חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול עיבוי שפתיים?

הכנסו לשאלון וגלו!


עיבוי שפתיים בסיליקון

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > עיבוי שפתיים  > עיבוי שפתיים בסיליקון
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום עיבוי שפתיים
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

עיבוי שפתיים בסיליקון

 
שיתוף פייסבוק

הביטוי "מלאה בכל המקומות הנכונים" הפך ממחמאה למטרה שקיבלה משמעות חדשה בתוך תחום הרפואה הפלסטית. עיבוי שפתיים בסיליקון - כל המידע

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

כפי ששאיבות שומן מבטיחות להצר את ההיקפים העודפים באופן מהיר וקל יותר יחסית לעבודה הפיזית והממושכת הנדרשת במכוני כושר למיניהם. ולעומת צרות המותניים, נשים רבות מחפשות את רוחב החזה. ככל שמתקדמת המגמה כך מצטרפים איברים נוספים לחגיגת המדידות והשקילות. ניתוחי פנים הולכים והופכים כמעט יומיומיים בקרב חוגים מסוימים וגם מה שלא נחשב ניתוח, אלא הליך פלסטי אחר כמו עיבוי שפתיים בסיליקון, תופס תאוצה כפופולארי.

בניגוד לחומרים זמניים, שהשפעתם על מראה השפתיים ניכרת למשך שלושה עד שישה חודשים, כמו קולגן וחומצה היאלורונית, הסיליקון הוא חומר קבוע שאינו מתפרק בגוף. מצד אחד, מרבית הרופאים הפלסטיים אומרים כי כאשר הכל מתנהל כשורה זהו הליך המתבצע פעם אחת, ותוצאותיו נשארות לאורך זמן. מצד שני, סיליקון הוא חומר שאינו מצוי בגוף באופן טבעי, ולכן איננו מתפרק, ותמיד קיים סיכון מזערי לתופעות לוואי שונות הנובעות מהחדרת סיליקון, נאמר בהליך של עיבוי שפתיים בסיליקון.

עיבוי שפתיים בסיליקון - כיצד?

סיליקון נוזלי, שהוא החומר הקבוע היחיד המאפשר עיבוי שפתיים בסיליקון, משמש בעיקר להזרקה בתוך העיניים במקרה של היפרדות רשתית, ודרגת הסטריליות שלו גבוהה ביותר. הסיליקון הנוזלי מיוצר בגרמניה או בארה"ב. יש שטוענים, שרבים מהסיבוכים בעקבות טיפול בסיליקון נוזלי נבעו משימוש בסיליקון באיכות ירודה במקום בסיליקון טהור ומשובח. השיטה המשמשת רופאים בטיפול עיבוי שפתיים בסיליקון טהור פותחה על ידי רופא עור אמריקאי. השיטה כוללת הזרקות של לא יותר מ 1CC סיליקון נוזלי בכל טיפול. הזרקה של טיפות זעירות למוקדים רבים בשפתיים, כל טיפה נעטפת על ידי הגוף ברקמה צלקתית. טיפול כזה אורך זמן רב, יש שיאמרו שיש בכך משום יתרון כי הדבר מאפשר למטופלת להתרגל לעובי החדש של שפתיה ולמזער את הטירדה. לא לכל לקוחה פוטנציאלית יש אופי סבלני, ופעמים רבות עצם הפנייה לסוג כזה של טיפול הזרקת סיליקון בשפתיים מגיעה מרצון לשינוי מהיר ותוצאות מיידיות ככל האפשר.

עיבוי שפתיים בסיליקון אינו טיפול שמתאים לכל אחת. יש לבדוק על פי החומר הרפואי המוצג על גבי דפי הרשת האינטרנטית. יש לקחת בחשבון שאינפורמציה רבה הניתנת ברשת, מונעת מאינטרסים כלכליים אישיים. למשל, אתרים בהם רופאים מתבטאים כנגד הטיפול, אך אולי מתוך אינטרס להשפיע על לקוחות אפשריות לבחור בטיפול זמני וארוך טווח. בדרך כלל טיפולים רב פעמיים של עיבוי שפתיים בסיליקון יקרים יותר לאורך זמן ומצריכים חומרים רבים המתכלים בגוף די מהר ביחס לסיליקון, שלמרות שהוא נקרא חומר קבוע יש לציין שהוא מחזיק מעמד בין חמש לעשרים שנה.

מי שחושבת ברצינות על טיפול עיבוי שפתיים בסיליקון חשוב שתדע שהתוצאה איננה שפתיים כמו של אנג'לינה ג'ולי תוך חמש דקות. למרות זאת, בסופו של התהליך התוצאות של פרוצדורה רפואית זו הן שפתיים מלאות יותר וחושניות יותר. נשים עם שפתיים דקות במיוחד, שסובלות מכך, ימצאו כאן מענה יעיל לחוסר שביעות הרצון שלהן מהמראה החיצוני שלהן. והיה ובחרתן לעבור עיבוי שפתיים בסיליקון, פנו לרופא המשפחה או לרופא אחר שאתם סומכים על דעתו לקבלת חוות דעת נוספת.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - עיבוי שפתייםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות