חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על הגדלת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


הגדלת חזה מהירה

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > חדשות הגדלת חזה  > הגדלת חזה מהירה - בקרוב אצלנו?
לפורום בנושאלוח מרפאות

הגדלת חזה מהירה - בקרוב אצלנו?

 
שיתוף פייסבוק

הליך חדשני של הגדלת חזה מהירה יצמצם את זמן הניתוח ל 30-40 דקות בלבד ויאפשר לכן כבר באותו ערב לצאת לבלות

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

נשים רבות חולמות על חזה גדול יותר, ובארצנו הקטנטונת זהו הניתוח הפלסטי הנפוץ ביותר. אך מדוע חלק מהחולמות מחליטות שלא לעבור הגדלת חזה? אחת הסיבות העיקריות לכך היא שהניתוח דורש לאחריו תקופת החלמה ארוכה יחסית ונשים רבות אינן יכולות להרשות לעצמן לקחת חופשה מספקת לשם כך. ייתכן שבקרוב, עבור נשים אלו, יימצא הפתרון.

הליך חדשני להגדלת חזה יצמצם את זמן הניתוח ל 30-40 דקות בלבד ויאפשר לכן כבר באותו ערב לצאת (יחד עם החזה החדש) לסרט או בילוי אחר. החזרה לשגרה היומיומית יכולה להיות כבר ביום שלאחר הניתוח.

ממציא השיטה, ד"ר ג'ון טבטס, מנתח פלסטי מטקסס, בראיון ל"טיימס" טוען שצמצום משך זמן הניתוח מאפשר להפחית במינון חומרי ההרדמה שניתנים למטופלת במהלכו, ולכן מהווה יתרון בפני עצמו. על מנת לעמוד בזמנים, מתבצעת לפני ההליך מדידה מקיפה של העור ושל רקמות החזה, ושתל בגודל מדויק מותאם מראש למטופלת.

לדברי ד"ר טבטס, שימוש במכשירים מדויקים במיוחד לביצוע החתכים, מאפשר בשיטה שלו להימנע מדימום ולצמצם את הזנק לרקמות. לאחר הגדלת חזה, הוא מסביר, לא צפויות חבלות על העור, לפחות לא כאלה שנראות לעין, לא נותרים בגוף צינורות ניקוז ואפילו אין צורך ללבוש חזייה מיוחדת בעת ההחלמה.

תקופת ההחלמה, אגב, קצרה במיוחד. המטופלת משתחררת כבר ביום הניתוח, ויכולה לנהוג הביתה בעצמה. לאחר מנוחה של מספר שעות ממליץ טבטס לקום, לחפוף את השיער, להתמתח... ואז לצאת לארוחת ערב בכדי לחגוג את השינוי.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
1. נשמע מענין
זוןהר אלון, 02/08/2009