חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

קוסמטיקה באסתטיקה

קוסמטיקה

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפולים לטיפוח העור?

הכנסו לשאלון וגלו!


חדשות טיפוח העור

ניתוחים פלסטיים   > קוסמטיקה  > חדשות טיפוח העור  > יוגה לפנים - עושים פרצופים ונפטרים מהקמטים

יוגה לפנים - עושים פרצופים ונפטרים מהקמטים

 
שיתוף פייסבוק

להרחיק קמטים באמצעות חיוכים... יוגה לשרירי הפנים - נשמע לכם מופרך?

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

קבוצה של נשים יושבת בסטודיו ליוגה במנהטן. הן מתאמנות ברצינות בתרגילים הכוללים הוצאת לשון, גלגול עיניים ושפע של עוויות אחרות. לא, זה לא שיעור במימיקה והמשתתפות הן לא תלמידות משחק. מדובר בדרך חדשה בתחום קוסמטיקה להפחתת קמטים, יוגה לשרירי הפנים, שנשות קריירה ניו יורקיות מסוימות כבר רואות בה את התשובה לחיים הלחוצים של העיר הגדולה.

אנליס האגן, שמובילה את הסדנה הזו וסדנאות דומות, היא מחברת הספר "פני היוגה: להרחיק קמטים בעזרת הרמת הפנים הטבעית האולטימטיבית". האגן מסבירה שיוגה לפנים פועלת על אותם עקרונות כמו יוגה לשרירי גוף אחרים. לטענתה, ללא אימון נכון נוטים שרירי הפנים להיחלש ולהפוך לרפויים. תרגול הפנים הוא הדרך הטבעית למתיחה ולהחזרת האלסטיות לפנים.

(http://www.yogaface.net/)

שמות התרגילים, המיועדים לחיזוק הפנים, חדשניים כמו השיטה. בתרגיל ה"מרילין" (נחשו על שם מי הוא קרוי) מותחים את השפתיים בנשיקה, על מנת לעבות ולמצק אותן. תרגיל ה"סצ'מו" הוא כולו מחווה לאמן הג'ז לואי ארמסטרונג, שהיה ידוע בכינויו זה. בתרגיל, מנופחות לחיי המתאמנות באוויר באופן שמדמה נגינה בחצוצרה. ואילו תרגיל ה"אריה" כולל שרבוב של הלשון מתוך הפה וגלגול מעלה של העיניים. זהו תרגיל שניתן לבצע בכל זמן, אומרת האגן, ומוסיפה שהוא מועיל במיוחד כשמחפשים מושב פנוי בתחבורה הציבורית.

האגן ממליצה על יוגה לפנים למי שרוצה לשפר את מראה הפנים, למתוח את השרירים ולהעלים קמטים, וגם למי שרוצה למצוא את היופי הפנימי שלה. לדבריה, החלק הרגשי של התרגול חשוב לא פחות מהצדדים הטכניים שלו.

בראיון שהעניקה ל"רויטרס" אמרה האגן כי למרות שניתן היה לחשוד שמדריכה התומכת בשיטת האימון הטבעי תמצא דבר מה פסול בניתוחים פלסטיים או בהזרקת חומרי מילוי קמטים, הרי שבעיניה אין סתירה בין הרעיונות. היא אומרת שאם תזדקק יום אחד בעצמה לאחד הטיפולים האסתטיים החודרניים, היא בהחלט תשקול לעבור אותו.

פורומים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות