חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתה יודע הכל על ניתוח לעיצוב חזה גברי?

הכנסו לשאלון וגלו!


הגדלת חזה ע"י שומן עצמי

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > חדשות הגדלת חזה  > הגדלת חזה ע"י שומן עצמי
לפורום בנושאלוח מרפאות

הגדלת חזה ע"י שומן עצמי

 
שיתוף פייסבוק

העתיד כבר כאן - מרזים במקומות הבעייתיים ומגדילים את החזה, הכל במסגרת הליך אחד של הגדלת חזה בעזרת שומן עצמי

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

הכירורגיה הפלסטית מתקדמת בצעדי ענק ונדמה שהעתיד כבר כאן. שיטה חדשה וטבעית לצורך הגדלת חזה הולכת ותופסת תאוצה לאחרונה, מה יכול להיות אידיאלי יותר מהאפשרות לקחת את השומן העודף מאזור הירכיים ולהעביר אותו לאזור החזה, כך שנקבל גזרה חטובה וחזה שופע בו זמנית. למרות שהדבר נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, ניתוחים פלסטיים מסוג זה כבר בוצעו על עשרות נשים ברחבי ארה"ב.

פרופסור תומאס בייקר, מנתח פלסטי מבית הספר לרפואה של אוניברסיטת מיאמי, כבר ביצע השתלת שומן עצמי בחזה של כ-28 מטופלות בשנתיים האחרונות. בראיון ל"טיימס" פרופ' בייקר טוען כי התוצאות טובות ומתקבל חזה בעל מראה טבעי לחלוטין ומרקם רך וטבעי גם כן.

פרופ' בייקר מוסיף כי טכניקה זו מתאימה במיוחד לנשים אשר מעוניינות להגדיל את החזה בנפחים בינוניים וקטנים, מידה אחת עד מידה וחצי מהגודל ההתחלתי, וזאת בכדי שכמות השומן אשר מוסרת מהירכיים לא תהיה גדולה מדי.

השימוש בשומן העצמי מביא לכך שהמראה והתחושה של החזה החדש טבעיים, והסיבוכים האפשריים כתוצאה מהניתוח מתמעטים לעומת הניתוחים בהם מוחדרים שתלי סיליקון, שכן מדובר בחומר טבעי שלקוח מגופה של המטופלת.

למעשה, בשיטה החדשה, המנתח מעצב מחדש את גוף המטופלת, לוקח שומן מאזורים בהם הוא מיותר, ומשתיל אותו בחזה בכמות הרצויה. התוצאות המוצלחות שהתקבלו מהניתוחים הללו דוחפות מנתחים ממדינות נוספות, לדוגמא אנגליה, להתמקצע בשיטה זו ולהכניס גם אותה למרפאותיהם. מי יודע, אולי בקרוב גם בנות ישראל יוכלו בהליך פשוט אחד להסיר את השומן העודף מאזור הירכיים, הבטן או הישבן ובאותה הזדמנות גם להתהדר בחזה שופע.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
1. מעוניינת לדעת איכן אפשר לעשות הגדלה כזאת בארץ
א.מ, 11/05/2011