חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

קוסמטיקה באסתטיקה

קוסמטיקה

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפולי שיזוף מלאכותי?

הכנסו לשאלון וגלו!


ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאיות

ניתוחים פלסטיים   > קוסמטיקה  > חדשות טיפוח העור  > ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאיות

ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאיות

 
שיתוף פייסבוק

ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאיות זוהי פוליסת ביטוח ייעודית המותאמת באופן מיוחד לתחום הקוסמטיקה

מאת: צוות אתר "מדנס"
15/10/2013

בעולם של היום הדרך היחידה שלנו להבטיח את עצמינו היא באמצעות פוליסת ביטוח שתואמת את אופי החיים שלנו. הוצאות רפואיות ומשפטיות הן לא עניין של מה בכך ויש בידיהן לרסק כלכלית גם את האנשים האמידים ביותר. בכדי לחסוך מעצמנו, לפחות את ההוצאה הכספית הלא מבוטלת, חשוב שנצטייד בפוליסת ביטוח שתספק כיסוי הולם.

בעוד שישנן פוליסות מחייבות כמו ביטוח משכנתא או ביטוח פנסיה, ישנן פוליסות שאינן מחוייבות על פי חוק והצטיידות בהן נתונה לשיקול דעתינו הפרטי. עצם העובדה שהן אינן מעוגנות בחוק לא הופכת אותן לחשובות פחות וזוהי האחריות האישית של כל אדם להרכיב לעצמו את הפרוטפוליו הביטוחי הטוב ביותר, באופן שיעניק את הכיסוי הרחב והמותאם למצבו ונסיבות חייו.

אחד מתחומי הביטוח החשובים ביותר זהו ביטוח שמתייחס לעבודה שלנו. מקור הפרנסה והמרחב שבו אנחנו מבלים את רוב שעות היום הוא מקור לתביעות ונזקים שונים שעלולים להסתכם בהוצאות כבדות ואף להוביל לידי התפרקותו של העסק.

בכדי להבטיח שתאונות, הפתעות או תרחישים לא נעימים לא יסכנו את ההתנהלות המקצעית והעסקית שלנו חשוב מאד להצטייד בביטוח רלוונטי. מאחר ומדובר על תחום רחב הטומן בחובו ביטוח בית עסק, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח צד ג' ועוד - חשוב לבנות תיק שיותאם באופן ממוקד לכם ולצרכים שלכם.

פציעות, רשלנות ותביעות נוספות

עסקים קטנים ועל אחת כמה וכמה עסקנים כמו קוסמטיקאיות חשופים למכלול עשיר למדי של תביעות. מאחר והקוסמטיקאית היא עוסקת עצמאית ולא עומד מאחוריה בדרך כלל גוף גדול שיוכל לספק לה הגנה, כל תביעה ולו הקטנה ביותר עלולה למוטט את העסק. בעניין זה יש מקום לעשות הבחנה בין ביטוח מקצועי לביטוח עסק ובעוד שהראשון מספק כיסוי לעוסק עצמו, האחרון מספק כיסוי בעיקר לנכס ולציוד ואלה שתי קטגוריות נפרדות לחלוטין.

כולנו בני אדם וכולם עושים טעויות, גם אנשים שעוסקים באותו עיסוק עשרות של שנים. אף אחד אינו מוגן מפני טעויות ומאחר והטעות של הקוסמטיקאית עלולה לגרום לנזק ניכר, היקף התביעות עלולות להסתכם בסכומים שאינם מבוטלים.

ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאיות זוהי פוליסת ביטוח ייעודית המותאמת באופן מיוחד לתחום הקוסמטיקה. מטפלות העוסקות בתחום זה מטפלות באיזורים רגישים במיוחד, באמצעות מכשירים וחומרים שונים שהשימוש בהם מחייב מידה רבה של אחריות, בין אם מדובר על טיפול בחומרים כימיים שונים, שימוש במכשור לייזר או כל דבר אחר שמצריך התמחות. בכדי להגן על עצמך ועל המטופלים שלך וודאי שאת מכוסה בפני כל תרחיש שלא יהיה.

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאיות מעניקה פתרון מקיף לכל התרחישים שעלולים להתרחש במסגרת טיפול או המתנה לו ובכך מעניקה כיסוי לשני הצדדים. במקרה שבו חלילה מתרחשת תאונה או בעיה גם המטופלת וגם המטפלת יכולות להיות בטוחות בקיומו של כיסוי מלא.

לפרטים נוספים אודות ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאיות, לחצו כאן

פורומים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות