חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי בטן באסתטיקה

ניתוחי בטן  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול להרמת גוף?

הכנסו לשאלון וגלו!


מחיר שאיבת שומן

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי בטן  > שאיבת שומן  > שאיבת שומן – מחירים
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום שאיבת שומן
לקבלת יעוץ שלח טופס

שאיבת שומן – מחירים

 
שיתוף פייסבוק

מחירי שאיבת שומן לא צריכים להיות השיקול היחיד בבואכם לבחור היכן תבצעו את הניתוח. קראו כאן מידע חשוב על מחירים של ניתוחי שאיבת שומן

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

חלק מן האנשים מתמודדים עם עודף המשקל שלהם באמצעות דיאטות שונות או פעילות גופנית, אולם אלו לא תמיד מצליחים לסלק את עודפי השומן מן האזורים הבעייתיים. ניתוחי שאיבת שומן, שמיליונים מהם מתבצעים מדי שנה בכל רחבי העולם, נועדו לטפל בדיוק בבעיה זו. אפילו מחירים גבוהים של שאיבת שומן, שיכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים, אינם מרתיעים את הלקוחות הפוטנציאליים, וככל שעובר הזמן הופכים ניתוחים פלסטיים אלה לעניין שכיח בקרב קהלי יעד רבים.

כמו בכל ניתוח פלסטי, גם בניתוח שאיבת שומן מחירים מושפעים ממספר גורמים. מחיר ממוצע של מסוג שאיבת שומן עומד על כ- 10,000 ₪, אולם המחירים יכולים לטפס לסכום כפול ואף יותר מכך ע"פ המשתנים.

הגורמים החשובים ביותר לקביעת מחירים של שאיבת שומן הם:

  • היקף השאיבה – במסגרת הניתוח נשאב השומן מהגוף באמצעות צינורית דקיקה. כמות השומן הנשאב משתנה ממטופל למטופל, ע"פ הצורך והאזור ממנו מתבצעת השאיבה. ככל שכמות השומן הנשאבת גדולה יותר, כך המחירים יהיו גבוהים יותר. חשוב לדעת כי לא מקובל לשאוב כמות גדולה מדי של שומן בניתוח אחד, ושאיבת שומן גדולה במיוחד תחולק בד"כ לשני ניתוחים (מה שיתבטא כמובן גם במחירים). אם הצטברות השומן קטנה במיוחד, ניתן לבצע גם הליך של מיני שאיבת שומן במחירים נמוכים מאלו של ההליך הרגיל.
  • אזור השאיבה – שאיבת שומן יכולה להתבצע בכל אזור בגוף שיש בו הצטברות גדולה של תאי שומן. האזורים הנפוצים ביותר הם הירכיים, הישבן, הבטן והמותניים, אולם יש אנשים ששואבים שומן גם בזרועות, בפנים ובחלק התחתון של הרגליים. בכל הליך שאיבת שומן המחירים מותאמים לאזורי השאיבה. ניתן כמובן לבצע שאיבת שומן כללית, או כזה שתשלב בין שני אזורים או יותר, ובמקרה זה המחירים יהיו גבוהים יותר מאשר בשאיבת שומן מקומית.
  • הרופא המטפל – ברפואה הפלסטית יש חשיבות רבה לותק, לניסיון ולשם הטוב שצבר המנתח. ע"פ רוב, רופאים צעירים יגבו על שאיבת שומן מחירים נמוכים באופן משמעותי מרופאים מומחים, הנמצאים בענף כבר כמה שנים.
  • סוג שאיבת השומן – הטכניקה הבסיסית של הניתוח כוללת החדרת צינורית (או כמה צינוריות) אל מצבור השומן, והשומנים נשאבים החוצה באמצעות ואקום. ישנם מנתחים המשתמשים בטכניקות שונות כדי להקל על הליך שאיבת השומן, ואלו בד"כ מעלות את המחירים. שכלול מקובל הוא שימוש בצינורית רוטטת, המפרקת את השומנים ביתר קלות וכך הופכת את הליך השאיבה לחלק יותר. טכניקה אחרת, שנועדה גם היא להקל על השאיבה, היא המסת שומן בלייזר או בגלי אולטרה-סאונד.
  • ניתוח שאיבת שומן הוא אחד ההליכים הותיקים בשוק הניתוחים הפלסטיים. לפיכך, אין כמעט מנתח פלסטי שלא התנסה בהליכים מסוג זה. התחרות הגדולה בתחום שאיבת השומן מביאה רופאים רבים להציע מחירים מיוחדים, מבצעים עונתיים וכו'. לעיתים מדובר במבצעים משתלמים באמת, אולם לעיתים עלול המבצע להעיד על מנתח לא מיומן או על ציוד מיושן ולא מתאים. לפיכך, כשאתם בודקים אפשרות לניתוח שאיבת שומן, מחירים לא צריכים להיות השיקול היחיד שלכם. חשוב מאוד לבדוק גם את הרזומה של הרופא, את ניסיונו בתחום שאיבת השומן ואת ההמלצות שצבר במשך השנים.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - שאיבת שומןשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות