חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי בטן באסתטיקה

ניתוחי בטן  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול שאיבת שומן?

הכנסו לשאלון וגלו!


מחיר מתיחת בטן

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי בטן  > מתיחת בטן  > מתיחת בטן – מחירים
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום מתיחת בטן
לקבלת יעוץ שלח טופס

מתיחת בטן – מחירים

 
שיתוף פייסבוק

החלטתם לעבור מתיחת בטן? מחיר הטיפול מהווה חלק חשוב מהשיקולים. בכתבה שלפניכם תמצאו את כל המידע על מחיר מתיחת בטן

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ניתוח מתיחת בטן הוא ניתוח פלסטי שמאפשר לשפר את מראה הבטן, למי שסובל מעודפי שומן באזור הבטן, למי שעשתה דיאטה או אחרי לידה, ונשארו סימני מתיחה על הבטן. מחירי ניתוחים פלסטיים למטרת מתיחת בטן, יכולים לנוע בין הסכומים 18,900-31,000. ניתן למצוא מחירים גבוהים או נמוכים יותר בשוק ניתוחי מתיחת בטן, בהתאם לתנאים שונים. משפיעים במיוחד הם השם והפרסום של המרפאה, האם הביטוח הרפואי שלכם מכסה חלק מהעלויות של ניתוחים פלסטיים, הצורך באשפוז לאחר ניתוח בהרדמה מלאה וסוג ניתוח מתיחת בטן בו אתם מעוניינים.

מחיר מתיחת בטן והגורמים לקביעתו

ניתוח מתיחת בטן נעשה בהרדמה כללית בחדר ניתוח, מה שמייקר את מחיר מתיחת בטן, בהשוואה לניתוחים פלסטיים אחרים. אחרי ביצוע הניתוח נדרש פרק זמן של התאוששות בבית חולים, מה שמייקר גם הוא את עלות מתיחת בטן. מחיר נוסף נגבה במידה ועל המטופל או על המטופלת להישאר לילה או יותר בבית החולים להתאוששות.

מתיחת בטן - מחיר מתיחת מלאה לעומת מחיר מתיחה קטנה

ישנם שני סוגים של ניתוחי מתיחת בטן, מחיר של כל אחד מהם שונה. האחד הוא ניתוח מתיחת בטן מלאה והשני הוא ניתוח מתיחת בטן קטנה. ההבדל בין שני הניתוחים הוא שניתוח מתיחת בטן מלאה כולל הסרת עודפי שומן ועור, משיכת החלק העליון של עור הבטן כלפי מטה, הידוק שכבת השרירים על ידי תפרים, וחתך למיקום הטבור מחדש. מחיר מתיחת בטן מלאה הוא בטווח שבין 21,000 שקלים לבין 31,000 שקלים.

מתיחת בטן קטנה או חלקית, המכונה גם מיני אבדומינופלסטיה, מתאימה לבעלי או לבעלות עודפי עור קטנים, וכוללת מתיחה של עור הבטן עד גובה הטבור, ללא הזזה של הטבור, תוך הסרת עודפי העור ועודפי השומן. מחיר מתיחת בטן קטנה נע בטווח המחירים שבין 15,000 שקלים לבין 20,000.

מתיחת בטן - מחיר נקבע גם לפי המרפאה

היוקרה והניסיון של המרפאה בה תבחרו לבצע את הניתוח תשפיע על מחיר ניתוח מתיחת בטן. מחיר גבוה יותר ידרשו מרפאות בהן יש מנתחים פלסטיים בעלי יוקרה רבה יותר, ואילו מרפאות אחרות יציעו מחירים נמוכים יותר. כאשר מדובר בניתוח מתיחת בטן, מחיר זול הוא לא כלל מה שכדאי לחפש. חשוב לבצע את הניתוח אצל מנתח פלסטי מקצועי ומנוסה.

מתיחת בטן - מחיר מוזל דרך ביטוח משלים של קופות החולים

ישנן קופות חולים שמשתתפות בעלות של ניתוח מתיחת בטן. מחיר מוזל יותר יוצע למי שבעלי ביטוח משלים בקופות חולים, במקרים בהם הניתוח נובע מסיבות בריאותיות. כדאי לברר האם קופת החולים בה אתם חברים, או סוג ביטוח הבריאות בו אתם אוחזים, מקנה הנחה במחיר מתיחת בטן. הדבר נכון כמובן במרפאות אסתטיקה שיש להן הסכם עם קופת החולים. מרפאות אלה לדוגמה יציעו למבוטחים בביטוח כללית מושלם, למשל, ניתוח מתיחת בטן בינונית במחיר של 10,505 שקלים במקום מחיר של 15,066 שקלים ללקוח רגיל. מבוטחי כללית פלטינום יוכלו לבצע ניתוח נתיחת בטן במחיר של 14,000 שקלים. כך שבכל אופן, לפני ביצוע מתיחת בטן, מחיר הוא תמיד שיקול מרכזי, וכדאי לברר פרטים בקופת החולים בה אתם מבוטחים.

מתיחת בטן היא ניתוח פלסטי הזוכה ליותר ויותר פופולאריות בתקופה האחרונה, ויש תחרות בין המרפאות השונות, שפעמים רבות היא לטובת הלקוחות. תשלומים מוזלים של מתיחת בטן, מחיר שמחולק למספר תשלומים נוח – הם לא נדירים. כדאי להשקיע מאמץ במציאת מחירים אטרקטיביים, מבלי לוותר על איכות הטיפול אותו תקבלו. ייעוץ לקראת ביצוע מתיחת בטן, מוענק לרוב בחינם, ומחירו למעשה נכלל במחיר מתיחת בטן.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - מתיחת בטןשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות