חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הטיפול בהזעת יתר?

הכנסו לשאלון וגלו!


פוטורג'וביניישן

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > הסרת כתמים  > פוטורג'וביניישן - כיצד מתבצע הטיפול
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום העלמת כתמי עור
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

פוטורג'וביניישן - כיצד מתבצע הטיפול

 
שיתוף פייסבוק

רוצים לדעת כיצד מתבצע טיפול פוטורג'וביניישן, כמה זמן הוא נמשך והאם הוא כרוך בכאב או מצריך הכנות כלשהן? כל התשובות, לפניכם..

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

באופן עקרוני, כיוון שמדובר בהליך בטוח יחסית, אשר אינו מצריך אשפוז או הרדמה, אין צורך בהכנות מיוחדות לפני הטיפול למעט פגישת יעוץ עם רופא עור לקבלת כל הפרטים הרלוונטיים לטיפול. לפני שמתחילים בביצוע הסרת כתמים באמצעות טיפול פוטורג'וביניישן, מורחים שכבת ג'ל קר על אזור הטיפול והמטופל שם משקפיים להגנה על העיניים. לאחר מכן הרופא (ולפעמים קוסמטיקאית רפואית) נוגע בעור המטופל בעדינות באמצעות ידית מיוחדת של מכשיר ה-IPL השולחת קרן אור שחודרת לתוך העור.

התיאוריה העומדת מאחורי טיפול פוטורג'וביניישן היא שהצבעים (אדום, כחול, ירוק וכו') הם למעשה אורכי גל שונים בספקטרום האור. במכשיר שבו משתמשים נמצאת כל קשת הצבעים ובכל פעם ש"חותכים" את אורך הגל במקום אחר, מוקרן צבע אחר על הפנים. עקב הקרינה חלה הבהרה בצבע העור. הצבעים משתנים מטיפול לטיפול, תלוי בסוג העור ובבעיות הקיימות בו, כאשר בדרך כלל בכל טיפול פוטורג'וביניישן משתמשים בכ-4 צבעים. למשל, משתמשים באור אדום להחייאת העור והבהרת כתמים, אור כתום לייעול ספיגת החומרים, אור ירוק וכחול להרגעת עור מגורה עם אקנה וכו'.

בנוסף, מסתבר שטיפול ב-IPL משפיע על חילוף החומרים בתוך התא ומעודד ייצור של קולגן ואלסטין אשר אחראים על החוזק והאלסטיות של העור. כתוצאה מכך מתחדשת אלסטיות העור, אפילו עד כדי מצב של היעלמות קמטוטים.

טיפול פוטורג'וביניישן בעצמו אינו כואב, אך ישנה תחושה של חום, עקצוץ ומתיחה במהלך הטיפול. טכנולוגיית ה-IPL מאפשרת (בניגוד ללייזר) טיפול מלא לאזור הפנים וגם לאזורים נוספים כמו הצוואר, המחשוף, הידיים והזרועות, אך במידה ולא מעוניינים בקרחת, יש להקפיד ולהסיר את השיער באזורים המיועדים לטיפול בשיטת פוטורג'וביניישן שכן IPL משמש גם להסרת שיער לצמיתות.

היתרון הגדול של טיפול פוטור'גוביניישן באמצעות IPL הוא שמדובר בטיפול שאינו פולשני המשיג תוצאות אסתטיות טובות ומאפשר חזרה מהירה לשגרה היומיומית. החיסרון הוא שטיפול אחד אינו מספיק, ובדרך כלל יש צורך בכ-5 טיפולים. כל טיפול פוטורג'וביניישן אורך כ- 20-30 דקות ונערך ללא הרדמה.

יש לציין כי חלק מהכתמים ניתנים להסרה רק על ידי מכשיר ה-IPL ואילו כתמים אחרים ניתן להסיר רק באמצעות מכשיר לייזר, לכן ישנם מרכזים רפואיים המשלבים בין שני המכשירים במהלך טיפול פוטורג'וביניישן, על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - העלמת כתמי עורשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות