חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול עיבוי שפתיים?

הכנסו לשאלון וגלו!


סיליקון בשפתיים

לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום עיבוי שפתיים
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

סיליקון בשפתיים

 
שיתוף פייסבוק

למי שרוצה לשפר את מראה השפתיים שלה מבלי לפנות לטיפולי בוטוליניום טוקסין, הזרקת סיליקון בשפתיים היא פתרון מצויין. לפניכם מידע חיוני על עיבוי שפתיים בהזרקת סיליקון

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

יש הרבה מה לעשות לשיפור המראה על ידי שימוש נכון באיפור ובסוגי ליפסטיק שגם כוכבות רבות מתחום הבידור בוחרות לשלב במסגרת בניית הלוק שלהן. ועם זאת, הטיפול הפלסטי שמציעה הרפואה הקוסמטית של ימינו, הוא הוספת סיליקון בשפתיים, לשם עיבוי שפתיים וקבלת לוק המזכיר שחקניות מפורסמות כמו למשל אנג'לינה ג'ולי וג'וליה רוברטס.

במידה והכיוון שלך הוא לפנות לטיפול עיבוי שפתיים חשוב לקרוא את כל החומר הרפואי שמדבר על סיליקון בשפתיים, אופן השמתו ועל מחיריו בשוק. אחת הטכניקות נקראת מיקרו טיפה והיא עושה שימוש בהזרקת 1cc של סיליקון טהור בשפתיים בהפרש של בין חודש לשלושה חודשים. כל מיקרו טיפה של סיליקון נעטפת על ידי הגוף באמצעות הפרשת קולגן שהוא חומר טבעי המופק כביכול להגנת המערכת ומחזיק מעמד לאורך חמש שנים ואף יותר. בזכות מעטפת זו, מעט סיליקון בשפתיים יוצר עיבוי שפתיים גדול וכך גם את הנפח המבוקש לנו. תוצאות ראשונות נגלות לעין לאחר כשלושה חודשי טיפול תוך מעקב צמוד וליווי מצד הרופא הפלסטי. זהו טיפול הדרגתי המאפשר ללקוחה להסתגל למראה החדש והסקסי שלה לאט לאט ובשלבים, משך טיפול הזרקת סיליקון בשפתיים הוא לרוב כשנה ונדרשת סבלנות והבנה שאין מה למהר והעיקר התוצאות שהן יפות ומשביעות רצון בדרך כלל.

למתעניינות בתהליך עיבוי שפתיים בסיליקון נזכיר שלא מדובר בשינוי במטה קסם. אומנם תהליך עיבוי השפתיים הוא הדרגתי ומתבצע באמצעות חומרי מילוי שונים לאורך זמן אך התוצאות מהממות ושוות את המאמץ. סוג החומר ואורך התהליך נקבע תוך התחשבות בהעדפותייך ומותאם למבנה השפה שלך. לאחר הנפיחות הראשונית השפה חוזרת לתחושה רגילה, וניתן לחזור לפעילות רגילה. השימוש וההכרה של השפעות פיזיות הנובעות מתוספת של סיליקון בשפתיים איננה בגדר חידוש היות שהסיליקון נכנס לאופנה הפלסטית כבר בשנות השמונים ומאז ועד היום פצח במגמה של פופולאריות הולכת וגדלה.

בארץ הותר השימוש בחומר סיליקון בשפתיים אף על פי שחלק מהרופאים מאמינים כי בטיפול זה יש פוטנציאל לסיבוכים בריאותיים. בארצות כמו אוסטרליה, ארה"ב, צרפת וקנדה נפוץ השימוש הבריאותי בסיליקון אך אין משתמשים בו לשימושים קוסמטיים כמו הזרקת סיליקון בשפתיים. כמו בטיפולים פלסטיים והליכים כירורגיים אחרים גם בשימוש בהשתלת סיליקון בשפתיים, שהן אזור רגיש, יש תופעות לוואי, שלרוב חולפות זמן קצר אחרי הטיפול. היתרון שבטיפול בסיליקון הוא, שכאשר הכל מתנהל כשורה, זהו טיפול חד פעמי ואין צורך לחזור עליו. לעיתים לאחר שהוחדר סיליקון בשפתיים היקלטותו בגוף איננה מיידית, דבר המוביל לתחושה זמנית של גירוד או להפך, לאובדן תחושה. שכאשר מזריקים סיליקון לעיבוי השפה יש סיכון להיווצרות גושים. במקרה כזה את עשויה להרגיש אותם במגע בשפתיים. כמו כל חומר זר גם סיליקון יכול ליצור דלקות וזיהומים. נדידת סיליקון בשפתיים היא נדירה אך זליגתו בין רקמות העור אל אזורים לא רצויים עלולה לגרום להופעת גושים, בליטות וכתמי צבע.

לסיכומו של עניין, אנא עשי שימוש במידע זה ובמידע המוצע באינטרנט כדי להשכיל את בחירותייך וגיבוש עמדתך ודעתך האישית בכל הנוגע להזרקת סיליקון בשפתיים וטיפולים דומים אחרים.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - עיבוי שפתייםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות