חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי בטן באסתטיקה

ניתוחי בטן  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול שאיבת שומן?

הכנסו לשאלון וגלו!


מתיחת בטן ללא ניתוח

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי בטן  > מתיחת בטן  > מתיחת בטן ללא ניתוח
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום מתיחת בטן
לקבלת יעוץ שלח טופס

מתיחת בטן ללא ניתוח

 
שיתוף פייסבוק

נשים רבות מעוניינות במתיחת בטן אך לא מעוניינות לעבור תחת סכין המנתחים. מתיחת בטן ללא ניתוח – כל השיטות

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

בעידן המקדש את המראה החטוב, רבים מאיתנו מנהלים יחסים מורכבים עם הבטן שלנו. על מנת להשטיח ולהצר את היקף הבטן קיימים בשוק טיפולים אסתטיים רבים, כגון שאיבת שומן, קיצור קיבה או ניתוח מתיחת בטן. בפני מי שאינו מעוניין בהליכים כירורגיים אך רוצה לשפר את מראה הבטן שלו עומדת אופציה נוספת – מתיחת בטן ללא ניתוח. הליכים אלו, הנקראים לרוב 'מיצוק בטן', כוללים הליכים רפואיים וקוסמטיים, ומאפשרים לכל אחד ואחת להיפטר מעודפי עור ומעודפי שומן קטנים באזור הבטן. הטיפולים הללו אינם מיועדים לטיפול בעודף משקל רב, אלא מתמקדים במי שסובל מצבור שומן קטן ומרוכז ו/או מעור מדולדל ורפוי באוזר הבטן. הנה כמה מהאפשרויות העומדות בפני מי שמעוניין בטיפול מתיחת בטן ללא ניתוח:

מתיחת בטן ללא ניתוח באמצעות לייזר/ גלי רדיו

שיטה המיושמת במספר מכונים ברחבי הארץ, הנקראת לרוב 'מיצוק בטן' או 'טיפול לשיפור נראה עור'. מכשיר הלייזר, שמשמש למגוון צרכים ברפואה האסתטית, משחק תפקיד מרכזי בטיפולי מתיחת בטן ללא ניתוח. הטיפול בלייזר מתאים למקרים של עור רפוי ועודפי שומן קלים באזור הבטן, וניתן לשלבו גם בטיפול המסת שומן. במהלך הטיפול מוחדרת אל השכבה התחתונה של העור קרן לייזר, ובאמצעות החום המבוקר שהיא פולטת היא גורמת להתחדשות העור במקום. במקביל מוקרנת קרן לייזר קצרה יותר לשכבה החיצונית של העור, ובכך מעודדת את ייצור החומר הגורם למראה בוהק ובריא של העור (קולגן). שיטת גלי הרדיו פועלת באופן כמעט זהה, אלא שהפעם השימוש הוא בקרני RF ולא בלייזר. ניתן לחזור על הטיפולים מספר פעמים בהתאם לצורך, אך יש להקפיד על מרווח נאות בין טיפול לטיפול כדי לאפשר לעור להתחדש. שני הטיפולים נחשבים בטוחים למדי וכמעט שאינם כרוכים בתופעות לוואי. בימים שלאחר ההליך ייתכנו אדמומיות, גירויים או שטפי דם באזורים המטופלים, אולם כל אלו צפויים לחלוף במהרה.

מתיחת בטן ללא ניתוח באמצעות התעמלות

נדמה כי בעידן של ניתוחים פלסטיים ופתרונות הקסם, מקומה החשוב של הפעילות הגופנית בעיצוב וחיזק הגוף נדחק הצדה. ראוי להזכיר אפוא כי השיטה הטבעית, היעילה וארוכת הטווח ביותר של מתיחת בטן ללא ניתוח היא אימון פיזי של אזור הבטן. אימון אירובי, כגון ריצה, הליכה מהירה, שיעורי ספינינג או מדרגה גורם לשריפת שומנים בגוף, ובכלל זה באזור הבטן, ואימון ממוקד לשרירי הבטן, אם במסגרת שיעורי חיטוב הגוף או בעזרת תרגילים ביתיים, מביא לחיזוק שרירי הבטן. עבודה משולבת בשני הכיוונים תגרום לאפקט של מתיחת בטן ללא ניתוח וגרום לאזור כולו להיראות טוב יותר. חברות ומכונים רבים מציעים התעמלות מיוחדת לנשים לאחר לידה, שמטרתה להיפטר מעודפי השומן שמצטברים בבטן לאחר הריון. שילוב בין פעילות גופנית ממוקדת לבין תזונה מאוזנת ובריאה תביא לשיפור במראה הבטן בתוך כמה שבועות.

מתיחת בטן ללא ניתוח באמצעות קוסמטיקה

חברות קוסמטיקה שונות זיהו את הצורך הגדול בשיפור מראה הבטן ועם השנים פיתחו שלל קרמים, שמני עיסוי וסבוני גרגירים המיועדים להטבת מראה העור בבטן. קשה לומר כי הטיפולים יכולים להוות תחליף לטיפול מתיחת בטן ללא ניתוח, אולם הם יכולים לסייע רבות בכל הנוגע לסימני מתיחה או קריעה באזור הבטן. חלק מן התכשירים מיועדים באופן ספציפי לנשים הרות, שנמצאות בקבוצת סיכון גבוהה במיוחד לפיתוח סימני מתיחה בבטן. בעת רכישת תכשיר קוסמטי למתיחת בטן כדאי לוודא שהוא מיוצר ברישיון משרד הבריאות. אמנם הדבר אינו מבטיח את הצלחת הטיפול, אך מונע אפשרות של נזק לעור עקב שימוש בחומרים מסוכנים.

מתיחת בטן ללא ניתוח באמצעות עיסוי לימפטי

במקרים מסוימים הבעיה האסתטית באזור הבטן אינה נובעת מעודף שומן, אלא מנפיחות שמקורה בהצטברות נוזלים באזור עקב מחלה או בעיה רפואית. עיסוי לימפטי פועל על מערכת בלוטות הלימפה בגוף, ומסייע לפזר הצטברויות נוזלים באמצעות שיפור פעולת המערכת. עיסוי לימפטי שייך לתחום הרפואה המשלימה, אולם על מנת לוודא התאמה לטיפול חובה להתייעץ עם גורם רפואי מוסמך. שימו לב כי העיסוי הלימפטי מתאים אך ורק למי שאובחן כסובל מהצטברות נוזלים באזור הבטן ואינו מהווה טיפול סטנדרטי למתיחת בטן ללא ניתוח.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - מתיחת בטןשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות