חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי שיניים באסתטיקה

טיפולי שיניים  
מרפאות שיניים
פורום טיפולי שיניים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הלבנת שיניים?

הכנסו לשאלון וגלו!


שתלים לשיניים

ניתוחים פלסטיים   > טיפולי שיניים  > השתלת שיניים  > שתלים לשיניים כפתרון לשיניים חסרות
לוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום שתלים דנטאליים
לקבלת יעוץ שלח טופס

שתלים לשיניים כפתרון לשיניים חסרות

 
שיתוף פייסבוק

שתלים לשיניים משמשים כשורש מלאכותי לכתר, גשר או שן תותבת ומהווים פתרון טוב בהליכי שיקום הפה לשיניים חסרות או שיניים שניזוקו ולא ניתן עוד לתקנן

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

כמו טיפולים רבים בתחום רפואת שיניים אסתטית, גם השתלות שיניים השתכללו מאוד בשנים האחרונות. שתלים דנטאליים לשיניים נותנים מענה אסתטי ורפואי לבעיית שיניים חסרות, או לבעיית שיניים פגומות שלא ניתן עוד לתקנן וצריכות להיעקר מהשורש. השתל הוא אביזר דמוי בורג טיטניום המוכנס לתוך החניכיים ומשמש כשורש מלאכותי לכתר, גשר או שן תותבת הממלאים את מקומן של שיניים חסרות. כמעט כל בגיר שאיבד לפחות אחת משיניו הקבועות יכול לעבור את ההליך המורכב, שאורך לרוב בין יום אחד ועד כמה חודשים וכולל מספר שלבים. סוגים שונים של שתלים דנטליים לשיניים מותאמים לכל מטופל ע"פ משתנים כמו מספר השיניים שעליו להשתיל, מצב החניכיים ועוד.

שתלים לשיניים - למי הם מתאימים?

שתלים לשיניים מהווים פתרון יעיל להשלמת שיניים חסרות, מרמת השן היחידה ועוד להשתלת סט שיניים מלא. אצל חלק קטן מהאנשים ייתכנו בעיות שימנעו אפשרות להשתלת שיניים, כגון בעיות חניכיים, ולכן חובה להיוועץ ברופא לפני ההחלטה לעבור את הטיפול.

שתלים לשיניים מתאימים גם למי שמשתמש בשיניים תותבות ומרוצה מהשימוש בהן אולם מעוניין לקבע אותן לפיו כדי למנוע תזוזה או יציאה של השינים התותבות מהמקום.

במקרים בהם השיניים הסמוכות לאותן שיניים חסרות פגועות ויש צורך לטפל גם בהן ייתכן ועדיף יהיה לבצע טיפול באמצעות גשר. במידה ועצם הלסת אינה מתאימה לביצוע השתלה ניתן לבצע טיפול מקדים - השתלת עצם בלסת.

שתלים לשיניים - לפני הטיפול

יש לעבור בדיקות אצל מומחה לשיקום הפה, הכוללות צילומי רנטגן של הפה וצילומי C.T כדי לבדוק את ההתאמה להשתלה, מספר השתלים הנדרש ואת אופן הטיפול הנכון. ההחלטות תלויות בגורמים רבים כגון גודל עצם החיך, מצב החניכיים ועוד, לכן חשוב לוודא שהמטפל שלכם הוא אכן משקם פה מנוסה ואמין. ברוב המקרים נדרש שיתוף פעולה בין המשקם ורופא כירורג.

שתלים לשיניים - נקודות חשובות לפני הטיפול

• כמו בטיפולי שיקום פה רבים, גם בטיפול שתלים לשיניים עישון הוא גורם מפריע לטיפול ולריפוי ויש להפסיקו בימים שלפני ההשתלה.

• יש לבקר אצל השיננית עד שבוע לפני הטיפול על מנת לבצע ניקוי אבנית. בכלל, הקפדה על ניקיון הפה בעזרת צחצוח שיניים טוב, שימוש בחוט דנטאלי ושטיפות פה עשויים להועיל לתהליך כולו.

• מומלץ לאכול בשעות שלפני טיפולי שיניים של השתלת שתלים לשיניים, כיוון שלא ניתן לעשות זאת אחריו.

פורומים מרפאות שיניים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - שתלים דנטאלייםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות