חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

קוסמטיקה באסתטיקה

קוסמטיקה

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפולי שיזוף מלאכותי?

הכנסו לשאלון וגלו!


טיפוח עור רגיל

ניתוחים פלסטיים   > קוסמטיקה  > טיפוח העור  > טיפוח עור רגיל

טיפוח עור רגיל

 
שיתוף פייסבוק

עור רגיל הוא עור שאיזון השומן בו נכון. האתגר של טיפוח עור רגיל הוא לטפחו בלי לקלקל את שיווי המשקל. כאן תמצאו את כל הטיפים והדרכים הנכונות לטיפול בעור רגיל

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

עור רגיל הוא עור שאיזון השומן בו נכון. הוא לא סובל מתופעות של שומניות יתר, כמו ברק, תחושה דביקה ולא נעימה, או נקבוביות פעורות ומצד שני, הוא לא סובל מיובש. האתגר של טיפוח עור רגיל הוא טיפוח העור בלי לקלקל את שיווי המשקל - לא לנקות באופן שייבש את העור, ולא להוסיף לחות כך שיהפוך לשומני.

ניקוי הפנים בסבון פנים מתאים, הוא חלק מהתחזוקה היומיומית של העור. מומלץ לנקות את הפנים פעמיים ביום, בבוקר ובערב, למניעת הצטברות של לכלוך ושומן. למרות שסוג עור רגיל לא נוטה לייצר כמויות גדולות של שומן, חשוב להסיר את העודפים, ותוך כדי להסיר גם שאריות של אבק וזיהום אוויר שמצטברים במהלך היום על עור הפנים. ניקוי נכון של סוג עור רגיל מאפשר לתכשירי הטיפוח האחרים לחדור אליו כהלכה, ולכן גם משפר את יעילותם.

באופן כללי, לצורך טיפוח עור רגיל ניתן להשתמש בתכשירי ניקוי מכל הקבוצות- סבונים קשים, תחליבים, ג'ל לניקוי, וכו', זאת בתנאי שאינם מייבשים או יוצרים תחושה שומנית. הדרך הטובה ביותר לגלות זאת היא להשתמש במוצר ולבחון את השפעתו.

טיפוח עור רגיל באמצעות פילינג

פילינג שבועי ינקה עור רגיל גם מתאים מתים, ויאפשר לשכבת התאים הצעירה לצאת לאוויר. קיימים סוגים שונים של מוצרי פילינג, כולל מסיכות מתייבשות שמסירים לאחר מספר דקות בתנועות עיסוי, ותכשירי פילינג המכילים גרגירים ומיועדים לשימוש על עור רטוב.

לאחר הסרת התאים המתים והלכלוך, חשוב עוד יותר להשתמש במקדם הגנה - אם הייתה תועלת כלשהי בשכבה המלוכלכת, היא הייתה בסינון חלקי של קרני השמש בדרכן לעור הבריא. כשהוא חשוף, יש לזכור להגן עליו מהשמש.

למרות היותו מאוזן, גם עור רגיל זקוק ללחות. ניתן להשתמש בקרם לחות יומיומי, שמותאם למידת השומניות של העור- בעל מרקם נעים ולא כבד מידי. להעשרה נוספת אפשר להשתמש פעם או פעמיים בשבוע במסכת לחות, רצוי בערב ואחרי טיפול פילינג. לאחר טיפול במסכה אין צורך למרוח שוב קרם לחות.

מסכות הזנה בדרך כלל מיותרות לצורך טיפוח עור רגיל, ובעיקר לצעירים בעלי סוג עור זה. הם אינם זקוקים לחיזוק שמציעים תכשירי ההזנה, באמצעות שמנים וחומרים אחרים שחסרים בעור מבוגר.

פורומים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוק



רשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות