חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על טיפול לאיפור קבוע?

הכנסו לשאלון וגלו!


הזרקת סיליקון

לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום עיבוי שפתיים
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

הזרקת סיליקון

 
שיתוף פייסבוק

הזרקת סיליקון משמשת למטרת התפחת אזור השפתיים בהליך עיבוי שפתיים או לצורך בניית תווי הפנים ופיסול פלסטי מחדש של מה שהטבע מגלה עלינו

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

נשים בשנות החמישים שלהן פעמים רבות מחפשות טיפול יעיל לטווח ארוך, ופונות לטיפול הזרקת סיליקון לצורך מילוי קמטים. נשים צעירות אף יותר משתמשות בהזרקת סיליקון למטרת עיבוי שפתיים ועיצובן.

משרד הבריאות הישראלי אישר הזרקת סיליקון באופן רשמי לשימוש הקהל הרחב, למטרות קוסמטיות. טיפול זה ניתן על ידי רופאים פלסטיים, כך שהטיפול זמין ונגיש לציבור הרחב. הן מבחינת מספקי השירות והן מבחינת המחיר, שהולך ונעשה זול ונוח לכל כיס. טיפולים קוסמטיים המשולבים עם הזרקת סיליקון אמנם יעילים לאורך זמן, אך עלולות להיות לטיפול מדי פעם תופעות לוואי, שכדאי להיות מודעים אליהן.

הזרקת סיליקון טהור בטכניקה המכונה טכניקה של הזרקת מיקרו טיפה והיא הליך שנחשב לבטוח ויעיל יחסית לחומרי מילוי אחרים. כיצד זה מתבצע? הרופא מחדיר בהזרקה תת עורית מיקרו טיפה של סיליקון. הגוף מייד מגיב אל החומר על ידי ייצור קולגן ולכידת הטיפה במעטפת. כך שהנפח החדש שנוצר הוא בעיקרו תגובה של הגוף כלפי הזרקת סיליקון טהור. לאחר הטיפול הראשוני יש להמתין מספר שבועות או חודשים ואז לחזור על הזרקת סיליקון נוספת. בסך הכל נדרשים בין חמישה לעשרה טיפולי הזרקת סיליקון.

הזרקת סיליקון - תוצאות

כיוון שהתוצאה הראשונית תיעשה גלויה לעין בדרך כלל רק כעבור שלושת החודשים הראשונים, הזרקת סיליקון היא תהליך שדורש סבלנות, הן מצד הלקוחה והן מצד הרופא המטפל. את התוצאה הסופית של הטיפול יהיה אפשר לראות לאחר שנה בערך מתחילת התהליך הטיפולי. הזרקת סיליקון מבטיחה מילוי ועיצוב שיישאר יציב לתקופה של בין חמש לעשרים שנים, וזאת על אף שהחומר הסיליקוני אינו מתכלה, אך יש להביא בחשבון את ההזדקנות וההתבלות הטבעית של העור שאיננה מאטה או נעצרת בעקבות טיפולי הזרקת סיליקון.

תהליך הזרקת סיליקון בשפתיים או באזור אחר בפנים כולל לרוב פגישת ייעוץ ראשונית עם הרופא המטפל במרפאת היעד שבה ייעשה תיאום ציפיות ותכנון של איזה סוג שינוי הלקוחה מבקשת לה. יש המבקשות לשנות דבר מה בתווי הפנים שלהן אותו אינן אוהבות ויש המבקשות לחזור אחורה בזמן אולי עשר שנים מבחינת מראה העור והקמטים.

במידה ותבחרי לעבור תהליך עיבוי שפתיים בסיליקון או הזרקת סיליקון בחלקי פנים אחרים, חשוב שתפני לרופא פלסטי מקצועי בעל מרפאה מתאימה. אף על פי שאופן ההזרקה עצמו איננו מסובך, יחסית להליכים פלסטיים רפואיים אחרים, עדיין יש צורך בידע ונסיון מיוחד של הרופא במידה ויתרחשו סיבוכים מסוג כלשהו שרופא כללי או מומחה בתחום אחר לא יידע לפתור.

תופעת לוואי של תגובה אלרגית ניתן למנוע תוך מילוי אחר הפרוצדורה הסטנדרטית של הזרקת סיליקון נסיונית כשבוע לפני תחילת הטיפול העיקרי עצמו.

יש לזכור כי קיימים סיכונים מסויימים אליהם יש להיערך מראש. עלולות להצטבר מורסות תת עוריות ודלקות בעקבות זיהום. לעיתים מתרחשת נדידה של החומר הסיליקוני אל רקמות אחרות דבר שעלול לגרום אף לעיוותים בתווי הפנים או לשיתוק חלקי. ימים אחדים עד שבועיים לאחר הטיפול לעיתים נגרמת תחושת חולשה טבעית וכדאי לתאם את לוח שעות העבודה שלך כך שיאפשר זמן למנוחה ורגיעה.

לסיכום, הזרקת סיליקון טהור לשפתיים ואזורי הפנים המבוקשים, תשפיע על המראה וההרגשה ותהווה מענה יעיל לנשים רבות המחפשות שיפור קוסמטי ופתוחות לטיפולי הזרקת סיליקון.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - עיבוי שפתייםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות