חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על הגדלת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


שחזור שד

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > שחזור שד  > החלמה לאחר ניתוח שחזור שד
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום שחזור שד
לקבלת יעוץ שלח טופס

החלמה לאחר ניתוח שחזור שד

 
שיתוף פייסבוק

מה תחושי במהלך תקופת החלמה לאחר ניתוח שחזור שד? כמה זמן היא צפויה להמשך ועל מה יש להקפיד במהלך החלמה מניתוח שחזור שד? כל התשובות בכתבה הבאה

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ניתוח שחזור שד מלווה באשפוז אשר יכול לארוך בין יומיים לשבוע ויותר (במקרה של ניתוח שחזור מרקמות הגוף עצמו).

מיד לאחר הניתוח הצוות הרפואי יכרוך תחבושות דביקות על האזור המנותח. התחבושות יוחלפו מדי פעם וכשיוסרו לגמרי תוכל המטופלת להתקלח – יש להתקלח במים פושרים ובסבון לא מבושם ובעת הניגוב לטפוח קלות על אזור בו בוצע שחזור שד ולא לשפשפו.

לאחר ניתוח שחזור שד תורגש אסימטריה בין השדיים בעיקר עקב הנפיחות המלווה את ההליך. אי השוויון יסתדר לאחר מספר שבועות או חודשים.

לאחר ניתוח שחזור שד, מומלץ לעסות את האזור המשוחזר בקרם או בשמן באופן קבוע על מנת לשמור על גמישותו של העור וכדי למנוע התכווצות קופסתית שהיא אחד מהסיכונים האפשריים בניתוחי החדרת שתלים.

בנושא לבישת החזייה בתקופת החלמה מניתוח שחזור שד, קיימת מחלוקת בין הרופאים. חלקם ממליצים על לבישת חזיית ספורט אלסטית בתקופת ההחלמה גם בזמן השינה וחלקם ממליצים על לבישת חזייה רגילה כדי שהשד יישמט מעט ויקבל מראה טבעי. יש להתייעץ בכירורג טרם ההחלטה איזו חזייה ללבוש.

פרק הזמן הדרוש לצורך החלמה לאחר ניתוח שחזור שד תלוי באופי הניתוח שבוצע. באופן כללי מדובר על תקופה של כשישה שבועות, כאשר נשים ששחזרו את שדן מרקמותיהן עשויות להחלים לאט יותר בעיקר מאחר ומדובר בשני אזורי החלמה שונים.

במהלך תקופת החלמה מניתוח שחזור שד לא מומלץ לעסוק בפעילות ספורטיבית או לקיים יחסי מין. באזור המחלים תתכן נפיחות, תחושת עקצוץ ולעיתים אובדן תחושה וגירוי. על הכאבים ניתן להתגבר באמצעות משככי כאבים שירשמו על ידי הרופא.

ברוב ניתוחי שחזור שד נותרים בגוף לאחר הפרוצדורה נקזים, אשר אמורים לפנות נוזלים מיותרים מהאזור בו בוצעה הפרוצדורה. נקזים אלו יוסרו לאחר כשבוע שבועיים והתפרים יוסרו לאחר כעשרה ימים.

החלמה לאחר ניתוח שחזור שד מרקמות הגוף כרוכה בפחות כאבים מאשר החלמה מניתוח שחזור שד באמצעות שתל אך ניתוח זה כרוך לעיתים בסיכוני זיהום.

צלקות הנגרמות כתוצאה מפרוצדורת שחזור שד ידהו במשך הזמן אך לעולם לא ייעלמו לגמרי. הניתוח הכרוך בהצטלקות הרבה ביותר הוא שחזור מרקמות הגוף מאחר והחתכים מבוצעים בשני מקומות שונים.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - שחזור שדשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות