים או מגבלה קלה בתנועות הידיים עשוי להידרש זמן מעט ממושך יותר. לשאר הפעילויות היומיומיות כגון לימודים, בישול וכו' ניתן לחזור לאחר מספר ימים. לשם הבטיחות שלך ושל הסובבים אותך מומלץ שלא תחזרי לנהוג כל עוד ישנם כאבים או מגבלה כלשהי בתנועת הידיים, לרוב ניתן לשוב לנהוג כעבור שבוע לערך.

ישנם רופאים הממליצים שלא לבצע בדיקת ממוגרפיה כחצי שנה לאחר ניתוח הגדלת חזה. כאשר הנך מבצעת ממוגרפיה, עליך להודיע לבודק על קיומם של שתלים שכן אז הבדיקה תבוצע באופן מעט שונה על מנת להבטיח כי השתלים לא יסתירו אזורים כלשהם בשד.

בניגוד לדעה הרווחת, אין כל בעיה בטיסה או צלילה כאשר ישנם שתלים בחזה. יחד עם זאת, יש כמובן להמתין עד גמר הליך ההחלמה מהגדלת חזה לביצוע פעולות אלו, והכל בהתאם להוראות המנתח.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הגדלת חזהשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות