חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי שיניים באסתטיקה

טיפולי שיניים
מרפאות שיניים
פורום טיפולי שיניים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הלבנת שיניים?

הכנסו לשאלון וגלו!


השתלת שיניים ביום אחד

לוח מרפאות

השתלת שיניים ביום אחד

 
שיתוף פייסבוק

בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, ניתן לבצע כיום השתלת שיניים ביום אחד בלבד! היכונו לגלות כיצד

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

בין ההמצאות הגדולות בתחום רפואת השיניים בשנים האחרונות ניתן למנות את השתלים הדנטליים, שהפכו לאלטרנטיבה המועדפת במקרים של שיניים חסרות וכתחליף לשיניים הטבעיות על פני שיניים תותבות והגשרים. מדי שנה אלפי מטופלים מתלוננים על כאבי שיניים חמורים וזקוקים לטיפולי שיניים, השתלת שיניים באמצעות שתלים דנטליים היא המלצתם של מרבית רופאי השיניים בישראל.

באמצעות הטכנולוגיה החדשנית המאפשרת השתלת שתלים דנטליים, נהנים המטופלים ממראה טבעי ומיכולת תפקוד נוחה במיוחד. קיימות מגוון טכנולוגיות וטכניקות לשתלים שביניהן ניתן למנות את שיטת All On 4, AB Guided Service, הרמת סינוס באמצעות בלון ועוד.

מהו שתל דנטלי?

שתלים דנטליים הם למעשה התקנים המשמשים כנקודת עיגון ללסת. באמצעות השתלים הדנטליים יכולים הרופאים להשלים שיניים חסרות למטופלים בצורה נוחה, בטוחה ובעלת מראה טבעי לחלוטין. את השתלים ניתן להבריג ללסת של המטופל.

מרבית השתלים עשויים מחומר הטיטניום וממתכות אצילות שהיתרון בהן מתבטא בכך שאינן יוצרות תגובות כימיות והשפעות על התהליכים הבריאותיים בגוף.

הטיפולים באמצעות השתל הדנטלי זכו להצלחה רבה והשתלות השיניים הפכו לאלטרנטיבה המועדפת והמומלצת על ידי הרופאים ועל הציבור. על פי המחקרים שנערכו בשנים האחרונות טיפולי השתלת שיניים עומדים על כ-95% אחוזי הצלחה, נתון מרשים במיוחד ביחס לשיטות שקדמו לשיטה זו.

השתלת שיניים מהווה פתרון לאנשים הסובלים מחוסר שיניים ומאפשרת להם ליהנות ממראה אסתטי וטבעי, דיבור תקין ואת היכולת לאכול וללעוס.

מי רשאי לערוך השתלות שיניים במדינת ישראל?

מגוון רחב של מרפאות שיניים ברחבי מדינת ישראל מוסמכות לערוך טיפולים באמצעות שתלים דנטליים. השתלות השיניים הפכו לנפוצות במיוחד בקרב קהל המבוגרים ומדי שנה אלפים עוברים ניתוחים להשתלת שיניים.

הטכנולוגיות המובילות בתחום מאפשרות למטופלים לערוך השתלות שיניים ביום אחד בלבד ואחוזי ההצלחה בהשתלות השיניים במרפאות המובילות גבוהים במיוחד. ישנם תנאים להצלחת תהליך השתלת השיניים, למעשה, החדרת השתלים דורשת מיומנות רבה, בשל העובדה שבתהליך מעורב חומר ביולוגי יש לבצע את ההשתלה בצורה הבטוחה ביותר על מנת לא לפגוע בבריאות המטופלים ולגרום לרקמות הפה לקלוט ולתמוך בשתל הדנטלי.

השיטות הנפוצות להשתלת שיניים ביום אחד

כפי שהזכרנו קיימות טכניקות שונות להשתלת שיניים ביום אחד, להלן סקירה קצרה בנוגע לטכניקת השתלות השיניים המובילות.

שיטת 4 All On: שיטה זו הומצאה על ידי ד"ר ברזילאי בשם פאלו מאלו. באמצעות טכניקה מסוג זו, ניתן לערוך השתלת 4-6 שתלים בלסתות עם עצם קדמית טובה. שיטה זו מומלצת במקרים מסוימים בהם יש חוסר של עצם בפה מהסיבה שבאמצעות טכניקה זו ניתן לוותר על השתלות עצם. היתרון המשמעותי בשיטה זו מתבטא בתהליך השיקום המידי וההחלמה המהירה של המטופלים הודות לכך שהשיטה אינה מצריכה חיתוך ותפרים.

שיטת הרמת סינוס בבלון – Miambe: שיטת השתלה זו פותחה על ידי ד"ר ישראלי בשם אפרים כפיר ופועלת באמצעות החדרת בלון אל חלל הסינוס. באמצעות השמת הבלון וניפוחו יכולים הרופאים להפריד את האיברים השונים ולטפל בחלל הפה מבלי לערוך חיתוכים בצד הלסת. עלויות שיטה זו נמוכות ביחס לשיטות האחרות ותהליך ההחלמה קל וקצר.

טכנולוגיית AB Guided Service: הפיתוח הישראלי של חברת "אייבי דנטל" מאפשר לרופאים לתכנן מראש את תהליך ההשתלה ולקבל ערכה מוכנה להשתלה ביום הניתוח. באמצעות קדיחה בזוויות מדויקות ניתן לתכנן את מיקום השתלים ולבצע אותם בצורה מקצועית ובטוחה. שיטה זו אינה מלווה בתפרים וחתכים ואינה כרוכה בכאבים שונים. תהליך ההחלמה מהיר במיוחד ומאפשר למטופלים לחזור לתפקוד מלא מיד לאחר הטיפול.

אתם מוזמנים לקרוא מידע נוסף אודות ההשתלות וטיפולי השיניים המתקדמים במדריך הישראלי לאסתטיקה ויופי.

פורומים מרפאות שיניים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות