חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול העלמת ורידים?

הכנסו לשאלון וגלו!


הסרת כתמי עור

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > הסרת כתמים  > הסרת כתמי עור - פוטורג'וביניישן
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום העלמת כתמי עור
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

הסרת כתמי עור - פוטורג'וביניישן

 
שיתוף פייסבוק

הופיעו לכם כתמי גיל על הפנים? נמשים? כתמי עור מסוגים אלה ועוד ניתן כיום להסיר באמצעות טיפול הסרת כתמים בטכניקת פוטורג'וביניישן שתעניק לכם מראה רענן וזוהר

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

מי לא היה רוצה להשאר צעיר לנצח, או לפחות להיראות ככה. את גילנו הביולוגי איננו יכולים לשנות, אך לא כולם חייבים לדעת מה הוא. הסרת כתמים בטכניקת פוטורג'וביניישן למטרת הסרת כתמי עור יכולה כעת לעזור לנו לשמור על מראה פנים צעיר וחלק יותר.

צבע עורנו תלוי בעיקר בכמות המלנין המצויה בעור, מלנין הוא פיגמנט אשר נוצר על ידי תאים הנקראים מלנוציטים, שנמצאים בחלקו התחתון של האפידרמיס (שכבת העור העליונה). אין הבדל בכמות המלנוציטים בין אדם כהה עור לאדם בהיר עור, אלא בכמות המלנין שתאים אלה מייצרים. חשיפה מרובה לשמש, תזונה לקויה, מתח ותהליכים פיזיולוגיים המתרחשים עם הגיל משפיעים על כמות המלנין בעור והדבר יכול לבוא לידי ביטוי בכתמים למיניהם. בדרך כלל אלה כתמי שמש, נמשים או כתמי גיל.

אם בעבר הסתפקנו במריחת קרמים יקרים, בין היתר, לצורך הסרת כתמי עור, היום אנו יודעים שיעילותם מוגבלת שכן הם אינם מסוגלים לחדור לשכבות העור העמוקות. על מנת שנוכל לעצור את הזמן מבלי לפגוש את סכין המנתחים פותחו לאחרונה שיטות שונות להצערת העור. קיים מגוון רחב של טיפולים, בעיקר טיפולי פילינג מסוגים שונים, אך המילה האחרונה בתחום היא פוטורג'וביניישן.

הסרת כתמי עור בטכניקת פוטורג'וביניישן

פוטורג'וביניישן photo = אור, rejuvenation = השבת הנעורים. זהו טיפול בו משתמשים באנרגיית האור ובהשפעת הצבעים, לצורך הסרת כתמי עור (כגון כתמים מהשמש, כתמי הריון, נמשים) ובנימי דם וקמטוטים. טיפול פוטורגוביניישן מתבצע באמצעות טכנולוגיית IPL (intense pulsed light) אשר מחדירה קרני אור נראה וקרני אינפרה אדום לתוך שכבת העור הפנימית והן מסוגלות להפחית את כמות המלנין בעור וכך לגרום להסרת כתמי עור.

פוטורג'וביניישן נחשב לטיפול בעל שיעורי הצלחה גבוהים (עד 90%), כיוון שבניגוד לקרמים אשר פועלים על פני שטח העור ולכן השפעתם נמדדת רק ב-% 20-30 שיפור, טיפול פוטורג'וביניישן הוא יסודי יותר ופועל עמוק בתוך שכבת הדרמיס לצורך הסרת כתמי עור. טיפול פוטורג'וביניישן גורם להתחדשות העור, הסרת כתמים ואדמומיות, שיפור מרקם העור ובאופן כללי נותן לעור מראה זוהר ואחיד.

באופן עקרוני טיפול פוטורג'וביניישן מתאים לאנשים בכל הגילאים ולכל סוגי העור השונים, אך מיועד בעיקר לאנשים מעל גיל 30 המעוניינים במראה רענן וזוהר יותר. אצל אנשים בעלי עור כהה, האדמומיות הנגרמת כתוצאה מהטיפול עלולה להפוך בסופו של דבר לכתמים בגלל עודף פיגמנטציה. לכן, על מנת למנוע תופעה זו ממליצים לאנשים אלו לערוך טסט קטן לפני שמתחילים בטיפול פוטורג'וביניישן לצורך הסרת כתמי עור.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - העלמת כתמי עורשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
1. כתמי לידה
נועה מגנזי, 19/09/2010