חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי בטן באסתטיקה

ניתוחי בטן  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול שאיבת שומן?

הכנסו לשאלון וגלו!


מתיחת בטן

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי בטן  > מתיחת בטן  > החלמה לאחר ניתוח מתיחת בטן
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום מתיחת בטן
לקבלת יעוץ שלח טופס

החלמה לאחר ניתוח מתיחת בטן

 
שיתוף פייסבוק

לפניכם כל המידע הדרוש על החלמה לאחר ניתוח מתיחת בטן, סיכונים או תופעות לוואי שכדאי להיות ערים להן וכמובן מידע על תוצאות מתיחת בטן

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

החלמה לאחר ניתוח מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן מצריך, לרוב, אשפוז של יום אחד להתאוששות בבית החולים. לאחר השחרור הביתה, זמן ההחלמה ישתנה כמובן מאדם לאדם אך ינוע בין שבועיים לארבעה שבועות לפני החזרה לעבודה, ובין שלושה לשישה שבועות לפני החזרה לפעילות מאומצת. ישנם מנתחים פלסטיים הממליצים על שימוש בחגורת בטן לתקופת החלמה של בין חודש לחודשיים לאחר הניתוח.

במהלך תקופת החלמה לאחר ניתוח מתיחת בטן, עשוי המטופל לחוש כאבים מקומיים בעת מאמץ של שרירים, לסבול מזיהומים, חוסר תחושה באזור המנותח, הצטברות נוזלים, קרישי דם, והצטלקויות.

בכל מקרה יש לציין כי צלקות הנוצרות בעקבות ניתוח מתיחת בטן נדמות כאילו הן מחמירות יותר בשלושת עד ששת החודשים הראשונים לאחר הניתוח, אך עד תשעה חודשים לאחריו הן כבר מתבהרות ונפיחותן יורדת.

חשוב לציין כי בכל מקרה תישאר צלקת לאחר ניתוח מתיחת בטן, אם כי לרוב ישתדל המנתח להסתירה באזור קו הביקיני או באזור בו ממילא ישנו קפל טבעי בגוף.

תוצאות ניתוח מתיחת בטן

את התוצאות של הניתוח ניתן לראות כעבור זמן קצר לאחר הניתוח, אולם רק לאחר כחודש יתקבל מראה אשר ידמה לתוצאה הסופית שמתקבלת מהמתיחה. תוצאות ניתוח מתיחת בטן יכולות להישמר שנים רבות, אך הן מושפעות מגורמים שונים וביניהם שינויים במשקל והריונות. פעילות גופנית לאורך זמן (ודיאטה מאוזנת כמובן) הן הדרך המומלצת לדברי הרופאים לשמר את תוצאות הניתוח לטווח ארוך, ולהפחית את הסיכויי לכך שיהיה צורך לעבור ניתוח מתיחת בטן נוסף לאחר זמן מה.

מתיחת בטן - סיכונים ותופעות לוואי

כמו בכל ניתוח, גם בביצוע ניתוח מתיחת בטן קיימים סיכונים הכוללים דימום, זיהום, הצטברות נוזלים, שינויים בתחושה באזור החתך – לרוב מדובר בחוסר תחושה, הפתחות של תפרים, נמק בשולי העור ושינוי צורתו של הטבור. לעיתים, עלולה להופיע תופעה של קרישי דם ברגליים (נדיר), על מנת להקל ולמנוע תופעה זו, מומלץ לרדת מן המיטה ולשוב להתהלך כמה שיותר מהר (אם כי באופן כפוף ולא מאמץ).

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - מתיחת בטןשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות