חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי בטן באסתטיקה

ניתוחי בטן  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול שאיבת שומן?

הכנסו לשאלון וגלו!


שאיבת שומן

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי בטן  > שאיבת שומן  > החלמה לאחר ניתוח שאיבת שומן
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום שאיבת שומן
לקבלת יעוץ שלח טופס

החלמה לאחר ניתוח שאיבת שומן

 
שיתוף פייסבוק

קראו כאן על תקופת החלמה לאחר ניתוח שאיבת שומן, מה אורכה ומה תחושו במהלכה, וכמובן - מתי תוכלו לראות את השינוי הנכסף בגופכם

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ניתוח שאיבת שומן מצריך פעמים רבות אשפוז של לילה אחד, במיוחד כאשר ההליך בוצע בהרדמה כללית. בכתבה זו תקראו על מה חשוב להקפיד במהלך החלמה משאיבת שומן.

החלמה לאחר ניתוח שאיבת שומן

לאחר הניתוח, תשוחררו לביתכם עם חגורת לחץ (או מחוך) בה תולבשו בתום ניתוח שאיבת שומן, שמטרתה להוריד את הנפיחות ולעזור בתוצאות העיצוב הסופיות ע"י הידוק העור. את החגורה יש ללבוש לפחות בחודש הקרוב ובכל שעות היממה. ישנם מנתחים פלסטיים הממליצים לרכוש חגורה שניתן להתרחץ עמה, וישנם שיסתפקו בחגורת לחץ רגילה אותה תוכלו להתחיל להסיר כעבור מספר ימים מהניתוח, בעת המקלחת. במידה וישנם תפרים אשר אינם נמסים מעצמם, הם יוסרו כעבור כ 10 ימים מהניתוח.

לאחר ניתוח שאיבת שומן, כחלק מתקופת החלמה והתאוששות אתם צפויים לחוש כאבים באזור השאיבה העשויים לדמות לכאבים של התכווצויות שרירים, בעיקר בתזוזה ובשינוי תנוחה. ניתן להיעזר במשככי כאבים פשוטים (כדוגמת אופטלגין או אקמול) להקלה בכאב, חל איסור על שימוש במשחות או כדורים המכילים אספירין, נוגדי דלקות או סטרואידים, במידה והכאבים חזקים יוכל הכירורג לרשום עבורכם משככי כאבים חזקים יותר. בנוסף, על גבי העור ניתן יהיה להבחין בשטפי דם וכתמים, ועשויות להופיע הפרשות מהחתכים, ישנם מנתחים אשר נוהגים להשאיר צינורית ניקוז למספר ימים בכדי לעזור ולנקז מאזור החתכים את כל הנוזלים העשויים להיות מופרשים.

תחושות נוספות שעשויות להופיע במהלך החלמה לאחר שאיבת שומן הנן כבדות, נפיחות ואי נוחות, תחושות אלו ילכו ויפחתו עם הזמן, ולרוב ייעלמו כעבור חודש. ייתכן כי הנפיחות תוותר פרק זמן ארוך יותר, עד כחצי שנה. ניתן לחזור לעבודה, לימודים ופעילות יומיומית קלה כעבור מספר ימים, אך חשוב להימנע מפעילות גופנית מאומצת למשך כחודש לפחות.

תוצאות ניתוח שאיבת שומן

את השינוי בפרופורציות וקווי המתאר של הגוף ניתן לראות כעבור מספר שבועות ספורים מהניתוח, אולם המראה הסופי יתקבל כעבור פרק זמן ארוך יותר. ככלל, ניתן לומר כי לאחר כחודש וחצי – חודשיים תרד הנפיחות וניתן יהיה לראות תוצאה קרובה לתוצאה הסופית, כעבור כשלושה חודשים לאחר שאזור השאיבה יתאושש, הנפיחות תרד לגמרי ועודפי העור ייצמדו חזרה לגוף ובשלב זה תוכלו לרוב לראות את התוצאות הסופיות של ההליך.

תוצאות ניתוח שאיבת שומן יכולות להישמר לפרק זמן ארוך ביותר והדבר תלוי למעשה, בכם. במידה ותתמידו בתזונה מאוזנת ופעילות גופנית סדירה, תוכלו לשמור על תוצאות שאיבת השומן למשך זמן רב.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - שאיבת שומןשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות