חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי בטן באסתטיקה

ניתוחי בטן  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול שאיבת שומן?

הכנסו לשאלון וגלו!


ניתוחי הרזיה

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי בטן  > ניתוחי הרזיה  > החלמה לאחר ניתוחי הרזיה
לפורום בנושאלוח מרפאות

החלמה לאחר ניתוחי הרזיה

 
שיתוף פייסבוק

המלצה גורפת היא כי בתקופת החלמה לאחר ניתוח הרזיה יש להקפיד על אכילת ארוחות קטנות. קראו כאן על מה יש להקפיד לאחר ניתוחי הרזיה שונים

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

צלקות הנותרות לאחר ניתוחי הרזיה המבוצעים בשיטה לפרוסקופית הן קטנות ומגלידות בצורה יפה. בשנה הראשונה שלאחר ביצוע ניתוח הרזיה יש להקפיד ליטול וויטמינים ובפרט B12. יש להקפיד על פעילות גופנית אירובית בה ניתן להתחיל בהדרגה כשבועיים לאחר ההליך, אך לא להזניח את השרירים ולעבוד גם עליהם וזאת משום שיחד עם פירוק השומנים בגוף עשוי להיות פירוק גם של מסת שריר. לאחר ניתוחי הרזיה, כחלק מתקופת החלמה, יש להקפיד על אכילת ארוחות קטנות ולא לנסות לאכול יותר ממה שאפשר.

בנוסף, לאחר ניתוחי הרזיה מכל סוג, רצוי שלא להיכנס להריון לתקופה של כשנה אחת מתום ההליך משום שבשנה זו ההרזיה היא האינטנסיבית ביותר, הגוף נמצא במצב של מחסור במזון, ויטמינים ומינרלים והדבר יכול להשפיע על העובר לכן, יש להמתין פרק זמן של כשנה אחת, שלאחריה הירידה במשקל הופכת למתונה יותר. בשנה הראשונה לאחר ניתוח הרזיה יש להקפיד להגיע אל הרופא המנתח לביקורות הנערכות אחת לשלושה חודשים, כאשר לאחר השנה הראשונה תדירות הביקורות יורדת לפעם אחת בשנה.

תוצאות ניתוחי הרזיה

כאשר ניתוחי הרזיה מבוצעים באופן לפרוסקופי, החתכים הם קטנים ולכן גם הצלקות הנותרות הן קטנות, מגלידות יפה והתוצאה מבחינה אסתטית היא טובה. בנוסף, לאחר ניתוחי הרזיה לפרוסקופיים ניתן לחזור לשגרה ולאורח חיים רגיל לגמרי כעבור פרק זמן קצר יותר מאשר ניתוח רגיל אשר אינו מבוצע באופן לפרוסקופי.

הירידה במשקל מביאה לשיפור במחלות הנלוות להשמנה, במידה ויש כאלו. יש להיות במעקב אצל הרופא המטפל במחלות הנלוות שכן לעיתים ניתן להפסיק או להפחית את הטיפול באותה מחלה שחל בה שיפור ניכר בעקבות הירידה במשקל.

שימו לב! ניתוח הרזיה גורם לירידה הראשונית והדרסטית במשקל, אך על מנת לשמור על תוצאות ניתוחי הרזיה, יש להקפיד על תזונה נכונה ופעילות גופנית. במהלך הירידה במשקל מומלץ לבצע פעילות גופנית אירובית אך לא להזניח את השרירים ולעבוד גם עליהם על מנת שהשומן שיורד לא ירד מרקמות השרירים בלבד.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות