חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על הגדלת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


ניתוח שחזור שד

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > שחזור שד  > ניתוח שחזור שד
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום שחזור שד
לקבלת יעוץ שלח טופס

ניתוח שחזור שד

 
שיתוף פייסבוק

אם עברת כריתת שד במהלך מחלת סרטן השד, תוכלי לבצע ניתוח שחזור שד אשר ישיב את המראה האחיד לחזה. מידע מקיף על ניתוח שחזור השד בכתבה הבאה

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

אחת מתשע. זו הסטטיסטיקה הכואבת של מחלת סרטן השד. ניתוח שחזור שד הוא לעיתים הפתרון עבור נשים שנפגעו מהמחלה ההרסנית. סרטן השד נחשב למחלה הממאירה הנפוצה ביותר שתוקפת נשים בעולם המערבי. בישראל, לפי הפרסומים, אחת מכל תשע נשים עתידה ללקות במחלה בשלב זה או אחר של חייה. נשים רבות שנפגעו מהמחלה נאלצות לעבור בעקבותיה ניתוח כריתת שד על מנת להסיר את הגידול ולמנוע את התפשטותו. מדובר בהליך שאחת מתופעות הלוואי שלו היא מצוקה נפשית הנובעת מהסרתו של איבר רב משמעות בתפיסת האישה, איבר שבעיני רבים הוא התגלמות הנשיות והמיניות.

ניתוח שחזור שד כפתרון לכריתת שד

בימינו, בפני נשים שעברו כריתת שד עומדות מספר אופציות להתמודדות עם היעדרותו של השד: ישנן נשים אשר בוחרות להשאיר את המצב כשהיה ולטשטש את אי הסימטריה באמצעות בגדים רחבים וכיוצ"ב, ישנן כאלו אשר לובשות תותב כדי לשוות מראה אחיד וישנן אשר בוחרות לבצע ניתוח שחזור שד.

רוב כרותות השד הן מועמדות מתאימות לעבור ניתוח שחזור שד. המועמדות האידיאליות עם זאת הן נשים אשר בשלות נפשית לביצוע ההליך, מצב בריאותן תקין ובניתוח הכריתה הוסר כל הגידול אשר התגלה בגופן (אין גרורות מרוחקות).

ניתוח שחזור שד - הפגישה עם הרופא וההכנות להליך

טרם ביצוע ניתוח שחזור שד יש לשבת לפגישת יעוץ עם הכירורג האונקולוגי והכירורג הפלסטי ויחדיו לגבש אסטרטגיה לגבי אופי השחזור המתאים ביותר התלוי במבנה הרקמות, בגיל ובמצב הבריאותי. המנתחים יפרשו בפני המנותחת את הסיכונים האפשריים הטמונים במהלך ניתוח שחזור שד ובסיכונים הכרוכים בהרדמה מלאה.

טרם הניתוח הרופאים יתנו למטופלת הוראות ספציפיות לגבי הרגלי תזונה ועישון. מומלץ להימנע מעישון כשלושה שבועות לפני ניתוח שחזור שד. כמו כן, יש לערוך בדיקות דם שגרתיות.

תאום ציפיות הוא שלב רב משמעות בהכנה לניתוח. רוב הסיכויים שהשד המשוחזר לא ידמה באופן מוחלט לשד שנכרת. על הרופא והמטופלת לדון באופציות השונות ולהחליט איזו אופציה תמקסם את שביעות רצונה של המטופלת מהשחזור. במהלך ניתוח שחזור שד יכולים להתלוות לפרוצדורה הליכים כירורגים נוספים, חלקם אופציונאליים – שחזור פיטמה ועטרה, התאמת השד הבריא לשד המנותח על מנת ליצר פרופורציות טובות יותר והמרה אפשרית של שתל זמני בשתל קבוע.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - שחזור שדשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות