חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הצרת היקפים?

הכנסו לשאלון וגלו!


עיצוב שפתיים

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > עיבוי שפתיים  > עיצוב שפתיים חושניות
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום עיבוי שפתיים
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

עיצוב שפתיים חושניות

 
שיתוף פייסבוק

חולמים על שפתיים בשרניות וחושניות כמו של אנג'לינה ג'ולי? עיצוב שפתיים באמצעות הליך עיבוי שפתיים יוכל להעניק לכם את המראה המבוקש של שפתיים חושניות

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

עיצוב שפתיים היא משאלתם של הרבה אנשים, ובעיקר של הרבה נשים. כיום לא רק מי שנולדו עם שפתיים דקות במיוחד מפנטזים על עיבוי שפתיים ועיצובן. בתקופה שבה אידיאל היופי מוכתב על ידי כוכבות הוליוודיות בעלות שפתיים בשרניות, לא פלא שהשפתיים המדוברות בעולם הן אלו של השחקנית היפה אנג'לינה ג'ולי. האם השפתיים המלאות שלה הן מתת הטבע או תוצאה של התערבות כירורגית מוצלחת? קשה לדעת. אבל אם אתם מתכננים להתקרב לאידיאל, או שוקלים לעבור טיפול עיצוב שפתיים מכל סיבה אחרת, זו הכתבה בשבילכם.

עיצוב שפתיים בהליך עיבוי שפתיים כולל בכל המקרים הזרקת חומר לשפתיים. זהו הליך שמתאים בדרך כלל לבני 18 ומעלה שאינם מרוצים מגודל ועובי השפתיים שלהם. בנוסף לבחירה ברופא המטפל, שהיא קריטית במיוחד כשמדובר בדבר בולט כמו עיצוב שפתיים, ההחלטה העיקרית שיש לקבל היא באיזה חומר מילוי שפתיים להשתמש במהלך טיפול לעיבוי שפתיים לקבלת עיצוב שפתיים מושלמות.

חומרי מילוי שפתיים

את חומרי המילוי בהם משתמשים לצורך עיצוב שפתיים ניתן לחלק לשתי קבוצות עיקריות: חומרי מילוי שפתיים קבועים, שהם חומרים סינטטיים כמו סיליקון וביו-אלקמיד, אשר אינם נספגים בגוף והתוצאה שמושגת בעזרתם היא קבועה, וחומרי מילוי שפתיים ביולוגיים או טבעיים, כמו קולגן, שהם חומרים זמניים, אשר מאפשרים עיבוי שפתיים לטווח מוגבל. כדי לשמר על המראה שהושג באמצעות חומרים זמניים יש לחזור על ההזרקה פעם בכמה חודשים או שנים, תלוי בחומר. עיצוב שפתיים או עיבוי שפתיים זמני מתאים בעיקר למי שחושש מהתוצאות או מהסיכונים של פעולה בלתי הפיכה.

בין אם מדובר בעיבוי או עיצוב זמני, ובין אם בעיבוי או עיצוב שפתיים קבוע, ההליך הבסיסי של טיפול עיבוי שפתיים הינו קבוע. נתאר בפניכם את ההליך הבסיסי של עיצוב שפתיים ונרחיב במיוחד על שניים מחומרי המילוי הסינטטיים הנפוצים ביותר. על חומרי מילוי אלה וחומרים נוספים, קבועים וזמניים, תוכלו בכתבה על חומרי מילוי שפתיים.

 

עיצוב שפתיים - הפגישה עם הרופא לקראת הטיפול

בפגישת הייעוץ תקבלו מידע לגבי חומרי המילוי השונים המיועדים להליך עיצוב שפתיים, ההשפעות והסיכונים הייחודיים של כל אחד מהם. זה הזמן לקבל את כל הפרטים על הטיפול שנבחר למטרת עיצוב שפתיים, וגם לתאם ציפיות עם הרופא- להבהיר מהן המטרות כמטופל וללמוד אם ניתן להשיג אותן במסגרת הנתונים האישיים (מבנה הפנים, השיניים, מצב העור, מחלות רקע ועוד). יש להבין שבאמצעות אופן ומיקום ההזרקה, ניתן לבצע עיצוב שפתיים בצורות שונות, אולם לנתונים הראשוניים של המטופל תמיד תהיה השפעה מסוימת. אם חומר המילוי שבו עתידים להשתמש במהלך עיבוי שפתיים עלול לעורר רגישות, יבוצעו בדיקות רגישות לחומר, עוד לפני ביצוע ההליך של עיצוב שפתיים.

 

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - עיבוי שפתייםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
8. מילוי
לל, 03/04/2012
7. עשיתי - יצא מדהים!
הילה, 03/05/2010
6. שאלה ל-3 חגית -ב איזה חומר מילית??
מעין, 19/02/2010
5. עיצוב שפתיים
הדר א, 15/01/2009
4. שאלה...
רותי לוי, 17/08/2008
3. עשיתי ומרוצה
חגית, 16/06/2008
2. שפתיים מלאות
חלי, 11/06/2008
1. לדעתי שפתיים מלאות זה משהו ממש
אילנית, 11/06/2008