חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על טיפול הרמת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


שחזור שד

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > שחזור שד  > שחזור שד - שתל סיליקון ומותחני רקמות
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום שחזור שד
לקבלת יעוץ שלח טופס

שחזור שד - שתל סיליקון ומותחני רקמות

 
שיתוף פייסבוק

קראי כאן על שחזור שד בעזרת שתלי סיליקון המיועד בעיקר עבור מי שעברה כריתה חלקית, ועל מותחני רקמות המתאימים למצב שבו היתה כריתת שד מאסיבית

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ניתוח לשחזור השד באמצעות שתל סיליקון

שחזור שד באמצעות שתלים עשויים סיליקון מתאים בעיקר למצבים של כריתת שד חלקית כאשר נותר מספיק עור על השד שיהיה אפשרי למתחו על מנת להתאים שתל סיליקון ולשמור על מראה טבעי.

החיסרון של ניתוח שחזור שד באמצעות שתל סיליקון טמון בהיווצרותה האפשרית של רקמה צלקתית קופסתית סביב השתל אשר תפחית את האלסטיות של השד, תקשה אותו ולעיתים תגרום לו להתעוות.

לרוב, בכדי להימנע מתופעות אלו יש לבצע עיסוי של השד, על כך יש להיוועץ בכירורג הפלסטי.

ניתוח שחזור השד באמצעות מותחני רקמות

שחזור שד באמצעות מותחני רקמות נותן מענה למצב של כריתת שד מאסיבית אשר מותירה מעט עור שאינו מאפשר החדרה מיידית של שתלי סיליקון.

במהלך שחזור שד בטכניקה זו, מוחדר שתל, מתחת לשריר ולעור, בדופנו של בית החזה, אשר מנופח לאורך זמן באמצעות תמיסה פיסיולוגית (מי מלח בריכוז נוזלי גוף) המוחדרת לתוכו ע"י הזרקה אל תוך שסתום, הממוקם מתחת לעור בית השחי ומחובר בצינורית דקה אל השתל. ההזרקות מתבצעות אחת לשבוע/שבועיים לפרק זמן של כחודשיים שלושה. במהלך המילוי גודלו של השתל עולה על גודלו הרצוי של השד פי שניים או שלושה. בסופו של דבר ישנו מספיק עור כדי לאפשר המרה של השתל הזמני בשתל קבוע בגודל הרצוי.

בנוסף, בפרוצדורה של שחזור שד לאחר כריתת שד ניתן להשתמש בשתל מתנפח – זהו שתל קבוע המורכב משני חלקים שווים – חלל אחד פנימי ורך שניתן למלאו דרך שסתום בתמיסה פיסיולוגית ולהשתמש בו כבמותחן הרקמות וחלל חיצוני מלא בג'ל סיליקון. החלל הפנימי ממולא בתמיסה פיסיולוגית לאורך תקופה של מספר שבועות וכתוצאה מכך מתנפח. שתל סיליקון זה נותר במצב נפוח במשך מספר שבועות נוספים לאחר תום הליך המילוי. בשלב זה החזה עם השתל יהיה גדול מהחזה הטבעי. בתום ההמתנה מנוקזים מים מתוך השתל דרך השסתום עד להשגת שיווין בין שני השדיים. לאחר מכן השסתום מוצא מגופה של המנותחת בניתוח פשוט הדורש הרדמה מקומית בלבד.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - שחזור שדשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות