חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הטיפול בהזעת יתר?

הכנסו לשאלון וגלו!


מילוי שפתיים

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > עיבוי שפתיים  > מילוי שפתיים בעזרת חומרי עיבוי שפתיים
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום עיבוי שפתיים
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

מילוי שפתיים בעזרת חומרי עיבוי שפתיים

 
שיתוף פייסבוק

ניתן לבצע עיבוי שפתיים באמצעות מספר חומרי מילוי שפתיים שונים. תוהים תוך כמה זמן תראו תוצאות? הדבר תלוי באיזה חומר מילוי שפתיים משתמשים

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

מילוי שפתיים

ההליך של עיבוי שפתיים נערך בהרדמה מקומית. לפני הזרקת חומר מילוי שפתיים, מרדים הרופא את השפתיים באמצעות זריקה או משחה מאלחשת, לאחר מכן מוזרק חומר מילוי לשפתיים, כאשר דרך ההזרקה והעבודה אחריה משתנות מעט לפי סוג החומר.

בחלק מהמקרים, תפקיד חומר מילוי שפתיים הוא למלא ישירות את השפתיים, ואילו במקרים אחרים, הוא מגרה את הגוף ליצור סביבו רקמה שתביא לידי עיבוי השפתיים.

בין חומרי המילוי הקבועים, סיליקון וכן ביו אלקמיד הם הנפוצים במיוחד, אף כי חומרים סינטטיים נוספים נמצאים בשימוש לצורך מילוי שפתיים.

מילוי שפתיים באמצעות ביו-אלקמיד

ביו אלקמיד הוא חומר עיבוי שפתיים שמתפקד לאחר ההזרקה כשתל רך, ובמקרה הצורך ניתן להוציאו בניתוח פשוט. עיצוב שפתיים באמצעות ביו אלקמיד, נערך באופן כזה שלאחר ההזרקה של חומר זה לצורך מילוי שפתיים, מעצב הרופא את השפתיים ומפסל אותן בהתאם לצורה שנבחרה מראש.

מילוי שפתיים באמצעות סיליקון

סיליקון הוא חומר מילוי שפתיים נפוף וכאשר משתמשים בו למטרת עיבוי שפתיים, השיטה הנפוצה כיום היא הזרקה של מיקרו טיפות, שלא משמשות כחומר ממלא, אלא מגרות את השפתיים ליצירה של רקמה סביבן. הזרקת מיקרו טיפות של סיליקון היא הליך עדין, בו מוחדרת כמות קטנה של חומר מילוי בכל פעם. כדי להשלים מילוי שפתיים מסוג זה נדרשים כחמישה מפגשים, במרווחים של שבוע עד חודש בין מפגש למפגש. בשל הרקמה שמתפתחת סביב החומר, קשה מאוד להוציא סיליקון מהשפתיים לאחר שהוזרק.

חומרי המילוי הזמניים הם רבים ושונים. לאחרונה זוכים להצלחה מיוחדת חומרים העשויים מחומצה היאלורונית (המשמשים לצורך מילוי קמטים), שנחשבים לבטוחים ויעילים במיוחד. הליך ההזרקה עצמו הוא אותו הליך בסיסי כמו במקרה של עיבוי שפתיים באמצעות חומרי מילוי שפתיים קבועים - הרדמה של המקום, הזרקת חומר המילוי, ועיצוב על פי אופי החומר. לעתים נדרש טיפול השלמה נוסף כעבור מספר שבועות. השפעת החומר מתפוגגת תוך חודשים עד שנים, תלוי באיכות החומר ובמטופל.

מילוי שפתיים - תוצאות

אז מתי אפשר לראות תוצאות סופיות? גם כאן, הדבר תלוי בסוג החומר שהוזרק. בחומרי מילוי שפתיים רבים, ביניהם ביו אלקמיד, ניתן ליהנות מהתוצאה הסופית של עיבוי שפתיים מיד כששוככת הנפיחות- כלומר כעבור מספר ימים. במקרה של סיליקון, העובי הסופי של השפתיים נקבע על ידי רקמה שבונה הגוף סביב החומר הזר, ונדרשים מספר טיפולי מילוי שפתיים עד השלמת העיצוב ושלושה חודשים לפחות עד שמתחילים לראות את התוצאה. בשני המקרים התוצאה של עיבוי השפתיים אמורה להיות קבועה.

בנוגע לחומרי מילוי שפתיים זמניים, התוצאה שהם מעניקים נמשכת לרוב בין מספר חודשים למספר שנים, תלוי בסוג החומר. מאחר שמדובר בחומרים שנספגים, קשה לנבא בדיוק את אורך החיים של החומר בגוף. לעתים האפקט נעלם מוקדם מהצפוי, אפילו תוך שבועות בודדים, אך במקרים רבים מילוי שפתיים בעזרת ביו אלקמיד או סיליקון, יכול להחזיק מעמד אף מספר שנים.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - עיבוי שפתייםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות