חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על הגדלת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


הגדלת חזה לחיילות

לפורום בנושאלוח מרפאות

הגדלת חזה לחיילות

 
שיתוף פייסבוק

האוסטרלים, מסתבר, הגיעו למסקנה שישנה חזית נוספת שבה ניתן לשפר ולחזק את הצבא - הגדלת חזה לחיילות

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

כל מדינה, בין אם מוקפת באויבים ובין אם ממוקמת באזורים קצת יותר מוצלחים, מטפחת בדרך כלל צבא חזק ומאורגן היטב. כולנו מחפשים תמיד את הדרך לשפר ולשכלל את צבאנו עד כמה שניתן, כך שבעת הצורך נוכל לתת מענה מהיר וטוב. שיפור הצבא בדרך כלל כרוך באימונים אינטנסיביים, בחירת קודקודים מתאימים וכמובן הכנסת אמצעי לחימה מהסוג החדיש ביותר. אך האם ישנה חזית נוספת בה אנו יכולים לחזק ולבסס את הצבא עליה טרם חשבנו? באוסטרליה מסתבר חושבים שישנה חזית נוספת שהחמצנו שעשויה לשפר את תפקוד החיילים, ולייתר דיוק החיילות אשר משרתות בצבא. תוהים באיזו חזית מדובר?

המנתח הפלסטי קורוש טבאקולי מסידני סיפר בראיון לאתר "news" כי ביצע הגדלת חזה לשתי קצינות במרפאתו הפרטית, ואת עלות הניתוח שילם לדבריו חיל הים האוסטרלי, שהיה מודע היטב לסוג הניתוח. הקצינות לא סבלו מפגיעה פיזית או בעיה בריאותית כלשהי שחייבה ניתוח, אך טענו שהן סובלות מבעיות פסיכולוגית, שהניתוח יסייע לפתור, וכך גם יהפוך אותן כמובן, לחיילות טובות יותר. טבאקולי אמר שאינו מבין למה בחר הצבא לממן את ההליך האסתטי: הגדלת חזה, לדעתו המקצועית, לא מתבצעת לעולם "מסיבה רפואית".

בינתיים שתי הנשים הללו, שנותחו ב-2005 ו-2006, הן המטופלות היחידות שנשלחו לטבאקולי לצורך ניתוחי חזה על ידי צבא אוסטרליה. אולם להערכתו גברים ונשים רבים עברו ניתוחים קוסמטיים אצל רופאים אחרים, אשר חלקם עובדים בקביעות עם מערכת הביטחון במדינה.

בתגובה לפרסום, אישרו דוברים של משרד הביטחון באופן כללי שבמקרים מסוימים ניתוחים פלסטיים ממומנים מכספי הציבור, אך סירבו למסור פרטים על מספר הניתוחים שבוצעו עד כה. לטענתם, כדי לשמור על פרטיותם של אנשי השירות שטופלו, כלל לא רוכזו נתונים בנושא.

על פי הדוברים, ניתוחים למטרות קוסמטיות טהורות לא זוכים למימון. שתי הסיבות שבגללן עשויה מערכת הביטחון לשלם על ניתוח קוסמטי הן שיקום, למי שמראהו נפגע בשל תפקידו הצבאי, ומה שהוגדר כ"גורמים פסיכולוגיים/ פסיכיאטריים". לגבי חיילים בריאים המבקשים לעבור ניתוח לשיפור המראה, הבקשה תישקל בחיוב רק אם הבעיה האסתטית פוגעת בחייל באופן שמשפיע לרעה על ביצועיו ועל תפקודו במערכת.

דוברי מערכת הביטחון מסבירים שההשקעה הזו משתלמת. ראשית, הם אומרים, כאשר מדובר באנשים שביטחונם העצמי נפגע בשל פגם אסתטי שהם רואים בעצמם, הדבר משפיע לרעה על תפקודם. תיקון הבעיה הסובייקטיבית שמטרידה אותם באמצעות ניתוח פלסטי יגרום להם לחוש טוב עם עצמם וישפר את ביטחונם- דבר שיכול להועיל להם גם בביצוע תפקידיהם הצבאיים. שנית, אחד מגורמי המשיכה בקריירה צבאית אשר עוזר לגייס גברים ונשים לשירות קבע הוא ההבטחה לשירותים רפואיים בחינם.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות