חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי בטן באסתטיקה

ניתוחי בטן  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול שאיבת שומן?

הכנסו לשאלון וגלו!


שרוול קיבה

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי בטן  > ניתוחי הרזיה  > ניתוח שרוול קיבה
לפורום בנושאלוח מרפאות

ניתוח שרוול קיבה

 
שיתוף פייסבוק

כל המידע על ניתוח הרזיה מסוג שרוול קיבה. כיצד מתבצע הניתוח, מהם הסיכונים האפשריים, מה חשוב לדעת על החלמה מהניתוח ומהן התוצאות הצפויות

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

במהלך ניתוחי הרזיה מסוג שרוול קיבה מורידים כ 75-80% מהקיבה ומעצבים קיבה חדשה אשר נראית כשרוול אשר ממשיך מהוושט. ניתוח הרזיה מסוג זה נמשך בין שעה לשעתיים ומשך האשפוז הנדרש נע בין יום אחד ליומיים בהתאם למורכבות ההליך, החלטת המקום וההתאוששות האינדיווידואלית.

ניתוח שרוול קיבה - סיכונים

הסיכונים העיקריים הקשורים בביצוע ניתוח שרוול קיבה הם דימום או דלף, אך במידה ומבצע הניתוח הוא כירורג המתמחה בביצוע ניתוחי הרזיה, סכנות אלו מצטמצמות עד מאוד. לאחר ניתוח הרזיה מסוג שרוול קיבה עשויות להופיע הקאות תכופות, על מנת להקל ולמנוע תופעה זו, יש להקפיד לאכול לאט וללעוס היטב את המזון. כיוון שבתום ניתוח שרוול קיבה אין חיבור או נגיעה למעי כפי שיש בניתוח מעקף קיבה, הסיכון לכך שיהיה כיב או היצרות הוא קטן.

החלמה לאחר ניתוח שרוול קיבה

לאחר ניתוח שרוול קיבה, אין הגבלות על אכילת מאכלים כלשהם כיוון שישנו תהליך עיכול רגיל, אך יש להקפיד לאכול מנות קטנות בלבד ולהיות מודעים לכך ששתיית נוזלים עם כמות גדולה מאוד של קלוריות תמנע הרזיה. בנוסף, על פי דיווחי מטופלים שעברו ניתוח שרוול קיבה, ניתוח הרזיה זה מביא לשיפור ניכר במחלות נלוות להשמנה, במידה והיו כאלה.

לרוב, ישנה ירידה של כ 55% בממוצע מהמשקל העודף וזאת בתוך שנה מביצוע הניתוח..

שימו לב! ניתוח הרזיה מסוג שרוול קיבה תורם רבות ירידה דרסטית ומהירה יחסית במשקל.

ירידה זו היא ראשונית בלבד ועל מנת לשמור על תוצאות הניתוח, חשוב להקפיד על תזונה נכונה ופעילות גופנית. לאחר ניתוח שרוול קיבה, במהלך תקופת הירידה במשקל מומלץ מאוד לשלב פעילות גופנית אירובית אך לעבוד גם על השרירים כדי שהשומן לא ירד מרקמות השרירים בלבד.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
1. שרוול
צעירונת, 27/06/2010