חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול העלמת ורידים?

הכנסו לשאלון וגלו!


העלמת ורידים בלייזר

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > העלמת ורידים  > העלמת ורידים בלייזר
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום טיפול בורידים בולטים ברגליים
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

העלמת ורידים בלייזר

 
שיתוף פייסבוק

העלמת ורידים בלייזר – קראו כאן את המדריך המלא לשיטה החדשנית של הסרת ורידים בלייזר. כיצד מבוצעת השיטה, משך ההחלמה וכמובן התוצאות הצפויות

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

העלמת ורידים בלייזר - ההליך

שיטת העלמת ורידים בלייזר מבוצעת בהרדמה מקומית. לאחר ההרדמה, מוחדר סיב אופטי באמצעות מזרק לתוך הוריד הפגום - מהברך ועד המפשעה. הפעלה של הלייזר מחממת את הסיב, והוא צורב את הוריד מבפנים והורס את דופנותיו.

ניתוח העלמת ורידים בלייזר אורך כ-45 דקות עד שעה, כשאת החלק האחרון בתהליך משלים גוף המטופל לבד, בשבועות שלאחר הניתוח.

במהלך תקופה זו כל מה שנותר מהווריד מתפרק ונספג בגוף. בדרך כלל נדרשים מספר טיפולי לייזר כדי לטפל בכל הורידים הפגועים.

העלמת ורידים בלייזר - החלמה והתאוששות

כבר כרבע שעה לאחר ניתוח העלמת ורידים בלייזר משוחרר המטופל לביתו, כשהאזור המטופל עטוף בגרב אלסטית. ניתן לשוב לפעילות כמעט מיד, ולרוב לחזור לעבודה ביום המחרת. כעבור מספר ימים (יומיים עד שבוע, על פי הנחיית הרופא) על המטופל להסיר את החבישה האלסטית ולנקות את האזור המטופל. במהלך הימים שלאחר מכן, ועד פגישת הביקורת עם הרופא, יש לחבוש את התחבושת רק במהלך היום.

בשבוע שלאחר ניתוח העלמת ורידים מומלץ להרבות בהליכה לאורך כל היום, ולמעט בעמידה. עם זאת, עדיף להימנע מפעילות גופנית מאומצת מידי. בשבועיים הראשונים רצוי להתקלח רק במים פושרים ולאחר מכן ניתן לשלב גם אמבטיות חמות.

התרופות שניתנות לאחר ניתוח העלמת ורידים בלייזר הן תרופות אנטיביוטיות ותרופות להקלה בכאבים. אולם בהשוואה לניתוח ורידים המסורתי, המטופל לא אמור לסבול מכאבים רבים מידי, ולרוב תהיה אך תחושה של רגישות מוגברת באזור שטופל, אשר אמורה לחלוף לאחר כשבוע.

העלמת ורידים בלייזר - התוצאות

נדרשים מספר מפגשים להשלמת הטיפול לצורך העלמת ורידים מלאה. אצל רוב המטופלים ניכרת הקלה מיידית בתחושה כבר לאחר הטיפול. השלמת התהליך נעשית בשבועות שלאחר מכן, כשהורידים המפורקים נספגים בגוף. שיעורי ההצלחה של הליך העלמת ורידים בלייזר גבוהים מאוד- כ-95%, אולם כיוון שמדובר בשיטת העלמת ורידים חדשה יחסית, אין עדיין מספיק נתונים בנוגע לסיכויים להופעה מחודשת של ורידים בולטים כעבור שנים.

העלמת ורידים בלייזר - סיכונים ותופעות לוואי

הסיכונים הקיימים בניתוח העלמת ורידים קלאסי קיימים גם כאן, אך במינון נמוך בהרבה. בשל גודלם המינימאלי של החתכים כמעט שלא נותרות צלקות כלל. בדרך כלל תיוותר רק צלקת קטנה אחת, על הברך. הסיכוי כי עצבים שטחיים יפגעו בעקבות הניתוח הוא קטן, אולם תתכן פגיעה בעצבים זעירים שבעקבותיה יסבול המטופל מחוסר תחושה באזור מצומצם. לרוב, בעיה זו תעלם תוך מספר שבועות. סיכונים אחרים הם דימומים והופעה של כתמים על העור, אך גם כאן מדובר לרוב בתופעות לוואי חולפות. כמו בביצוע ניתוחי ורידים אחרים, גם בניתוח העלמת ורידים בלייזר קיים סיכון תיאורטי לפקקת, אולם עד כה לא דווח על מקרים בהם אכן ארעה תופעה זו.

 

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - טיפול בורידים בולטים ברגלייםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות